Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 3

Atlikus pirmojo mirusio asmens, paskiepyto nuo kovidų, skrodimą, nustatyta, kad visuose kūno organuose yra spyglio baltymų

(Paranormal) Vokietijos mokslininkai pirmą kartą pasaulyje atliko pomirtinį lavono, kuris prieš mirtį buvo "paskiepytas" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), tyrimą. Jie nustatė, kad kiekvienas mirusio asmens kūno organas buvo užkrėstas spyglių baltymais, kurie buvo gauti po šio skiepo.

Maždaug prieš mėnesį iki mirties 86 metų vyrui buvo suleista pirmoji Fauci gripo vakcinos dozė. Vėliau jis užsikrėtė kinų mikrobais ir turėjo būti skubiai nugabentas į netoliese esančią ligoninę gydymui.

Tačiau jau buvo per vėlu. Vyro kūną užvaldė Trumpo vakcinos spyglių baltymai, kurie suėdė jo gyvybiškai svarbius organus ir paliko jį mirti. Remiantis pranešimais, vyrui buvo suleista "lipidinių nanodalelių suformuota, nukleozidais modifikuota RNR vakcina BNT162b2 30 µg doze".

"Tą dieną ir per kitas 2 savaites jam nepasireiškė jokių klinikinių simptomų", - rašoma straipsnyje apie šį atvejį, kuris buvo paskelbtas žurnale "International Journal of Infectious Diseases".

"18 dieną jis buvo paguldytas į ligoninę dėl stiprėjančio viduriavimo. Kadangi jam nepasireiškė jokių klinikinių COVID-19 požymių, izoliavimas specifinėje aplinkoje nebuvo vykdomas. Atlikus laboratorinius tyrimus nustatyta hipochrominė anemija ir padidėjęs kreatinino kiekis serume. Antigeno tyrimas ir polimerazės grandininė reakcija (PGR) dėl SARS-CoV-2 buvo neigiami."

25 dieną vyro tyrimas dėl kinų mikrobų galiausiai buvo "teigiamas"

Prireikė viso labo 25 dienos, kad vyrui pagaliau būtų atliktas "teigiamas" Fauci gripo testas. Vos po dienos jis mirė ligoninėje nuo vakcinos sukelto inkstų ir kvėpavimo nepakankamumo.

Vėliau mokslininkai nustatė, kad visas paciento organizmas buvo užverstas dideliu viruso RNR kiekiu, dar vadinamu vakcinos sukeltais smaigaliais. Akivaizdu, kad vyrą pražudė skiepas.

"Apibendrinant, mūsų atlikto paciento, paskiepyto mRNA vakcina, atvejo autopsijos rezultatai patvirtina nuomonę, kad iki pirmosios vakcinos nuo SARS-CoV-2 dozės jau gali būti sukeltas imunogeniškumas, o sterilus imunitetas nėra tinkamai išsivystęs", - teigiama tyrimo išvadose.

Nors nustatyta, kad mirtina injekcija iš tiesų sukėlė imuninį atsaką vyro organizme, ji visiškai nepadėjo sustabdyti viruso plitimo ar smailiųjų baltymų, dėl kurių jo organai žlugo.

Visa tai, žinoma, rodo, kad Trumpo vakcinos daro daugiau žalos nei naudos - jei apskritai daro kokią nors naudą. Be to, panašu, kad jos spartina Kinijos viruso ir su juo susijusių ligų plitimą.

Štai kodėl raginame savo skaitytojus tiesiog pasakyti "ne" eksperimentinėms vaistų injekcijoms iš vyriausybės. Niekam nėra jokio reikalo švirkštis šias injekcijas, nebent jie trokšta mirties, nes tokiu atveju yra pagalbos savižudžiams linijos, kuriomis galima išsiaiškinti, ar nereikėtų atimti sau gyvybės Fauci mirtinomis injekcijomis.

"Deja, po kelių mėnesių paaiškės tiesa, ir tada tie, kurie vartojo šias injekcijas, taps visuomenės atstumtaisiais!" - rašė vienas "Infowars" komentatorius. "Atminkite, kad visa ši netikrų vakcinų afera pažeidžia visus iki vieno Niurnbergo kodekso, kurį JAV priėmė prieš kelis dešimtmečius, straipsnius."

"Neįtikėtina visame šiame reikale yra tai, kad nei vaistų išradėjai, nei gamintojai nėra atsakingi už bet kokias neigiamas pasekmes, susijusias su jų Covid-19 vakcinomis, nes jos buvo sukurtos paskelbus nepaprastąją padėtį ir laikomos apsaugotomis nuo bet kokių pažeidimų, nes jų tikslas buvo išgelbėti žmoniją", - pažymėjo kitas, teigdamas, kad toks mirtinų, atsakomybės nereikalaujančių vaistų stūmimo masėms formatas yra "naujos normos" dalis.

"Skamba pažįstamai? Pripraskite prie to, nes ketinimai dengia daugybę nuodėmių".

Naujausias naujienas ir informaciją apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) apgavystę rasite svetainėje Pandemic.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Infowars.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau