Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 12

Vyriausybės, įpareigojusios mirtinas koronaviruso vakcinas, dabar kaltina GYDYTOJUS, kad jie nepranešė pacientams apie riziką

Austrija, tapusi pirmąja šalimi pasaulyje, įpareigojusia visus piliečius skiepytis nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), dabar bando perkelti atsakomybę gydytojams už visą dėl to atsiradusią žalą sveikatai.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Austrijos žaliųjų sveikatos apsaugos ministras Johannesas Rauchas (Johannes Rauch) teigia, kad dėl visų sužeidimų ir mirčių kalti gydytojai, o ne jis pats ir jo kolegos politikai, nes jie neįspėjo savo pacientų apie riziką, susijusią su injekcijomis.

Nesvarbu, kad šie pacientai neturėjo kito pasirinkimo, o gydytojai iš esmės privalėjo juos suleisti. Raucho nuomone, kažkas kitas kaltas, kad tūkstančiai austrų mirė arba buvo nepataisomai sužaloti dėl politikos, kurią jis padėjo sukurti.

"SuperSpreader Substack" Raucho kaltinimų žaidimą vadina "epiškiausiu mūsų kartos mėtymu po autobusu, kad išgelbėtum savo užpakalį" - ir jis yra teisus. Raucho teiginys ne tik beprasmis, bet ir visiškai įrodo, kad plandemija sparčiai byra į šipulius.

"Kiekvienas, kas atkreipia dėmesį, jau supranta, kad kai tik pradės kauptis kūnai, prasidės tikrieji fejerverkai", - priduria "Mole" substancas.

"Matysime beprotišką kaltinimų badymą pirštais ir besaikį kaltinimų permetimą. Klyksmas bus padidintas iki 11, o kaltinimai, kas, ką ir kada pasakė, virs melu. Tai bus įspūdingas reginys."

Jei Austrijos gydytojai būtų pranešę apie sužalojimus nuo smūgių, jie būtų netekę licencijų

Pasirodo, Austrijos gydytojai net neturėjo galimybės įspėti savo pacientų apie riziką, nes tą riziką slėpė politikai ir jų bičiuliai iš Didžiosios farmacijos, kurie norėjo, kad tiesa būtų slepiama.

Maža to, Austrijos gydytojams net neleidžiama pranešti apie vakcinų žalą, net ir įtariamais atvejais. Taip yra dėl "griežtų gydytojų asociacijos nurodymų", - tviteryje rašė vienas informuotas asmuo.

"Kiekvienam, kuris tai pažeidžia, atimama teisė ordinuoti", - toliau aiškinama tviteryje.

Tačiau korporacijų kontroliuojama žiniasklaida nieko iš to neatskleidė. Viso pasaulio laikraščių antraštės citavo Raucho teiginį, kad "medikai" yra kalti dėl kovidų injekcijų sužeidimų ir mirčių.

Vienoje iš antraščių skelbiama, kad Rauchas numetė "atsakomybės plaktuką", neva "patvirtindamas", kad "gydytojai yra atsakingi už skiepų žalą" vien todėl, kad būtent jiems buvo liepta kišti injekcijas žmonėms į rankas, nes priešingu atveju.

"Atrodo, kad jis bando ištraukti savo galvą iš vis labiau užsitraukiančios kilpos ir nori išvengti atsakomybės", - teigiama viename kritiškame pranešime apie Raucho kaltės perkėlimą.

"Nors jis pats skiria "skiepus", atsakomybė perkeliama tik medikams".

Gydytojams gresia baudos iki 14 000 eurų už kovidų "vakcinų" sukeltus sužalojimus ir mirtis

Akivaizdu, kad Rauchui neužtenka kaltę suversti gydytojams. Jis taip pat pritaria, kad gydytojams būtų skiriamos baudos iki 14 000 eurų už jų vaidmenį skiriant skiepus, dėl kurių daugelis žmonių susižeidė arba mirė.

Nors Austrijos gydytojai iš esmės neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik atsisakyti ir prarasti gydytojo licenciją, Rauchas pareiškė, kad jis visiškai neatsakingas ir kad gydytojai turi sumokėti kainą.

"Medicinos išsilavinimo apimtis jau daugelį metų buvo parodyta Austrijos vakcinacijos plane, todėl galiu manyti, kad gydytojai dirba pagal rekomendacijas ir naujausią technikos lygį", - cituojamas Rauchas, teigiantis, kad šiuo klausimu yra nekaltas.

Iš esmės Rauchas teigia, kad gydytojai turėjo jo neklausyti ir vietoj to patys kruopščiai ištirti skiepus, kad įsitikintų, ar jie tikrai "saugūs ir veiksmingi", kaip teigė Rauchas ir kiti.

"Informacijos funkcija - apsaugoti atitinkamo asmens apsisprendimo laisvę", - aiškinama viename pranešime. "Už tai gali būti baudžiama pagal administracinę ir (arba) drausminę teisę, taip pat tai gali turėti pasekmių pagal atsakomybės teisę."

Jei Raucho požiūris taps oficialia Austrijos vyriausybės pozicija, artimiausiais mėnesiais ir metais gydytojams visoje šalyje gali būti iškeltos bylos dėl vaidmens, kurį jie, matyt, suvaidino apgaudinėdami mases ir versdami jas pasiraitoti rankoves mirtinai pavojingiems "vaistams".

"Tai turtinga po to, kai jų vyriausybė net ketino įvesti vakcinos įpareigojimą visiems suaugusiesiems ir bandė nutildyti visus kritikus", - rašė "Mole" Substack skaitytojas.

"Jis teisus dėl to, kad gydytojai, neinformavę pacientų apie riziką, išdavė savo medicininę atsakomybę", - siūlė kitas. "Tačiau kalta ir valdančioji taryba, kuri grasino savo medicininę atsakomybę ištikimai vykdžiusių gydytojų licencijoms."

Kitas taip pat kaltino žiniasklaidą, kad ji "tik vykdė nurodymus" ir pranešė viską, ką liepė vyriausybė ir Didžioji farmacija.

"Visa tai yra gėrio ir blogio priešprieša", - pridūrė šis asmuo. "Ir visi bus teisiami."

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" programą galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 21:36 Klauso Schwabo WEF planuoja cenzūruoti internetą naudodamas dirbtinį intelektą

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie planus moderuoti internetą naudojant dirbtinį intelektą, kuris identifikuotų "dezinformaciją", kenksmingą turinį ar bet ką kitą, kas, Klauso Schwabo nuomone, turėtų būti cenzūruojama.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto