Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 26

Tai niekada nesibaigs: Izraelis teigia, kad norint išlaikyti kovidų "žaliąjį leidimą" reikės ketvirtos "stiprinamosios" vakcinos

(Paranormal) Jungtinėms Amerikos Valstijoms įžengus į trečiąjį Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemijos "stiprinamosios injekcijos" etapą, Izraelis jau gauna ketvirtąją injekciją.

Kad izraeliečiai išsaugotų savo "žaliąjį leidimą", dabar jiems reikės ketvirtosios injekcijos. Jei jie atsisakys, jų "skiepų pasai" netrukus nustos galioti.

"Žaliasis simbolis yra gyvenimas!" - tviteryje paskelbė Izraelio vyriausybė. "Neatsisakykite jo."

"Platinkite toliau", - priduriama tviteryje kartu su žaliu perdirbimo simboliu. "Kad visi žinotų: 21 spalio 3 d. bus pakeista žaliojo ženklo atitikimo reikalavimams politika. Skiepykitės dabar - ir išsaugokite ženklą. Visa informacija, kurią būtina žinoti prieš pokyčius, pateikta nuorodoje".

Ta nuoroda izraeliečius nuveda į vyriausybės svetainę, kurioje aiškinama, kad Fauci skiepai nuo gripo, nesvarbu, kiek jų galiausiai bus, yra absoliučiai būtini, norint išlikti "saugiems" nuo kinų mikrobų.

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija taip pat paskelbė, kad izraeliečiai turės pakartotinai skiepytis kas šešis mėnesius, kad išlaikytų savo žaliuosius leidimus. Jei jie negaus reikiamų kitų dozių, gyventojams bus sustabdytas leidimų galiojimas, kol bus laikomasi reikalavimų.

Izraelis nori, kad visiems būtų atliekamos injekcijos vis iš naujo ir iš naujo, amžinai

Prof. Salmanas Zarka (Salman Zarka), Izraelio "koronavirusų caras", viešai paskelbė, kad pasiskiepijus ketvirtą kartą, izraeliečiams bus suteiktas "visiškai paskiepytų" statusas, leidžiantis jiems laisvai patekti į visas uždaras patalpas.

"Atsižvelgiant į tai, kad virusas čia yra ir toliau bus, turime pasiruošti ir ketvirtajai injekcijai", - sakė Zarka, leisdamas suprasti, kad "žaliąjį leidimą" reikės nuolat atnaujinti kiekvienai naujai injekcijai.

Naujų injekcijų, kurias planuoja įvesti Izraelio vyriausybė, skaičiui tikrai nėra galo. Ir mes tikimės, kad Jungtinių Valstijų, kurios yra susietos su Izraeliu, vyriausybė greičiausiai bandys įgyvendinti tą patį.

Izraelio mokslininkai teigia, kad trečiosios vakcinos dozės paprasčiausiai nepakanka, kad būtų užtikrinta ilgalaikė apsauga nuo Vuano gripo infekcijos. Jie tvirtina, kad tik ketvirtąja, o vėliau ir penktąja injekcija žmonės gali išlikti saugūs.

"Tai labai stiprus rezultatas", - tvirtina Pensilvanijos universiteto biostatistikos specialistė Siuzana Ellenberg (Susan Ellenberg) apie stiprinamuosius skiepus.

Izraelis trečiąją sustiprinančiąją injekciją pradėjo dar liepos mėnesį, o rugsėjo mėnesį - ketvirtąją. Šie papildomi skiepai pirmiausia siūlomi vyresnio amžiaus žmonėms, o vėliau, kai jų bus pakankamai, - ir visiems kitiems.

Remdamiesi šiais Izraelio "tyrimais", kai kurie spaudžia JAV Maisto ir vaistų administraciją (FDA) patvirtinti kiekvieną naują skiepą, nors agentūra tam priešinasi.

Laimei, milijonai amerikiečių tiesiog sako "ne" visoms kinų viruso injekcijoms. Čia nepopuliarūs ne tik stiprinamieji skiepai, bet ir pirmieji du skiepai, kurie buvo įvesti vykdant "Operaciją "Warp Speed".

"Kaip ironiška, kad žydai yra pagrindiniai Niurnbergo kodekso pažeidėjai", - rašė vienas "Citizen Free Press" komentatorius.

"Palaukite, ar nebuvo istorijos laikotarpio, kai su žydais buvo baisiai eksperimentuojama?" - klausė kitas. "Y'know - kažkas apie teismus - Niurnbergas ir visa kita. Taip, tai viskas."

Kitas pabrėžė, kad Izraelio įvesta ketvirtoji stiprinamoji vakcina yra "keturguba kvailystė", nes pirmosios dvi ar trys vakcinos sunaikino daugiau gyvų žmonių nei bet kuri kita vakcina istorijoje.

"Turiu įsivaizduoti, kad kuo daugiau skiepų, tuo daugiau kraujo krešulių. Spėju, kad Izraelis savanoriškai nori mums parodyti, kiek injekcijų reikia, kad kas nors iškart kristų negyvas", - rašė kitas. "Keisti laikai."

Naujausias naujienas apie kiniškojo viruso injekcijas galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

CitizenFreePress.com

Afinalwarning.com

Nature.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau