Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 22

"America's Frontline Doctors" advokatas pateikė ieškinį prieš JAV vyriausybę dėl 45 000 mirčių nuo kovidų vakcinos

(Paranormal) Ohajo valstijoje gyvenantis advokatas Thomas Renzas (Thomas Renz) padavė į teismą federalinę vyriausybę už tai, kad ji stumia "vakcinas" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), kurios, kaip pranešama, iki šiol sukėlė mažiausiai 45 000 mirčių.

Neseniai Anaheime (Anaheim), Kalifornijoje, vykusioje konferencijoje T. Renzas paskelbė, kad vienas informatorius iš vidaus pateikė prisiekusiųjų pareiškimą, liudijantį, kad Amerikos karinis pramoninis kompleksas bando nuslėpti didžiulį mirčių skaičių nuo skiepų, apie kuriuos viešai nepranešama.

"Šiandien paduodu dokumentus federaliniam teismui", - sakė Renzas džiūgaujančiai auditorijai - įrašą galite pažiūrėti toliau.

"Džeinė Doe (Jane Doe) suteikė man tam tikrą informaciją, ji yra informatorė (viešai neatskleista), ji yra pranešėja. Šiandien mes pateikiame federaliniam teismui, remdamiesi prisiekusiųjų pareiškimu, grasindami duoti melagingus parodymus, ši moteris tai patvirtino, ir ji yra ekspertė. Remdamiesi tuo, ką ji pasakė, žinome, kad nuo šios vakcinos mirė mažiausiai 45 000 žmonių."

Renzas sako, kad pranešėja matė "sistemų," kuriose pranešama apie vakcinų sukeltus sužalojimus ir mirtis, viduje, kad Jungtinėse Valstijose per tris dienas po vakcinos suleidimo mirė mažiausiai 45 000 žmonių - ir tai tik viena sistema, kuri teikia ataskaitas federalinei vyriausybei.

Realiai daugiau nei pusė milijono amerikiečių yra mirę dėl kovidinių vakcinų.

Renz teigimu, yra net 12 skirtingų sistemų, kurios vyriausybei teikia ataskaitas apie vakcinų sukeltas mirtis ir sužeidimus. Tai reiškia, kad tikrasis mirusiųjų nuo kinų viruso injekcijų skaičius gali būti artimesnis 540 000 žmonių.

"Kiek iš tikrųjų mirė?" Renzas paklausė. "Ir kodėl jie tai slepia? Šie žmonės žudo žmones. Tai mažų mažiausiai bendrininkavimas. Žmonės turi sėdėti kalėjime."

Žinodamas, kad "Big Tech" greitai cenzūruos jo kalbą iš "YouTube" ir socialinės žiniasklaidos platformų - nesijaudinkite, tokio pobūdžio turinį visada rasite svetainėje Brighteon.com, kuri niekada necenzūruojama, - Renzas turėjo žinutę ir technologijų kabalai.

"Jūs prisidėjote prie mirties sukėlimo, ir aš negaliu sulaukti, kada vėl ir vėl jus paduosiu į teismą", - sakė Renzas, turėdamas omenyje tokias tarptautines korporacijas kaip "Google", "Facebook" ir "Twitter", kurios dalyvauja masiniame tiesos slėpime.

Renzas padėkojo organizacijai "America's Frontline Doctors" už tai, kad suteikė jam galimybę pateikti ieškinį Alabamoje. Jis asmeniškai kreipėsi į daktarę Simone Gold ir kitus šios organizacijos narius, kurie pastaruosius metus garsiai pasisakė prieš medicinos "giliosios valstybės" pastangas nutylėti faktus ir kartu propaguoti medicininę dezinformaciją.

"Ačiū jums visiems, kurie tai darote, - pareiškė Renzas.

Tuo tarpu JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC), remdamasis tuo, kas viešai skelbiama Vakcinų nepageidaujamų įvykių registravimo sistemoje (VAERS), teigia, kad nuo Fauci gripo skiepų mirė tik apie 11 000 žmonių. Apie daugelį iš jų buvo pranešta gerokai vėliau, nei pranešėjo įvertintas trijų dienų laikotarpis po injekcijos.

Tame pačiame renginyje dalyvavo daktarė Džudi Mikovits (Judy Mikovits) ir daktaras Endriu Veikfildas (Andrew Wakefield), kurie įspėjo, kad Tonis Faučis (Tony Fauci) yra "Liuciferio plevėsa", į kurį nereikėtų žiūrėti rimtai.

"Labai melsiuosi už pranešėjo saugumą ir teisininkų komandos įžvalgumą", - rašė vienas Brighteon.com komentatorius.

"Nebūna dienos, kad ši neišrinkta netikra vyriausybė nepripažintų išdavystės, atviros žmogžudystės, mokesčių mokėtojų dolerių vagystės, rinkimų klastojimo ir kitų nusikaltimų prieš Jungtinių Valstijų žmones", - rašė kitas.

"Atrodo, kad depopuliacija vyksta sparčiau, nei buvo atskleista iš pradžių", - rašė kitas komentatorius. "Galiu įsivaizduoti Bilą Geitsą (Bill Gates) ir jo bendražygius šaukiant: "Visu greičiu pirmyn!".

Kadangi nuo kiniškojo viruso injekcijų toliau kaupiasi lavonai, apie juos informuosime svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

GlobalResearch.ca

Brighteon.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Įdomu, ar Lietuvoje yra kokie žinomi skaičiai, kiek paskiepijo, kiek buvo komplikacijų, o gal ir mirčių atveju? Negi Lietuvoje viskas vyksta be nutikimų?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau