Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 21

PATVIRTINTA: Vašingtono valstija steigia kovidų koncentracijos stovyklas ir skelbia darbo skelbimus "smogiamosios grupės" koordinatoriams

(Paranormal) Vašingtono valstijos gubernatorius Jay Inslee įsteigė Wuhan koronaviruso (Covid-19) "izoliavimo ir karantino" įstaigą. Dabar Inslis ieško žmonių, kurie galėtų įdarbinti jį valdysiančią "smogiamąją komandą".

PASTABA: likus kelioms valandoms iki šio straipsnio paskelbimo, skelbimas buvo slapta redaguotas, kad būtų pašalintas terminas "smogiamoji grupė", o pirminis URL, kuriame buvo žodis "smogiamoji grupė", buvo automatiškai persiųstas į naują URL. Visa tai yra akivaizdus Vašingtono vyriausybės darbuotojų bandymas apgauti visuomenę ir užtušuoti tikrąjį skelbiamų įdarbinti pareigybių pobūdį. Tačiau mes jau buvome užfiksavę originalius failus ir toliau atskleidžiame ekrano nuotraukas, kuriose matote šį skelbimą prieš tai, kai jis buvo slapta redaguotas.

Remiantis naujais šokiruojančiais pranešimais, Inslio "smogiamoji grupė" veiks panašiai kaip Antrojo pasaulinio karo laikų SS. Mums sakoma, kad samdomi darbuotojai teiks "paslaugas, užtikrins saugumą ir objekto valdymą". "Savanoriškai" užsiregistravusiems įstaigoje nebus leidžiama išvykti, prieš tai nepranešus smogiamajai grupei.

Vašingtono "vyriausybinių darbų" tinklalapyje esančiame samdomų darbuotojų puslapyje aiškinama, kad "izoliavimo ir karantino grupės konsultantams" už paslaugas kas mėnesį bus mokama 3294-4286 JAV dolerių.

"Izoliacijos ir karantino (I ir Q) skyrius dirba siekdamas dekomplektuoti ligonines, remdamas vietos ir valstijos izoliaciją ir karantiną, alternatyvias priežiūros įstaigas (ACF) ir pacientų transportavimą (EMS), bendradarbiaudamas su vietos valdžios institucijomis (gentimis, apygardomis, miestais) ir bendruomenėmis, valstijos agentūromis ir kitais subjektais nepaprastosios padėties atveju", - aiškinama darbo skelbime.

"Šios pareigybės yra atsakingos už dalyvavimą planuojant programas ir vertinant sveikatos paslaugų teikimo produktus bei nustatant personalo, reikmenų ir veiklos poreikius, kad būtų remiama bendruomenės ir valstybės reagavimo veikla."

Toliau skelbime aiškinama, kad smogiamosios grupės "rūpinsis keliautojų", apsistojusių įstaigoje, esančioje Centralijoje, poreikiais. Be to, operatyvinių grupių užduotis bus "reaguoti į ekstremalias situacijas, apmokyti rangovus ir naujus darbuotojus bei prireikus teikti pagalbą svečiams".

tironija, Vašingtonas, izoliacija, koncentracijos stovyklos, COVID

tironija, Vašingtonas, izoliacija, koncentracijos stovyklos, COVID

Medicininis fašizmas auga, dėka Kovidijos filialo

Jau daugelį mėnesių perspėjame apie tokio pobūdžio dalykų atsiradimą mūsų šalyje, tik už tai, kad išsakome tokią mintį, esame vadinami "sąmokslo teoretikais".

Dabar staiga konspiracijos faktu tapo tai, kad bent jau kraštutinių kairiųjų pažiūrų Vašingtono valstijoje šios šalies vyriausybė steigia Kinijos virusų sulaikymo įstaigas, kuriose neva bus apgyvendinami žmonės, nusprendę ten vykti, kol bus gauti "neigiami" Kinijos mikrobų tyrimo rezultatai.

Kiek laiko praeis, kol užsiregistruoti vienoje iš šių įstaigų taps privaloma, kaip jau yra Kanadoje, Australijoje ir kitur? Jei pradėsime slinkti slidžiu šlaitu steigdami šias įstaigas, kas sustabdys, kad jos nepereitų į visišką medicininį fašizmą?

Galima būtų teigti, kad tokia sulaikymo įstaiga, kokia steigiama Centralijoje, jau yra visiškas medicininis fašizmas, nes ši įstaiga veiks panašiai kaip kalėjimas, o jos personalas dirbs 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

"Darbuotojai gali dirbti bet kuria arba visomis trimis pamainomis ir, jei reikia, dirbti viršvalandžius, kad būtų užtikrintas tinkamas įstaigos darbuotojų skaičius", - toliau rašoma darbo skelbime.

Tai nėra ta kryptis, kuria turėtume eiti, jei kada nors tikimės atgauti bent kiek laisvės ir laisvę. Tačiau Kovidų filialo gyventojai visa tai palaiko, net ir po to, kai daugelis jų visus praėjusius metus protestavo prieš "fašizmą", reaguodami į Džordžo Floido mirtį.

"Jei norėčiau po kieno nors nosimi, nesukeldamas įtarimo, įrengti kalinių stovyklas kokiam nors būsimam poreikiui, suteikčiau tam įtikinamą tikslą", - rašė vienas "Natural News" komentatorius.

"Tai pasiekiama, bet galbūt tai skirta internuoti visus vyriausybės išdavikus, kurie netrukus bus įkalinti už išdavystę. Tai būtų velniškai gudrus planas. Vis dėlto tikriausiai tik norai. Tai būtų aukščiausias slaptas mąstymas".

Kiti išreiškė įtarimą dėl stovyklų, perspėdami, kad jos bus naudojamos laisvo mąstymo žmonėms ir tiems, kurie atmeta Kovidizmo kultą, įkalinti.

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) koncentracijos stovyklas galite rasti svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ActivistPost.com

GovernmentJobs.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau