Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 25

CDC melavo ir vaikai mirė: Dabar prasideda teisminiai procesai

Stebėtojų grupė "Protect the Public's Trust" (Apsaugokime visuomenės pasitikėjimą) ragina JAV Sveikatos ir žmogaus paslaugų departamento (HHS) generalinį inspektorių ištirti JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrą (CDC) dėl jo skleistos klaidingos informacijos, kuri nusinešė tūkstančių vaikų gyvybes per Wuhan koronaviruso (Covid-19) plandemiją.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Gydytojos Katherine Fleming-Dutra (Katherine Fleming-Dutra) ir Sara Oliver (Sara Oliver) masiškai pervertino vaikų, tariamai mirusių nuo Kovačio gripo, skaičių, kad galėtų prastumti veido kaukes ir "vakcinas", kurios pakenkė ir pražudė dar daugiau vaikų, teigia organizacija "Apsaugokime visuomenės pasitikėjimą".

Jei CDC visą laiką būtų sakiusi tiesą, vaikai niekada nebūtų buvę uždaryti, iš jų nebūtų atimta galimybė lankyti mokyklą, o kai kuriais atvejais jie būtų buvę priversti suleisti eksperimentines injekcijas, kuriomis perprogramuojama jų DNR ir jų organizmai užtvindomi nanodalelėmis bei kitais nuodais.

CDC mokslinio vientisumo gairėse teigiama, kad pagrindinė agentūros vertybė yra skelbti tik tokią informaciją, kuri laikoma "aukščiausios kokybės, moksliškai pagrįsta, techniškai tiksli ir naudinga numatytai auditorijai". Akivaizdu, kad taip nenutiko, kai CDC sprendė Kinijos viruso sukčiavimo klausimą.

"Geriausia būtų, jei jie ištirtų incidentą ir tai, kas įvyko, ir nustatytų, ar tam tikri CDC pareigūnai nepažeidė agentūros mokslinio sąžiningumo politikos", - sako organizacijos "Protect the Public's Trust" direktorius Maiklas Čemberlenas (Michael Chamberlain). "Mes manome, kad taip ir buvo."

Generalinio inspektoriaus biuras, nors ir patvirtino gavęs skundą, atsisakė pateikti daugiau komentarų. Tas pats pasakytina ir apie CDC bei HHS, kurios neatsakė į "The Epoch Times" prašymus pateikti atsakymus.

Rochelle Walensky ir toliau citavo paneigtą tyrimą po to, kai jis buvo atskleistas kaip apgaulė

Dabar žinome, kad Fleming-Dutra ir Oliver melavo apie tai, kad Wuhano gripas yra pagrindinė vaikų mirties priežastis, pateikdami melagingus duomenis CDC vakcinų patariamajai grupei, kuri galiausiai balsavo už tai, kad CDC rekomenduotų Fauci skiepus nuo gripo skiepyti vos šešių mėnesių amžiaus vaikus.

Jų pateiktos prezentacijos skaidrėse pateikiamos citatos iš Didžiosios Britanijos nerecenzuoto dokumento, kuriame neva nagrinėjami CDC mirties liudijimų duomenys. Vėliau šis tyrimas buvo atskleistas kaip sukčiavimas.

Praėjus vos kelioms dienoms po pristatymo, tiek Fleming-Dutra, tiek Oliver buvo informuoti, kad skleidė dezinformaciją. Nei vienas iš jų nepripažino šio fakto ir nepateikė jokio pataisymo.

"Bendra nuomonė [yra] tokia, kad "net 1 mirtis nuo COVID, kurios galima išvengti, yra per daug, nepriklausomai nuo to, kaip jas skaičiuojate", - taip gynėsi Oliveris, atsakydamas į elektroninį laišką apie apgaulingą tyrimą.

Po viso to CDC vadovė Rochelle Walensky (Rochelle Walensky) ir toliau citavo tą patį paneigtą tyrimą. Iki pat šių dienų CDC Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas (ACIP) taip pat jį cituoja.

"Nesuprantu, kodėl jie, atrodo, nežino, kaip naudotis savo ištekliais", - sako Kelley Krohnert (Kelley Krohnert), pilietė tyrėja, pranešusi dabar jau paneigto tyrimo autoriams apie jų klystkelius. "Tai labai keista."

Dabar, kaip tikriausiai žinote, CDC ruošiasi prastumti Fauci skiepus (Fauci Flu) nuo gripo kaip būtiną sąlygą, kad vaikai galėtų lankyti mokyklą. Akivaizdus CDC tikslas - neleisti nepasiskiepijusiems vaikams įgyti išsilavinimą Jungtinėse Valstijose.

"Ši agentūra rekomenduoja vaikams švirkšti mRNA nuodus, kad jie galėtų eiti į mokyklą", - rašė vienas komentatorius apie tai, kas toliau numatyta globalistų darbotvarkėje Amerikos vaikams. "Kai kurie idiotai gubernatoriai vadovaujasi jų rekomendacija, įskaitant Gaviną Newsomą (Gavin Newsom) iš Kalifornijos".

Naujausias naujienas apie korumpuotą CDC galite rasti adresu CDC.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau