Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Lapkričio » 2

Kariuomenės informatoriai teigia, kad po kovido injekcijų reikalavimų vėžys, persileidimai ir širdies ligos išaugo 300 proc.

Trys ginkluotųjų pajėgų gydytojai nusprendė atskleisti atvirą Jungtinių Valstijų kariuomenės apgaulę, susijusią su neigiamais Wuhan koronaviruso (Covid-19) "skiepų" amerikiečių kariams rezultatais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę. Žinoma, reikia pasakyti, tai nėra masinėje žiniasklaidoje patvirtinta.

Pasak trijų demaskuotojų, Gynybos departamento (DoD) valdomoje Gynybos medicininės epidemiologijos duomenų bazėje (DMED) užfiksuoti medicininių sąskaitų kodų duomenys rodo, kad labai išaugo persileidimų, miokardito, vėžio, varpo paralyžiaus, moterų nevaisingumo ir daugelio kitų sveikatos sutrikimų rodikliai.

Pasak jų, ypač didelį susirūpinimą kelia vėžio rodikliai, nes, remiantis 2016-2020 m. laikotarpiu, įprastas vidutinis naujų atvejų skaičius per metus yra apie 38 700. Tačiau 2021 m. pradėjus operaciją "Warp Speed" naujų vėžio atvejų skaičius tais metais išaugo iki 114 645.

Ginkluotųjų pajėgų sveikatos priežiūros skyrius (AFHSB) valdo DMED, kurį apibūdina kaip "internetinę priemonę, skirtą nuotoliniu būdu atlikti užklausas dėl deidentifikuotų aktyviojo komponento personalo ir medicininių įvykių duomenų, esančių Gynybos medicininės priežiūros sistemoje (DMSS)".

"Duomenų bazėje yra visi Tarptautinės ligų klasifikacijos (TLK) medicininiai kodai, skirti visoms medicininėms diagnozėms, kurias kariuomenė pateikia medicininio draudimo sąskaitoms išrašyti", - aiškinama ataskaitose. (Susiję: Dr. Sara Beltrán Ponce patyrė siaubingą persileidimą iškart po to, kai jai buvo atlikta kinų gripo injekcija?).

Po operacijos "Warp Speed" kariuomenėje 1000 proc. padaugėjo neurologinių problemų

Trys minėti kariuomenės informatoriai yra Samuelis Sigoloffas (Samuel Sigoloff), Peteris Chambersas (Peter Chambers) ir Theresa Long (Theresa Long). Advokatas Thomas Renzas (Thomas Renz) paskelbė šių trijų asmenų prisiekusiųjų pareiškimus teismams, kurie yra didelės bylos dalis.

Per pirmuosius 10 2021 m. mėnesių, sako Renzas, vien kariuomenėje persileidimų padaugėjo 300 proc. Jis tikisi, kad ieškinys paskatins nutraukti kovidų injekcijų įpareigojimus kariuomenėje.

Senatorius Ronas Johnsonas (Ron Johnson, R-Wisc.) taip pat yra įsitraukęs, neseniai surengęs laidą "COVID-19: Antroji nuomonė", gyvai transliuotą diskusijų grupę, kurioje dalyvavo daugybė visame pasaulyje žinomų gydytojų ir medicinos ekspertų, kurie pateikė daug kitokią nuomonę apie sukčiavimo epidemiją ir tai, kaip vyriausybė su ja tvarkėsi.

Šių metų vasario 1 d. Džonsonas parašė laišką JAV gynybos sekretoriui Lloydui Ostinui (Lloyd Austin). Jame buvo pateiktos apvaliojo stalo diskusijos dėl kovidžabo sužeidimų ir mirčių išvados, įskaitant duomenis, rodančius, kad po operacijos "Warp Speed" neurologinių problemų padaugėjo 10 kartų.

Džonsonas taip pat atskleidė, kad po įpareigojimo kariuomenėje naudoti kovido injekcijas padaugėjo kitų sveikatos sutrikimų:

    Hipertenzija: padidėjimas 2181 proc.
    Nervų sistemos sutrikimai: 2,2 proc: 1 048 proc. padaugėjo
    stemplės piktybiniai navikai: 894 proc. daugiau
    Išsėtinė sklerozė: 680 proc. daugiau
    Virškinimo organų piktybiniai navikai: padidėjimas 624 proc.
    Guillain-Barre sindromas: 551 proc. daugiau
    Krūties vėžys: 487 proc. padidėjimas
    Demielinizuojantys: - padidėjęs sergamumas, bet ne mažiau kaip 10 proc: 487 proc. daugiau
    Skydliaukės ir kitų endokrininių liaukų piktybiniai navikai: 474 proc. daugiau
    Moterų nevaisingumas: 472 proc. daugiau
    Plaučių embolija: 468 proc. daugiau
    Migrena: 452 proc. daugiau
    Kiaušidžių funkcijos sutrikimai: 437 proc. padidėjimas
    Sėklidžių vėžys: vėžys: 369 proc. daugiau
    Tachikardija: padidėjimas 302 proc.

2016-2020 m. kasmet buvo pranešama apie 1499 persileidimo kodus. Nuo 2021 m. sausio iki spalio mėnesio - net ne visus metus - sistemoje buvo užregistruoti stulbinantys 4 182 persileidimai.

Per savo diskusiją Johnsonas taip pat atkreipė dėmesį, kad, regis, miokardito rodiklius vyriausybė iškraipo. Dar 2021 m. rugpjūtį koduose buvo nurodyta, kad miokardito diagnozių padaugėjo 2 800 proc. Tačiau šį mėnesį jis jau nurodytas tik 200 proc. didesnis.

"Atrodo, kad duomenys yra falsifikuojami", - pareiškė Džonsonas. "Dabar mano darbuotojai jau išsiuntė - šįryt išsiuntėme Gynybos departamentui raštą dėl įrašų išsaugojimo, kad pabandytume apsaugoti šiuos duomenis."

"Su mūsų kareiviais atliekami eksperimentai, jie sužeidžiami, o kartais, galbūt, ir nužudomi", - pridūrė jis pareiškime.

Naujausius sužeidimų ir mirčių, susijusių su Fauci gripo injekcijomis, skaičius galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
30.11.2022 laikas 14:52 Kokiems pastatams ir kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas?
Energinio naudingumo sertifikatas – ne vien formalumas. Šis dokumentas atskleidžia nemažai vertingos informacijos apie patį statinį: ar jis taupus, ar kokybiškas, ar komfortiškas, ar visapusiškai naudingas (tiek pačiam žmogui, tiek aplinkai). Todėl v...

Skaityti daugiau

30.11.2022 laikas 08:48 "Neigiamas veiksmingumas" turėjo sustabdyti COVID vakcinų rekomendacijas
Neseniai įvairios pasaulio sveikatos agentūros patvirtino ir aktyviai skatina dar vieną COVID stiprinamąją vakciną, skirtą vakcinos veiksmingumui nuo COVD-19 infekcijos padidinti.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 22:29 Nyderlandų vyriausybė uždarys 3 000 ūkių, kad įgyvendintų visuotinio atšilimo tikslus

Nyderlandų vyriausybė paskelbė, kad, siekdama įgyvendinti visuotinio atšilimo tikslus, "priverstinai nupirks" ir uždarys iki 3 000 ūkių.

Skaityti daugiau

29.11.2022 laikas 21:21 Receptai | Patiekalai Neįtikėtinas skanėstas iš paprastų ingredientų (lengva pagaminti)
Purus, švelnus ir labai skanus marmurinis keksiukas! Lengva ir greita pagaminti - patiekite jį šventei ar tiesiog prie arbatos. Kvapnus skanėstas, pagamintas iš paprastų ingredientų ir be jokių rūpesčių.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau