Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 15

Skiepijimas: Brazilijoje visi universaliųjų bazinių pajamų (UBI) gavėjai privalo pateikti skiepijimo įrodymą

Brazilijoje visi universaliųjų bazinių pajamų (UBI) gavėjai privalo

Norėdami ir toliau gauti universaliųjų bazinių pajamų (angl. Universal Basic Income, UBI) išmokas iš vyriausybės, socialinę pašalpą gaunantys brazilai nuo šiol privalo pateikti skiepijimą patvirtinantį dokumentą.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Naujai išrinktas Lula da Silva, naujasis Brazilijos socialistų ir globalistų lyderis, paskelbė įsakymą, kad vadinamoji Bolsa Familia programa atnaujinama ir į ją įtraukiami tik tie, kurie gauna visus valdžios stumiamus "skiepus".

"Mes negalime žaisti", - sakė Lula da Silva. "Tai mokslo klausimas. Jei man reikia išgerti 10 kovidinių vakcinų, aš išgersiu visas, kurių reikia".

Apie šiuos programos "Bolsa", kuri apibūdinama kaip "socialinės gerovės programa skurdžiausioms Brazilijos šeimoms" ir "savotiškos visuotinės bazinės pajamos", pakeitimus pirmasis paskelbė laikraštis "The Rio Times". Praktiškai programa tapo socialinių kreditų sistema, labai panašia į tą, kuri egzistuoja komunistinėje Kinijoje.

Nuo šiol visi Bolsa Familia dalyviai, norėdami toliau gauti išmokas grynaisiais pinigais, turės pateikti injekciją patvirtinantį dokumentą - žr. toliau:

CBDC pradės įgyvendinti vienadienių pajamų mokesčio programas visame pasaulyje

Šis pranešimas paskelbtas tuo metu, kai Brazilijos ir viso pasaulio centriniai bankai ruošiasi pradėti įgyvendinti naujas centrinių bankų skaitmeninės valiutos (CBDC) iniciatyvas, kuriomis bus atsisakyta grynųjų pinigų ir monetų.

Ateities pinigų sistemos - sistemos, kurios netrukus taps dabartimi - reikalaus iš gyventojų visiško paklusnumo kiekvienam valdžios įsakymui, įskaitant privalomą skiepijimą. Taip visi pasaulio gyventojai bus priversti absoliučiai vergauti valdžiai.

Beveik kiekvienoje šiuo metu rengiamoje CBDC programoje numatytos galiojimo ir panaudojimo datos, t. y. dalyviai turės išleisti jiems skirtus pinigus per tam tikrą laikotarpį, antraip viskas išnyks.

Be to, daugumoje programų yra "kovos su kaupimu" funkcijų, kurios dar labiau apsunkina žmonių galimybes taupyti pinigus, o ne išleisti juos valdžios pageidaujamu laiku.

Trečia, CBDC yra įdiegti "visiško informuotumo apie informaciją" mechanizmai. Markas E. Jeftovičius (Mark E. Jeftovic) iš "Bomb Thrower" juos apibūdina taip:

"Kai viskas suskaitmeninama centralizuotoje duomenų bazėje (centriniai bankai), o ne kriptografiškai apsaugota decentralizuotoje blokų grandinėje (Bitcoin) - viskas iš karto tampa žinoma centrinėms valdžios institucijoms. Apmokestinimas gali būti taikomas kiekvienam sandoriui, bet dar įdomiau - kainas taip pat galima keisti skraidant".

"Pavyzdžiui, jei vėluojate sumokėti turto ar pajamų mokesčius - arba turite nesumokėtą baudą (galbūt dėl to, kad su ja kovojate), jie gali tiesiog įgalinti slenkantį areštą jūsų piniginei, kol ji bus sumokėta."

Kitaip nei su bitkoinais, CBDC nesuteikia nei laisvės, nei privatumo. Kiekvienas pinigų judėjimas bus visiškai atsekamas, o vyriausybė turės visišką prieigą prie kiekvienos detalės vykdymo užtikrinimo tikslais.

"Kovid vaxports jau buvo ginkluotas Kinijoje, Brazilija tai daro su savo UBI programa, o kai visa tai bus formalizuota į CBDC, jie tikriausiai nepradės jo naudoti be plataus masto socialinio kredito ir kontrolės sistemų sistemos, kuri yra vandentiekio sistemos dalis", - aiškina Jeftovičius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

avatar
0
1
Tokia planai turėtų būti.... socialinis kreditas... o nori išgyventi... paimk marmalą. Tik klausymas, kas tave greičiau paguldys... badas, nepriteklius ar mokslas su marmalu.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 19:47 Kenijos prezidentas Williamas Ruto paragino savo rinkėjus atsisakyti JAV dolerius
Kenijos prezidentas Viljamas Ruto (William Ruto) paragino savo rinkėjus, kurie "kaupia" JAV dolerius, jų atsikratyti, nes vyriausybė planuoja degalus importuoti Kenijos šilingais.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau