Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 5

8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

(Paranormal) Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos.

Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žurnaluose ir laikraščiuose. Jie mano, kad viskas tikra, teisėta ir kažkieno oficialiai kažkur patvirtinta vartoti. Tačiau dauguma žiniasklaidos ir valdžios stumiamų produktų ir vaistų, ypač vakcinų, yra falsifikuoti ir toksiški žmogaus organizmui.

Dar blogiau tai, kad falsifikuotos vakcinos sukelia siaubingą šalutinį poveikį ir nepageidaujamus reiškinius, kurie dažnai būna ilgalaikiai, įskaitant mirtį. Dabar šie žalingi sveikatos pakenkimai slepiami ne tik jiems įvykus, bet ir klinikinių tyrimų metu.

Tiesą sakant, naujai atskleistuose "Pfizer" dokumentuose atskleidžiama TŪKSTANČIAI TŪKSTANČIŲ nepageidaujamų reakcijų, apie kurias buvo pranešta dar 2021 m. sausį ir vasarį, t. y. beveik prieš metus. Dokumentai paaiškėjo po to, kai ieškovų grupė profesorių ir (arba) mokslininkų pateikė prašymą pagal Informacijos laisvės įstatymą. Dažnai tai vienintelis būdas visuomenei sužinoti apie šių farmacijos nusikaltėlių ir masinių žudikų sąmokslus ir gudrybes, kuriomis jie bando apgauti mases toksiškomis vakcinomis.

Kas gali pasitikėti farmaciniais nusikaltėliais, kurie metai iš metų daro pakartotinius nusikaltimus?

Kaip galima pasitikėti bet kuriuo žmogumi, dirbančiu "Pfizer", "Moderna", "J&J", "Merck" ar bet kuriam kitam iš vakcinas gaminančių gangsterių, kurie veikia kaip recidyvistai, kurie visi turėtų sėdėti kalėjime ir atlikti griežtą bausmę? Svarbiausioje medicinos srityje, kurioje turėtume įveikti pandemiją, visiškai trūksta skaidrumo. Tai tikrai nepadės "išlyginti kreivės" ar užgniaužti Kovido plitimo. Gydytojai ir slaugytojai visoje Amerikoje yra dezinformuojami dezinformacija ir netinkamai mokomi perduoti savo pacientams klaidingą informaciją, kuri neapgalvotai kelia pavojų jų gyvybei, naudojant genų terapijos injekcijas, kurios nužudo (ir visam gyvenimui suluošina) daugiau žmonių, nei išgelbsti.

Vos per kelis platinimo mėnesius "Pfizer" vadovai ir mokslininkai ŽINOJO apie daugiau kaip 50 000 sunkių nepageidaujamų reakcijų, kurias sukėlė jų vakcina "Covid" ir apie kurias buvo pranešta per pirmuosius porą mėnesių, ir niekam apie tai nesakė.

"Pfizer" paslapčia pripažino FDA, kad mRNA "Covid" vakcinos gali sukelti "sustiprėjusią ligą", kuri sustiprina pandemiją

"Pfizer" dokumento "rūkantis ginklas" antraštėje "Saugumo problemos" FDA prisipažino, kad mRNA skiepai gali sukelti "su vakcina susijusią sustiprėjusią ligą" (VAED), kuri taip pat gali būti kvėpavimo takų infekcija ir (arba) disfunkcija. Įsivaizduokite tai. Kovid virusas yra kvėpavimo takų infekcija, kurią sukelia laboratorijoje genetiškai pakeistas žmonių virusas, o vakcina nuo tos virusinės infekcijos PRIVALO žmogaus kvėpavimo sistemai sukelti sustiprėjusią kvėpavimo takų ligą. Kalbame apie benzino pylimą ant ugnies.

Taigi FDA tai žinojo, Pfizer tai žinojo, ir vis tiek jiems buvo suteiktas "skubaus naudojimo patvirtinimas", kad jie galėtų toliau užkrėsti milijonus amerikiečių, nieko apie tai nežinodami.

Slaptas dokumentas taip pat atskleidė daugiau nei 1200 mirties atvejų ir daugiau nei 42 000 nepageidaujamų pranešimų, iš viso beveik 160 000 nepageidaujamų reakcijų, susijusių su "Pfizer" mRNA švirkštu. Dėl to jiems gresia atsakomybė už milijonus dolerių žalos atlyginimo kiekvienam pacientui, kurį jie apgavo ir kuris buvo sužeistas ar mirė (įskaitant kiekvieną vyrą, moterį, vaiką, kūdikį ar nutrauktą nėštumą).

Bendrieji sutrikimai ir nervų sistemos sutrikimai yra šių žinomų nepageidaujamų reakcijų sąrašo viršuje. Be to, dėl nežinomų priežasčių (populiacijos kontrolė) moterys nukenčia tris kartus dažniau nei vyrai. Ar ši vakcina sukurta taip, kad pakenktų konkrečiai lyčiai, siekiant sumažinti gyventojų skaičių? "Pfizer" ir FDA tikrai apie tai žinojo. Štai jos - 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas:

#1. Miokarditas

#2. Nauji nervų sistemos sutrikimai

#3. Nauji kvėpavimo sistemos sutrikimai

#4. Kraujo krešuliai

#5. Nauji raumenų ir kaulų sistemos sutrikimai

#6. Nauji virškinimo trakto sutrikimai

#7. Anafilaksinis šokas (beveik 10 %)

#8. Naujos infekcijos, įskaitant Covid ir jo atmainas

vakcinos, pandemija, nepageidaujamos reakcijos, Covid vakcinos

Šio straipsnio šaltiniai: 

Pandemic.news

TruthWiki.org

Planet-Today.com

ZeroHedge.com

FoodSupply.news

RepublicWorld.com

ThePulse.one

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.01.2022 laikas 20:01 Ramunėlės padės, kai sukandžiojo uodai

Kai įsikėlėme į naują butą, buvome nepaprastai laimingi. Pagaliau turime nuosavą būstą! Dabar viskas bus kitaip. Nors butas miesto pakraštyje, bet gamta netoliese - puiki, pro langą matosi vandens telkinys.

...

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 19:35 Skanus vaistas nuo cukrinio diabeto
Kai anytai buvo nustatytas cukrinis diabetas, pradėjome ieškoti nekenkiančių gydymo metodų - juk “nesėdėsi” visą laiką ant vaistų!

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 18:38 NSO laivynas praskrido žemai virš greitkelio Ilinojaus valstijoje
Vaizdo įrašas (žiūrėti toliau) buvo įrašytas 2021 m. lapkričio 26 d. apie 18 val. vakaro, tačiau tik neseniai pasirodė internete. Pasak liudininko, objektai judėjo visiškai tyliai ir, keisdami formą, judėjo Mičigano ežero link....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 17:52 Paslaptingas Dievų miestas Teotihuakanas
Teotihuakaną statė nežinoma išsivysčiusi civilizacija – taip teigia viena iš paskutinių nusistovėjusių versijų apie paslaptingą senovinį miestą Šiaurės Amerikoje.

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 15:39 Nežinomų dievų pagalba
Stebint naujausius mokslinius atradimus išnykusių civilizacijų tyrinėjimų srityje, tampa akivaizdu, kad klasikinė teorija apie žmonijos vystymąsi neišlaiko jokios kritikos. Seniai žlugo versija, kad dabartinė civilizacija yra visų ankstesnių, egzistavusių prieš ją, karūna....

Skaityti daugiau

16.01.2022 laikas 13:03 Receptai | Patiekalai Gaminame namuose: Naminė saldinta pistacijų pasta

Maistas privalo būti skanus. Šiais laikas žmonės vis dažniausiai koncentruojasi į grožį, kad net kartais pamiršta skonį. Vis mažiau apie jį visi kalba.

Skaityti daugiau

15.01.2022 laikas 16:59 Receptai | Patiekalai Tobulasis kepinys, kuris niekada nenuvilia! Mielinis velykų pyragas
Kokios Velykos be tikros romo bobos? Tokios bobos - bobos kaip bobos tik be romo, kad visokiausio amžiaus valgytojai galėtų jas ragauti bei vertinti. O įvertintos buvo greitai, dar net nesulaukus Velykų.

Skaityti daugiau

13.01.2022 laikas 22:56 Receptai | Patiekalai Pačios skaniausios orkaitėje keptos varškės spurgos
Tokios orkaitėje iškeptos varškės spurgos yra tikras mano atradimas. Man jos labai patinka, jose nėra tiek daug riebalų, skonis fantastiškas. Pastaruoju metu jos tapo labai pamiltos visos mūsų šeimos. Užsukę svečiai, kuriuos pavaišinau taip pat labai gyrė, vis kartojo, kad prie kavos puodelio jos la...

Skaityti daugiau