Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Gegužės » 4

Globalistai nori išnaikinti ne tik žmones, bet ir gyvūnus bei augalus

Dabar, kai dauguma žmonių jau pavargo nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos naratyvo, galingieji perkelia dėmesį į kitą depopuliacijos darbotvarkės etapą: augalus.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Jei tikėti žiniasklaida, šiuo metu "paukščių gripo" protrūkis yra apėmęs kelias Amerikos valstijas ir kitas šalis. Mums sakoma, kad nauju paukščių virusu užsikrėtė viščiukai ir kalakutai, todėl reikia sunaikinti jų kūnus ir kiaušinius.

Infliacija sparčiai auga, o tiekimo grandinė žlunga, ir dabar valdžios institucijos patogiai skerdžia milijonus maistinių gyvūnų. Nuo sausio mėn. vien Jungtinėse Valstijose sunaikinta daugiau kaip 15 mln. viščiukų ir 1,3 mln. kalakutų.

Valdžia naudoja tuos pačius apgaulingus PGR testus, kurie buvo naudojami per Fauci gripo plandemiją žmonėms tirti, kad "diagnozuotų" paukščių gripą naminiams paukščiams. Rezultatas - daugybė "teigiamų" tyrimų rezultatų, po kurių masiškai skerdžiami maistiniai gyvūnai.

"Dėl šio masinio naminių paukščių žudymo daugelyje šalių, įskaitant Vokietiją, Australiją ir Jungtinę Karalystę, buvo perspėjama apie neišvengiamą kiaušinių ir kitų produktų trūkumą", - praneša "Daily Exposé" (JK).

Amerikos valstijos, vykdydamos baimės kampaniją, dabar tiria laukinius gyvūnus dėl kovidų

Teigiama, kad plinta ir kita "paslaptinga liga", taip pat tarp laukinių gyvūnų. Praėjusiais metais mažiausiai šešiose JAV valstijose masiškai gaišo paukščiai. Anglijoje, Italijoje, Meksikoje ir Ispanijoje taip pat buvo pastebėti iš dangaus krintantys paukščiai.

Keliose JAV valstijose taip pat vyksta masinių tyrimų kampanija, kurios metu valdžios institucijos ieško kovidų laukiniuose gyvūnuose, pavyzdžiui, elniuose. Pavyzdžiui, Šiaurės Karolinos laukinės gamtos išteklių komisija teigia nustačiusi kovidą baltauodegiuose elniuose, nors gyvūnams nepasireiškė jokių simptomų.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) visiškai pritaria, kad laukiniai gyvūnai būtų tiriami dėl kovidų. Tiesą sakant, agentūra dabar tvirtina, kad sveikatos priežiūros institucijoms ir agentūroms yra "labai svarbu" stebėti Fauci gripo plitimą laukinėje gamtoje.

Teigiama, kad nauji "variantai", pranokstantys Omicron (Moronic), gali plisti tarp ne žmonių, o valstybė turi jį surasti ir išnaikinti - ar tai reiškia, kad gyvūnai turės pradėti nešioti kaukes?

Kažkas "paslaptingas ligas" taip pat platina tarp vabzdžių ir net augalų. Su šiuo reiškiniu siejami ir pesticidai, ir LED lemputės, nes abu dalykai sukelia radioaktyvų stresą, kuris kenkia gyvybei.

"Medžių pažeidimai šalia 5G korinio ryšio bokštų tampa plačiai paplitę, o tai nestebina, nes daugelis tyrimų parodė, kaip elektromagnetinės spinduliuotės poveikis sukelia fiziologinius ir morfologinius augalų pokyčius", - priduria "Exposé".

"Iš tiesų šiuo metu stebime daugelio ekosistemų žlugimą visame pasaulyje, ir tai nėra tik nelaimingas šalutinis taršos, per didelio pesticidų naudojimo ir naujų gatvių apšvietimo technologijų poveikis, bet ir organizuoto plano, kuriuo siekiama sumažinti planetos biologinę įvairovę ir paversti pasaulį labiau kontroliuojama ir vientisa vieta, dalis."

Jei ir toliau viskas vyks dabartine trajektorija, netrukus planetoje nebeliks gyvybės. Kuo labiau technologijos "tobulėja", tuo labiau planeta tampa nepalanki gyviems organizmams, nesvarbu, kokia jų forma.

Tikslas - viską, kas tikra, pakeisti viskuo, kas netikra. Atrodo, kad ši darbotvarkė įgauna didelį pagreitį, nes karas Ukrainoje yra priedanga, o tai skatina antrąjį pasaulinės plandemijos etapą.

"Ateityje matysime vis daugiau ūkininkų, kurie bus išstumti iš žemės dėl organizuotų bankrotų arba orų karų", - įspėja "Exposé".

Kadangi pasaulis griūva aplink mus, naujausias žinias apie tai galite sekti Collapse.news.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau