Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 15

Lula da Silva įsakė pareigūnams "prievarta suleisti protestuotojams" COVID vakcinas kaip "bausmę"

Naujai paskirtas Brazilijos prezidentas Lula da Silva įsakė pareigūnams pradėti prievarta švirkšti protestuotojams vakcinas COVID-19 kaip bausmę už jų nepritarimą.

Jaunasis pasaulio lyderis sako, kad nori pasiųsti įspėjamąją žinią už Bolsonaro pasisakantiems šalininkams, įkišdamas savo politinius priešus į improvizuotas kameras ir suleisdamas jiems nuodingų mRNA injekcijų.

Iki šiol Lulos da Silvos režimas suėmė beveik 2 000 protestuotojų, išdrįsusių suabejoti 2022 m. rinkimų rezultatais Brazilijoje.

Apie tai praneša Naturalnews.com: Maždaug septyniems šimtams šešiasdešimt trims protestuotojams pateikti kaltinimai dėl įsiveržimo į Praca dos Tres Pederes viešus pastatus ir jų išniekinimo. Šiuo metu jie tikrinami dėl ligų, priverstinai skiepijami ir siunčiami į improvizuotas kameras, nes laukia tolesnių bausmių. Kaliniai kreipiasi į Brazilijos federalinį Aukščiausiąjį Teismą, prašydami išleisti juos į laisvę.

Brazilijos politiniams kaliniams prievarta švirkščiami kovido-19 mirtinos paskirties švirkštai

Federalinės apygardos vyriausybės duomenimis, iki šiol sučiupti 498 vyrai ir 265 moterys. Vyrai siunčiami į Papudos laikinojo sulaikymo centrą, o moterys atskiriamos ir siunčiamos į atskiras struktūras Kolmėjoje. Vietoje dirbantys žurnalistai pateikė išsamią informaciją apie sąlygas, kuriomis gyvena šie politiniai kaliniai. Kaliniams išduodama uniforma ir suvyniotas čiužinys be pagalvės ar antklodės. Joms įteikiamas higienos reikmenų rinkinys, į kurį įeina muilas, moteriški įklotai, dantų pasta ir dantų šepetėlis. Kameros yra skirtingo dydžio, jose gali būti laikomi keli suimtieji. Kameroje yra vonios kambarys. Visi mobilieji telefonai konfiskuojami. Bolsonaro palaikantys sulaikytieji atskiriami nuo kitų kalinių.

Labiausiai šokiruoja tai, kad su sulaikytaisiais elgiamasi kaip su medicinos vergais. Jie verčiami atlikti medicininius tyrimus ir jiems daromos covid-19 injekcijos. Į stovyklas buvo nusiųsta medicinos darbo grupė, kuri sulaikytiesiems prieš jų valią suleisdavo covid-19 vakciną. Daugeliui sulaikytųjų šios priverstinės injekcijos yra tarsi mirtinas šūvis. Nuo kovido vakcinos Brazilijoje jau mirė 32 000 žmonių.

Visi sulaikytieji, kuriems nustatomos gretutinės ligos, taip pat verčiami vartoti vyriausybės patvirtintus vaistus. Laukdami virtualaus posėdžio su teisėju ir prokuroru, kaliniai maitinami skurdžia mityba.

Atėjus laikui stoti prieš teisėją, sulaikytieji atvežami į kalėjimą primenančią aplinką, vadinamą parlatory. Šias improvizuotas teismo sales kovid-19 skandalo metu sukūrė komunistai, kurie siekė palengvinti neskiepytų gyventojų karantino įsakymus ir fizinę izoliaciją. Dabar šios salės naudojamos politinių kalinių persekiojimui pagreitinti: prieš jų valią jiems prieš jų valią suduodami smūgiai jėga ir jie iš esmės verčiami prisipažinti, kad remia Luizo Inácio Lula da Silvos režimą.

Šių posėdžių metu teisėjas pasirodo virtualiai per ekraną.  Sulaikytieji per trumpą laiką turi pristatyti savo bylą virtualiam teisėjui ir prokurorui. Siekiant paspartinti procesą, ekrane dislokuojama trisdešimt teisėjų, kurie vienu metu nagrinėja kelias bylas. Kaltinamajam padeda advokatas, tačiau kiekvieno kaltinimo procesas iš viso trunka apie 20-30 minučių. Asmenys, kurie buvo pagauti sugadinę turtą, nuteisiami iš karto. Kaltinimai, kuriems trūksta tiesioginių įrodymų, siunčiami tiesiai į Federalinį Aukščiausiąjį Teismą, kur ministras Alexandre'as de Moraesas priima sprendimą dėl asmens prašymo suteikti jam laisvę.

Pasirodo Bolsonaro masonas?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau