Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 29

"Visiškai paskiepytam" medicinos darbuotojui teko amputuoti abi kojas, dėl skiepų sukeltų arterinio kraujo krešulių

(Paranormal) Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jai buvo suleista antroji Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" dozė, Minesotos medicinos darbuotojai išsivystė arteriniai kraujo krešuliai ir daugybinis uždegiminis sindromas (MIS), dėl kurio jai teko amputuoti abi kojas.

Remiantis pranešimais, MIS yra sunki būklė, kai prasideda kelių kūno organų uždegimas, dėl kurio Jummai Nache iš Mineapolio iš pradžių jautė stiprius krūtinės skausmus.

Skubiai nugabentos į ligoninę, J. Nache sveikata sparčiai blogėjo, todėl abi jos kojos buvo nepagydomos. Gydytojai teigia, kad netrukus Nache bus amputuotos ir abi rankos, nors jos širdis vis dar plaka, o tai yra viena iš gerųjų pusių.

Išsigandusi dėl visko, ką Tonis Faučis (Tony Fauci) ir Ročelė Valenskis (Rochelle Walensky) kalbėjo per televiziją apie Faučio gripo plitimo "bangą", Nache nuskubėjo susišvirkšti Trumpo vakcinos, tikėdamasi, kad ji bus "saugi" ir kartu padės "išlyginti kreivę". Vaikeli, ji klydo.

Užuot įgijusi apsaugą nuo kinų mikrobų, sutikusi pasiskiepyti, Nache iš esmės sunaikino visas savo galūnes. Nache buvo suleista dviejų dozių "Pfizer" ir "BioNTech" injekcija.

Kadangi ji dirba Vakarų medicinos srityje, Nache tikriausiai buvo spaudžiama kolegų ir vadovų pasidaryti injekcijas, nes taip esą daro "protingi" žmonės. Dabar ji moka už tai.

CDC kaltina "COVID-19", o ne vakciną dėl Nache gyvybės sunaikinimo

Pranešimuose nurodoma, kad beveik iš karto po to, kai buvo atliktas "teigiamas" Fauci gripo testas, Nache sveikata smarkiai pablogėjo. Prieš tai ji buvo puikios sveikatos ir nė karto nesikankino.

"Jummai ir aš buvome šokiruoti, kai gavome rezultatą, kad jai nustatytas Covid-19 teigiamas rezultatas, nes prieš skiepą jai nepasireiškė jokių simptomų", - rašė jos vyras Filipas laiške, pridėtame prie "GoFundMe" lėšų rinkimo jos sveikimui.

"Tačiau vėliau, remdamiesi infekcinių ligų gydytojo pranešimu, kad Džummai nebuvo jokių simptomų, sutikome, kad galbūt virusas ir vakcina kartu prisidėjo prie nepageidaujamos reakcijos jos organizme."

Nache's tikriausiai praleido pranešimą, kad "besimptomė" infekcija iš tikrųjų nėra realus dalykas. Pasirodo, jei nėra simptomų, nėra ir ligos.

Praėjo jau keli mėnesiai nuo tada, kai Nache sveikata po injekcijos pablogėjo, o "ekspertai" vis dar neatsakė, kodėl viskas klostėsi taip, kaip klostėsi.

Žinome tik tiek, kad Nache patyrė arterinio kraujo krešulį, taip pat dabar serga kvėpavimo takų liga, kardiomiopatija (širdies raumens liga), anemija, išemija ir MIS - visa tai neva padeda ją "apsaugoti" nuo Fauci Sniffles.

Po pokalbio, kuriame dalyvavo apie 80 skirtingų sveikatos "ekspertų" iš visos šalies, JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC) galiausiai nusprendė, kad Nache neprarado galūnių ir pragyvenimo šaltinio dėl to, kad buvo "paskiepyta" nuo Fuanio gripo. Vietoj to CDC kaltina "kovidą".

Tuo tarpu Filipui, nepaisant daugybės artimų kontaktų su žmona, nepasireiškė nė vienas "kovido" simptomas. Dėl šios priežasties, remdamasis vyriausybės pasakojimu, jis nesupranta, kodėl niekada "neužsikrėtė".

"Mano patirtis šioje kelionėje buvo labai sunki, tačiau negaliu įsivaizduoti, kokį nepakeliamą psichologinį, fizinį ir emocinį skausmą patiria mano žmona", - sako Filipas.

"Galiu tik prilyginti jos patirtį ir išbandymą darbo patirčiai ir išbandymui ta prasme, kad iššūkiai atėjo laipsniškai, vienas po kito."

Naujausias naujienų istorijas apie daugybę gyvybių, kurias sugriovė "Trump" vakcinos, rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

DailyMail.co.uk

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau