Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 30

JK vyriausybė samdo "elgesio karo" psichologus, kad šie kurtų vakcinų laikymosi schemas

(Paranormal) Nepakankamai daug žmonių noriai stoja į eilę, kad galėtų pasiskiepyti nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), todėl Didžiosios Britanijos vyriausybė pasitelkia "elgesio karo" programas ir bando išplauti smegenis, kad masės žmonių laikytųsi skiepų.

Remiantis pranešimais, Jungtinės Karalystės vyriausybės biurokratai dabar samdo "elgesio karo" psichologus, kad šie sugalvotų naujų klastingų būdų, kaip įtikinti skiepų "neryžtinguosius" pasiraitoti rankoves ir visam laikui pakeisti savo DNR, kad padėtų "išlyginti kreivę".

Manipuliavimo protu ekspertai intensyviai kuria naujas idėjas, kaip "parduoti" idėją, kad "vakcinos" yra geriausias ir vienintelis būdas išlikti "saugiam" nuo kinų infekcijos. Dabar jau žinome, kad jų taktiką ketinama panaudoti ir čia, Jungtinėse Valstijose.

Tiesą sakant, čia, "laisvojoje šalyje", gali būti vykdoma dar didesnė protų kontrolė, nes netikram "prezidentui" Džo Bidenui nepavyksta pasiekti savo asmeninio tikslo - iki Nepriklausomybės dienos paskiepyti bent 70 proc. šalies gyventojų.

Dėl priežasčių, kurios dar nėra iki galo paaiškėjusios, valdžia velniškai trokšta įšvirkšti injekcijas kuo didesniam skaičiui žmonių "sparčiuoju greičiu", tarsi lenktyniaudama su laiku, kad spėtų iki paslėpto termino, kuris sparčiai artėja.

Ar "vakcinos" paruošia žmonių kūnus priimti mikroschemų implantus? Ar jie virsta spygliuotų baltymų "fabrikais", kurie galiausiai sukels masinę mirtį? Yra daugybė įrodymų, leidžiančių manyti, kad vyksta kažkas labai grėsmingo, kas netrukus paaiškės.

Ar esate pasirengę kovoti už savo teises ir laisves?

Medicinos fašistai Vuchano gripą panaudojo bent jau kaip priemonę įtvirtinti kontrolę ir kartu sunaikinti tai, kas dar liko iš mūsų teisių ir laisvių.

Totalitariniai marionečių valdovai nieko nesulaikė, nes jie naikino smulkųjį verslą, žlugdė žmonių gyvenimus, diegė baimę tiems, kurie tiki viskuo, ką jiems sako televizija, ir kūrė pragarišką visuomenės paranojos kraštovaizdį.

Vakarai smarkiai smuko dar prieš atsirandant Kinijos virusui, bet dabar atrodo, kad paskutinės vinys bus įkaltos tiesiai į karstą.

Atrodo, kad tik laiko klausimas, kada mums visiems bus įbrukti skiepų "pasai", kad būtume "apsaugoti" nuo "delta varianto" ar kokio kito išgalvoto patogeno.

Kai kuriose valstijose darbuotojai jau atleidžiami iš darbo už atsisakymą pasiskiepyti arba jiems sakoma, kad, skirtingai nei jų paskiepyti kolegos, jie turi amžinai dėvėti kaukę, kol nesutiks jos laikytis.

Tai, žinoma, visiškai prieštarauja įstatymams, bet jei mes, žmonės, nesipriešinsime šiems autoritariniams monstrams ir nesiimsime kokių nors teisinių veiksmų, tai tęsis tol, kol visoje kadaise didingoje mūsų šalyje liks tik baimė ir mirtis.

"Mes esame programuojami", - perspėja J. D. Rukeris (J. D. Rucker), rašantis "No Q Report". "Yra nedaugelis, kurie žino apie propagandos ir indoktrinacijos kampanijas, nukreiptas į visišką Jungtinių Valstijų gyventojų skiepijimą".

"Vyksta karas dėl jūsų proto, nes elgsenos mokslininkai vis labiau formuoja pasakojimą, kurį girdite ir matote. Tai ypač pasakytina apie Kovid-19."

Jungtinėje Karalystėje Nepriklausoma mokslinė elgsenos pandemijos įžvalgų grupė, dar vadinama SPI-B, daro viską, kad įtikintų visus pasilikėlius mesti kovą ir pasiraitoti rankoves. Ar leisite jiems laimėti, ar kovosite - jei reikės, iki mirties, kad užkirstumėte kelią medicinos policinei valstybei?

Daugiau susijusių naujienų apie kiniškojo viruso injekcijas rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

NoQreport.com

NaturalNews.com

Autorius: Ethan Huff. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Ir jeigu, jums įdomios tokios naujienos, dalinkitės, įvertinkite, komentuokite tai su kitais.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau