Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 2

KLAUSIMAS: jei izraeliečiai nesutiks su trečiuoju kovido "stiprinamuoju" švirkštu, jų "žaliųjų leidimų" galiojimas netrukus baigsis

(Paranormal) Kaip daugelis ir prognozavo, valdžios institucijos vėl perkelia Vuchano koronaviruso (Covid-19) vartus, pareikšdamos, kad asmuo yra "visiškai paskiepytas" tik tuo atveju, jei sutinka pasiskiepyti trečiąja "stiprinamąja" vakcina, kai tik ji bus prieinama.

Izraelyje, labiausiai skiepijamoje pasaulio šalyje, pareigūnai nusprendė, kad visi 12 metų ir vyresni gyventojai privalo pasiskiepyti trečiąja Fauci gripo vakcina, kad išsaugotų "žaliojo leidimo" teises. Atsisakiusiems skiepytis bus suteiktas neskiepytųjų statusas.

Vos prieš kelias savaites Izraelio skiepų programa buvo taikoma tik 60 metų ir vyresniems asmenims. Vėliau ji buvo sumažinta iki 30 metų ir vyresnių. Dabar 12 metų ir vyresniems vaikams sakoma, kad, norėdami gyventi, jie privalo trečią kartą pasiskiepyti.

"Trečioji papildoma vakcina veikia", - nutarė ministras pirmininkas Naftali Bennett pranešime. "Du milijonai izraeliečių jau buvo paskiepyti [trečiąja doze]".

Pasak Bennetto, tai "privilegija, kurios neturi jokia kita šalis", kad izraeliečiai priverstinai skiepijasi trečiąja vakcina nuo gripo kaip dalyvavimo visuomenėje sąlygą. Jo teigimu, visos tos šalys, kurios neprivalo skiepytis, yra mažiau privilegijuotos.

Trečioji izraeliečiams siūloma injekcija yra "Pfizer-BioNTech" injekcija, kurios sudėtyje yra paslaptingų mRNA cheminių medžiagų, kurios visam laikui pakeičia DNR.

Izraelis jau planuoja ketvirtą ir penktą sustiprinamuosius skiepus.

Izraelio pareigūnai teigia, kad kiekvienas stiprinamasis skiepas turi šešių mėnesių galiojimo terminą. Tai reiškia, kad kas šešis mėnesius izraeliečiai turės pasiraitoti rankoves, kad gautų dar vieną injekciją - visam likusiam laikui.

Nuo spalio 1 d. izraeliečiams reikės turėti "žaliąjį pasą", kad galėtų patekti į kai kuriuos susirinkimus ir viešąsias vietas. Po šešių mėnesių jis bus deaktyvuojamas, kol leidimo turėtojas vėl pasidarys injekciją, tada laikmatis bus įjungtas dar šešiems mėnesiams.

Tai fantastiška žinia "Pfizer-BioNTech", kuri dabar turės nuolatinį pelno srautą neribotam laikui. Tačiau tai bloga žinia Izraelio žmonėms, kurie greitai bus "nuasmeninti", jei atsisakys laikytis protokolo.

"Iš esmės Izraelis sprendžia, kad žmonės, kurie per šešis mėnesius nuo visiško paskiepijimo negavo stiprinamosios vakcinos, nebebus skiepijami", - pranešė RT.

Izraeliečiai, kurie keliauja už šalies ribų, taip pat bus priversti savaitę praleisti karantine, kai grįš į Izraelį, jei nepateiks įrodymų, kad yra pasiskiepiję. Tie, kurie sutiks pasiskiepyti, turės 24 valandas izoliuotis patys arba atlikti testą, kad įrodytų, jog yra "neigiami".

Bennett išlieka viena iš didžiausių pasisakančiųjų už tai, kad Izraelyje visiems laikams būtų atliekami stiprinamieji skiepai, ir tvirtina, kad visiems, kurie jų neatlieka, išlieka "mirtinas pavojus" bet kuriuo metu užsikrėsti Fauci gripu.

Klaidingai teigusi, kad jos injekcija yra "95 proc. veiksminga" nuo kinų mikrobų, "Pfizer-BioNTech" dabar turi pripažinti, kad jos injekcija yra veiksminga tik apie 39 proc.

Pasirodo, natūralus imunitetas yra kur kas geresnis už dirbtinį vakcinos sukeltą "imunitetą". Tai patvirtina ir naujas tyrimas, taip pat atliktas Izraelyje, kuris rodo, kad žmonės, kurie skiepijasi nuo Fauci gripo, turi kelis kartus didesnę tikimybę gauti "teigiamą" testą ir susirgti nei žmonės, kurių imuninė sistema išlieka nepažeista taip, kaip Dievas ją numatė.

"Taip, pirmosios dvi dozės nepadėjo, bet ši trečioji dozė tikrai padės, sąžiningai", - juokavo vienas RT komentatorius apie nesibaigiančių stiprinamųjų skiepų nuo kinų ligos beprotybę.

Norėdami sekti naujausias žinias apie Kinijos viruso injekcijų tironiją, būtinai apsilankykite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

RT.com

Paranormal.lt

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau