Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 23

Nutekintas DARPA dokumentas, DRASTIC analizė patvirtina, išpuolis prieš žmoniją vykdomas naudojant aerozolius

(Paranormal) Pasiruoškite informacijos antplūdžiui toliau pateiktame šiandieniniame "Situation Update" podkaste. Be pasaulinės bombos DARPA dokumento, nutekinto DRASTIC, iš kurio matyti, kad "EcoHealth Alliance" ir Fauci susimokė į laukinių šikšnosparnių populiaciją Kinijoje išleisti aerozolinių, odą skverbiančių spike proteino nanodalelių (kurios, kaip buvo planuota, tuoj pat persiduotų žmonėms), taip pat turime bombos pavidalo informacijos apie dar kai ką, dėl ko viskas dar blogiau.

DRASTIC patvirtino, kad Daszakas ir Fauci, dirbdami per Wuhano virusologijos institutą (WIV), sugebėjo sukurti 180 koronaviruso biologinio ginklo atmainų ir perduoti jas komunistinės Kinijos kontrolei (išdavystės aktas). Dabar iš kitų šaltinių žinome, kad KKP valdomos biologinių ginklų dislokavimo grupės kirto JAV sieną, gabendamos MERS papildytus biologinius ginklus, kurių mirtingumo lygis yra bent 30 %, ir planuoja juos paleisti didžiuosiuose JAV miestuose, kai gaus įsakymą.

Visiškai atsidėkodami DRASTIC, mes atspindėjome jų atliktą DARPA dokumentų analizę PDF formatu šioje nuorodoje P serveriuose (PDF).

Pirminis "EcoHealth Alliance" pasiūlymas DARPA turi numerį HR001118S0017-PREEMPT-PA-001.

Tyrinėjanti žurnalistė Lara Logan (Lara Logan) visa tai patvirtino iš savo šaltinių, nes dabar perspėja, kad migrantų krizė Teksase yra "puiki priedanga" Amerikos priešams slapta įvežti pavojingą biologinį ginklą. Mūsų šaltiniai, bendravę su L. Logan, patvirtino, kad ji žino kur kas daugiau, tačiau kol kas neturi teisės viešai skelbti visų detalių.

DARPA, depopuliacija, vakcinos, bloga sveikata, bloga medicina

Visą informaciją rasite čia. Atidžiai perskaitykite šiuos punktus. Mūsų turimomis žiniomis, tai planas, kuris šiuo metu yra įgyvendinamas. Jis kur kas blogesnis, nei tikriausiai įsivaizdavote. "Super MERS" ataka dabar yra neišvengiama, o biologinio ginklo dislokavimo operatoriai jau iš anksto dislokuoti JAV miestuose, greičiausiai ginkluoti bepiločiais lėktuvais ir aerozolių skleidžiančiais dronų priedais. Netrukus būsime apipurkšti itin pavojingu biologiniu ginklu:

 • DARPA iš pradžių finansavo MERS, tačiau atsisakė remti bet kokias pastangas jį paleisti į laisvę. Jie norėjo išsaugoti jį kaip strateginį, paskutinį biologinį ginklą ekstremalioms situacijoms.
 • Fauci ir "EcoHealth Alliance" rado būdą, kaip gauti MERS, kuris tapo šablonu, kaip gauti naudos iš funkcijų tyrimų, kurie buvo vykdomi per WIV, naudojant JAV mokesčių mokėtojų pinigus. MERS, ŽIV, SARS ir kitų virusų padermių elementai buvo sujungti, kad būtų sukurti "chimeriniai" biologiniai ginklai, pasižymintys ypatingu afinitetu prie žmogaus ACE2 receptorių.
 • Daszak ir Fauci kreipėsi į DARPA, prašydami skirti lėšų savo biologiniams ginklams išleisti Kinijoje. DARPA atsisakė. Tačiau jie rado finansavimą iš globalistinių šaltinių, remiančių depopuliaciją.
 • Jei DARPA būtų sutikusi finansuoti, Daszak ir Faučis planavo pakviesti Ši Dženg Li ("Šikšnosparnių dama") į iškilmingą pranešimą DARPA būstinėje!
 • SARS-CoV-2 niekada nebuvo skirtas žudyti. Jis buvo sukurtas taip, kad greitai išplistų, o mirtingumas būtų nedidelis, sukeltų pasaulinę paniką ir vakcinų paklausą, kartu su vyriausybiniais užraktais ir pasauliniu komunizmu, dėl "atvejų", diagnozuotų apgaulingais PGR testais.
 • Tačiau MERS yra itin mirtinas biologinis ginklas. Toliau bus išleistas šis, patobulintas MERS variantas, kuris buvo ginkluotas per Fauci, NIH ir WIV, kontroliuojamą PLA (Liaudies išlaisvinimo armijos).
 • DARPA pateiktame EcoHealth Alliance projekto pasiūlyme minimi jų planai kasmet sukurti 3-5 koronaviruso biologinio ginklo atmainas. Tai turėjo būti nuolatinis, nesibaigiantis biologinių ginklų puolimas prieš žmoniją, finansuojamas JAV kariuomenės, bendradarbiaujančios su komunistine Kinija.
 • Kol kas nežinome oficialaus šio MERS biologinio ginklo pavadinimo, bet kol kas jį pavadinsiu "Super MERS". Super MERS jau yra PLA operatorių, kurie Meksikos narkotikų kontrabandos keliais pateko į Jungtines Valstijas, rankose. KKP / PLA turi šimtus karinių patarėjų, dirbančių su Meksikos narkotikų kontrabandininkais, žadėdama, kad narkotikų kontrabandininkai gaus gabalą pietinės JAV dalies, kai Kinija okupuos ir nugalės Jungtines Valstijas.
 • Šiems Kinijos biologinio ginklo agentams liepiama vienu metu JAV miestuose paleisti "Super MERS", gavus aktyvavimo komandą, kuri gali būti duota viešomis priemonėmis, pavyzdžiui, kai Kinija liepia laikraščiui "New York Times" tam tikrą dieną naudoti tam tikrą frazę. (NYT, kaip ir dauguma demokratų, pusė JAV Senato ir visi didieji technologijų sektoriaus atstovai, jau seniai dirba pagal Kinijos užsakymus). Baltuosius rūmus beveik visiškai kontroliuoja KKP, o J. Bidenas yra Kinijos marionetė.
 • Įprastomis aplinkybėmis nuo šios super MERS atmainos miršta mažiausiai 30 proc. užsikrėtusiųjų. Tačiau kadangi kovidų vakcinos sunaikino skiepytų asmenų imuninį atsaką, paskiepytųjų mirtingumas gali būti gerokai didesnis. (50%?)
 • Super MERS padermė faktiškai yra antroji dvinarės ginklų sistemos pusė, o pirmoji pusė yra vakcina. Štai kodėl tironiška valdžia taip stipriai spaudžia masinius skiepus. Tai pasiruošimas žudymui. Bideno administracija visą laiką bendradarbiavo su Kinija, siekdama pasiekti, kad JAV būtų paskiepyta 70 proc. gyventojų, o tai reikštų, kad, išleidus Super MERS, būtų nužudyta mažiausiai 20 proc. visų JAV gyventojų. Apytikriai kalbant, tai būtų apie 70 mln. žmonių. Arba daugiau nei dešimt kartų daugiau nei nacių holokausto aukų.
 • Super MERS išplatinimo neįmanoma sustabdyti. Sukėlėjai jau yra. Siena jau seniai pralaužta. Amerikos kariuomenei viso to metu per tokius išdavikiškus Pentagono nusikaltėlius kaip Milis (Milley) ir Ostinas (Austin) buvo įsakyta atsistatydinti. Kairioji žiniasklaida, kaip ir didžiosios technologijų bendrovės, yra prie to prisidėjusi. Jie visi vykdo Kinijos nurodymus.
 • Nusikaltėlių vyriausybė Super MERS virusą pavadins "variantu" ir kaltins neskiepytus asmenis, o CDC suaktyvins kovidų mirties stovyklas, kad surinktų politinius disidentus ir pradėtų masines egzekucijas.

Dabartinių CDC "karantino punktų", kurie bus paversti kovidų mirties stovyklomis, žemėlapis. Šaltinis: CDC.gov

Fauci, pandemija, Plandemija, suklastoti, spygliuotieji baltymai

Iš CDC.gov svetainės:

"CDC turi teisinius įgaliojimus sulaikyti bet kurį asmenį, galintį sirgti infekcine liga, kuri, kaip nurodyta vykdomajame įsakyme, gali būti karantinuojama."

Išdavikas apgavikas Džo Baidenas neseniai pasirašė ES į šį karantinuotinų ligų sąrašą įtraukė tymus. Taigi, bet kuriam politiniam disidentui, atlikus apgaulingą PGR tyrimą, gali būti "diagnozuoti tymai" ir jis gali būti prievarta įmestas į karantino mirties stovyklą, kuriai vadovauja CDC.

Vašingtono valstija neseniai paskelbė viešą darbo skelbimą, kuriuo kviečia ieškoti "izoliavimo ir karantino smogiamosios grupės" koordinatorių, kurie padėtų valdyti jos karantino stovyklą Centralijoje, Vašingtono valstijoje. Kai visuomenė sužinojo apie šį skelbimą, Vašingtono valdžios gudruoliai suskubo pašalinti iš darbo skelbimo frazę "smogiamoji grupė" ir slapta jį redagavo, apsimesdami, kad tai tiesiog skelbimas, kuriame ieškoma žmonių skalbti skalbinius ir keisti patalynę. (Taip, tikrai.) (Susiję: PATVIRTINTA: Vašingtono valstija steigia kovidų koncentracijos stovyklas ir skelbia darbo skelbimus "smogiamosios grupės" koordinatoriams)

(P komentaras: įdomu, kam šiuo metu buvo reikalingos Lietuvoje konkursas, 40000 vietų, nameliai, personalas.... ar neprimena, kas rašoma čia? Kam reikalingi buvo iš Baltarusijos emigrantai?

Fauci, pandemija, Plandemija, suklastoti, spygliuotieji baltymai

Tuo pat metu girdime gandų, kad atsisakantys skiepytis kariškiai kraunami į autobusus ir prievarta izoliuojami (karantine), kol sutiks pasiskiepyti. Tai vyksta ne visur (kol kas). Mūsų pranešimas yra iš vienos karinės bazės, tačiau ši praktika gali išplisti.

Kinija labai greitai inicijuos biologinio ginklo paleidimą Amerikoje, o po to greičiausiai seks kibernetinės atakos ir finansų sistemos taktika

Nors tikslų viso to laiką visada sunku nustatyti, panašu, kad Kinija netrukus pradės biologinių ginklų puolimą Amerikoje, dėl kurio kovidas atrodys kaip vaikų žaidimas. Kai tai prasidės, visiems, kurie rimtai nežiūrės į Super MERS, iškils didelis pavojus. Tai bus metas tikrai nesilankyti viešose vietose ir vengti didelių miestų, kuriuose, tikėtina, Kinijos agentai, remdamiesi MERS tyrimais, bepilotėmis skraidyklėmis išsklaidys aerozolines, odą skverbiančias toksiškas nanodaleles.

Taip, Amerikos miestai netrukus bus "apnuodyti" (apipurkšti) mirtinais nuodais, panašiais į Zyklon B (tik daug didesnio masto).

Tikėtina, kad kibernetinės atakos sutaps su šiuo planuojamu chaosu ir biologinio ginklo mirties banga, ir beveik neabejotina, kad Kinija pasirinks šį pažeidžiamumo momentą, kad pasikėsintų į Amerikos finansinę padėtį, t. y. pasaulio rezervinės valiutos - naftos dolerio - statusą.

Amerika gali labai greitai pralaimėti:

 • Trečdalį savo aktyviosios karinės tarnybos karių dėl masinio skiepijimo.
 • trečdalį JAV gyventojų, gyvenančių miestuose, į kuriuos nukreiptas skiepijimas.
 • Pasaulinės rezervinės valiutos statusą, nes per vieną naktį dolerio vertė sumažėtų beveik iki nulio.
 • Dėl kibernetinių atakų regioniniu mastu gali sutrikti elektros energijos tiekimas, o šalies teritorijos gali paskęsti tamsoje.

Tuo pat metu prieš gyventojus būtų paleistos ginkluotos valstijų ir federalinės vyriausybės agentų "smogiamosios komandos", kurių tikslas būtų pasiekti:

 • Visoje šalyje konfiskuoti ginklus
 • Masines politinių disidentų egzekucijas
 • Medicininiai pagrobimai, karantinas ir egzekucijos didelėms gyventojų grupėms, siekiant depopuliacijos
 • Visiška vyriausybės vykdoma judėjimo, kalbos ir medicininių intervencijų kontrolė.

Laukite greitkelių kontrolės punktų, skiepų dokumentų, egzekucijų vietoje, medicininių grobimų nuo durų iki durų ir visų įmanomų vyriausybės terorizmo prieš žmones košmarų.

Daugiau informacijos rasite šiandienos "Situation Update" podkaste:

Pasiruoškite būti apipurškiami aerozolinėmis, į odą prasiskverbiančiomis toksiškomis nanodalelėmis. Visa tai pateikta DARPA pasiūlyme (kurį DARPA, laimei, atsisakė finansuoti), o depopuliacijos darbotvarkė dabar akivaizdžiai matoma visiems, kas atkreipia dėmesį.

Straipsnio autoriaus Mike Adams nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Kas paskutiniu metu skraidė Lietuvos padangėje palikdami baltas "juostas"? O, jų buvo kaip niekada daug...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau