Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 8

APŠVYTIMAS: FDA, kuri grasino gydytojams baudžiamąja atsakomybe dėl ivermektino naudojimo, dabar teigia, kad niekada tam neprieštaravo

Visi prisimena, kai Amerikoje siautėjo Wuhan virusas ir FDA bei visi žiniasklaidos naujienų šaltiniai tvirtino, kad ivermektinas yra tik "arklių vaistas" nuo parazitų ir kad jį pavojinga naudoti žmonėms gydyti Covid-19. Didžiosios farmacijos, CDC (Centers for Disease Continuation) ir FDA (Fraudulent Drug Administration) pasakojimas buvo aiškus: visą parą dėvėti bakterijas platinančią kaukę, gauti kelias kraujagysles užkemšančias "vakcinas" ir nesiartinti prie žmonių (sužlugdyti ekonomiką).

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Be to, užsikrėtę Covid, būtinai skubėkite į ligoninę (vietą mirti), kad gautumėte inkstus naikinančio Remdesiviro ir užspringtumėte ventiliatoriumi, bet kad ir ką darytumėte, nevartokite vaistų, kurie jus gydo, nes tai tik "veterinarinis vaistas" ir "arklių kirminas", kurio, pasak FDA, negalima vartoti, nes jis pavojingas žmonėms. Žinoma.

Tiesa: Ivermektino įkūrėjai gavo Nobelio premiją, o nuo 1998 m. žmonėms saugiai suleista daugiau kaip 4 mlrd. dozių

Tyrimai atskleidė, kad ivermektiną gydytojai ŽMONĖMS saugiai skiria jau 25 metus visame pasaulyje ir per tą laiką buvo užregistruoti tik 28 nepageidaujamų reiškinių atvejai. Palyginkite tai su "Big Pharma" vaistais, įskaitant mirtinai pavojingą "Remdesivir", kurį Fauci ir jo bendražygiai taip atkakliai stūmė amerikiečiams. Ironiška tai, kad ivermektinas taip pat gali išgelbėti žmones nuo mirtinai pavojingų "vakcinų" nuo smailiojo baltymo, nes susilpnina smailiojo baltymo gebėjimą prisijungti prie žmogaus ląstelių membranų ir raudonųjų kraujo kūnelių, taip padėdamas išvengti kraujo krešulių susidarymo.

Vis dėlto FDA grasino gydytojams ieškiniais ir medicininės licencijos praradimu už tai, kad jie skyrė ar net užsiminė apie ivermektino naudojimą kovidams gydyti. FDA teigė, kad ivermektinas gali sukelti "rimtą žalą", yra "labai toksiškas" ir gali sukelti "traukulius, komą ir net mirtį" jį vartojantiems žmonėms. Tikrai?

Nepaisant FDA melo ir propagandos, ivermektinas iš tikrųjų tinka gydyti Covid-19 koronavirusą VISOSE stadijose. FDA sukelto chaoso metu Frontline COVID-19 kritinės priežiūros aljansas (FLCCC) išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigiama:

"Duomenys rodo, kad vaistas Ivermektinas gali užkirsti kelią COVID-19, neleisti ankstyvųjų simptomų turintiems pacientams pereiti į hiperuždegiminę ligos fazę ir net padėti pasveikti sunkiai sergantiems pacientams... Daugybė klinikinių tyrimų, įskaitant recenzuojamus atsitiktinių imčių kontroliuojamus tyrimus, parodė didelę Ivermektino naudą profilaktikai, ankstyvajam gydymui, taip pat vėlyvosios ligos stadijos atveju. Apskritai... dešimtys klinikinių tyrimų, kurie šiuo metu atlikti visame pasaulyje, yra pakankamai reikšmingi, kad būtų galima patikimai įvertinti klinikinį veiksmingumą."

Vis dėlto FDA, žinodama visa tai, per patį sukčiavimo įkarštį Twitterio žinutėje (iš visų kitų vietų) teigė, kad "Jūs nesate arklys. Jūs nesate karvė. Rimtai, jūs visi. Liaukitės", ir savo komentarą susiejo su FDA straipsniu apie tai, kodėl niekada neturėtumėte bandyti naudoti ivermektino COVID-19 prevencijai ar gydymui.

Pasaulio sveikatos organizacija ivermektiną įtraukė į būtiniausių vaistų sąrašą nuo kelių ligų ir būklių, be kita ko, jis pasižymi antivirusinėmis savybėmis

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad ivermektinas apsaugo nuo SARS-CoV-2 smaigalio baltymo pažeidimo ir jau 25 metus saugiai naudojamas daugeliui ligų, virusų ir parazitų gydyti. PSO, FDA ir CDC apgaulingas pasakojimas buvo skirtas tam, kad jie galėtų visiems įpiršti mirtinas vakcinas, siekdami sumažinti pasaulio gyventojų skaičių ir padėti nesąžiningoms komunistinėms vyriausybėms įgyti visišką gyventojų kontrolę. Tai nėra sąmokslo teorija, nes visame pasaulyje milijonai (jei ne keli milijardai) žmonių miršta nuo širdies priepuolių, insultų, kraujagyslių krešulių, organų nepakankamumo, nervų pažeidimų ir SADS (staigios suaugusiųjų mirties sindromo), kuris taip pat reiškia smurtą dėl vakcinų.

Žiniasklaida be paliovos skleidė melagingą informaciją, kad ivermektinas yra tik vaistas arkliams, o žmonėms jį vartoti pavojinga. Informacija apie tai, kad ivermektinas yra saugus, veiksmingas ir vertas Nobelio premijos, buvo palaidota, cenzūruota ir gydytojams tiesiog uždrausta ją platinti.

Tuo tarpu mirtinai pavojingi "Covid" krešulių preparatai buvo skubiai pateikti rinkai, juos buvo galima įsigyti tik pagal "skubaus naudojimo" protokolą ir niekada nebuvo kliniškai įrodyta, kad jie yra "saugūs" ar "veiksmingi", nes tokie jie paprasčiausiai nėra. Įjunkite interneto rinkiklį į NaturalMedicine.news, kad gautumėte daugiau patarimų, kaip naudoti natūralias priemones prevencinei medicinai ir gydymui, užuot pasidavę "Didžiajai farmacijai" dėl nuodingų injekcijų, kurios platina ligas ir sutrikimus.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau