Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 5

Izraelis ką tik panaikino vakcinos pasus visiems dukart dūrusiems žmonėms... dabar "laisvę" gaus tik triskart dūrusieji

(Paranormal) Anksčiau tvirtinusi, kad norint gauti "žaliąjį leidimą", reikia tik dviejų injekcijų, dabar Izraelio vyriausybė griežtai reikalauja, kad visi izraeliečiai būtų trečią kartą paskiepyti Wuhan koronaviruso (Covid-19) vakcina, kad išsaugotų "privilegiją" pirkti ir parduoti.

Remiantis pranešimais, net du milijonai izraeliečių, kurie buvo paskiepyti pirmosiomis dviem "operacijos "Warp Speed" "vakcinomis", bet nebuvo paskiepyti trečiąja, neseniai neteko žaliųjų leidimų. Kol jie neįvykdys reikalavimų, šie dukart paskiepyti žmonės valdžios akyse dabar bus laikomi "neskiepytais".

"Naujosiose gairėse numatyta, kad asmuo išlaiko imuniteto statusą tik šešis mėnesius po to, kai gauna antrąją arba trečiąją vakcinos dozę", - apie situaciją pranešė "Humans are Free".

"Turintieji natūralų imunitetą taip pat gauna leidimą, tačiau praėjus šešiems mėnesiams po pasveikimo privalo pasiskiepyti vakcina - arba netenka šios privilegijos."

Izraeliečiai, kurie turi natūralų imunitetą ir laukia vėlesnio skiepo, iš viso neskiepyti arba 12 metų ir jaunesni, vis dar gali gauti ribotą septynių dienų žalią leidimą, tačiau tik atlikę apgaulingą PGR testą, kurio rezultatai yra "neigiami".

"Greitojo antigeno testo rezultatai galios tik 24 valandas", - priduria "Humans are Free".

Kiek "žvėries ženklo" injekcijų planuoja įdiegti Izraelis?

Izraelio žaliasis pasas tarnauja kaip įrodymas, kad asmuo pasiskiepijo visomis vyriausybės reikalaujamomis vakcinos žymėmis. Galiojantis žaliasis leidimas leidžia izraeliečiui lankytis bare, eiti į restoraną, maudytis baseine arba dalyvauti vidaus ir lauko renginiuose, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 100 žmonių.

Vieninteliai izraeliečiai, kuriems netaikomi žaliojo paso reikalavimai, yra jaunesni nei trejų metų amžiaus.

Izraelio vyriausybės pareigūnai dabar pripažįsta, kad žaliasis leidimas nėra "mediciniškai pagrįstas", o veikiau egzistuoja kaip atitikties priemonė, skirta priversti visuomenę priverstinai vergauti ir paklusti naujajai pasaulio tvarkai.

Taip pat kalbama, kad netrukus bus atliktas ketvirtas "stiprinamasis" skiepas, dėl kurio tris kartus skiepyti ir žemesni asmenys taps "neskiepyti". Tik tie izraeliečiai, kurie pasiskiepys ketvirtąja injekcija, bus laikomi "visiškai paskiepytais" ir jiems bus suteiktos žaliojo leidimo privilegijos.

Naujausiais duomenimis, Izraelyje, kuriame iš viso gyvena apie 5,6 mln. gyventojų, apie 5,6 mln. žmonių yra gavę pirmąsias dvi Fauci gripo vakcinos dozes. Apie 3,5 mln. gavo ir trečiąją injekciją.

Nors nėra jokių įrodymų, kad dvi, trys, keturios ar net daugiau Kinijos viruso injekcijų kaip nors stabdo infekciją ar plitimą, Izraelio vyriausybė reikalauja, kad visi gyventojai, norintys gyventi bent kiek panašų į normalų gyvenimą, visiškai laikytųsi reikalavimų.

Izraelio valdžios institucijos jau užsiminė, kad skiepai nuo Vuchano gripo gali tapti kas pusmetį vykstančiu ritualu, kai žaliųjų leidimų turėtojai, norėdami pirkti ir parduoti, kas šešis mėnesius turės atlikti dar vieną injekciją.

"Norėčiau pamatyti straipsnį, kuriame būtų išdėstyta, kas Izraelyje buvo paskiepytas", - rašė vienas skeptiškai nusiteikęs "Natural News" komentatorius.

"Tiksliau, norėčiau sužinoti, kokios tautybės yra tik tie, kurie yra hospitalizuojami / miršta / užsikrečia. Žydai, krikščionys ar palestiniečiai? Nežinau, ar tokie duomenys egzistuoja ir ar galėčiau jais tikėti, jei šiuo metu jie būtų prieinami."

Kiti atkreipė dėmesį, kad izraeliečiai, kurie noriai prisideda prie šio apsimetinėjimo, vykdo genocidą prieš save pačius, kas yra ironiška istorijos šviesoje.

"Kvailystė yra tai, ką daro kvailiai", - rašė kitas. "Jei iki šiol to nematote, vadinasi, pasirinkote to nematyti ir todėl nusipelnėte savo likimo."

Naujausias naujienas apie Kinijos viruso injekcijų tironiją galite rasti svetainėje ChemicalViolence.com.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau