Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 31

STUDIJA: natūralus imunitetas 13 kartų veiksmingiau nei vakcinos stabdo "delta" variantą

(Paranormal) Nauji Izraelio tyrimai rodo, kad geriausias imunitetas yra natūralus imunitetas, o tie, kurie pasikliauja juo, o ne dirbtiniu vakcinų "imunitetu", yra bent 1 300 proc. geriau apsaugoti nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19).

Agentūros "Bloomberg" straipsnyje, kuris apibūdinamas kaip "didžiausia reali analizė, kurioje lyginamas natūralus imunitetas, įgytas anksčiau užsikrėtus, ir apsauga, kurią suteikia viena iš stipriausių šiuo metu naudojamų vakcinų", Izraelio mokslininkai nustatė, kad pasiskiepijus nuo kinų mikrobų labai padidėja rizika, kad bus nustatytas teigiamas rezultatas ir pasireikš ligos simptomai.

"Visiškai paskiepyti" žmonės 13 kartų dažniau užsikrečia Vuchano gripu, palyginti su neskiepytais, ir 27 kartus dažniau nei neskiepyti suserga, palyginti su tais, kurių testas tik "teigiamas", bet jokių simptomų neturi.

Pasak tiriamosios žurnalistės Alex Berenson, šie neįtikėtini rezultatai "užbaigia bet kokias diskusijas apie vakcinas [palyginti su] natūraliu imunitetu" ir visiems laikams įrodo, kad Dievo duotas imunitetas visada yra pranašesnis už Big Pharma suklastotą "imunitetą" iš švirkšto.

"Naujoji analizė atlikta remiantis Makabi sveikatos priežiūros tarnybos duomenų baze, kurioje registruota apie 2,5 mln. izraeliečių, - pranešė žurnalas "Science". "Tyrimas, kuriam vadovavo Talis Patalonas (Tal Patalon) ir Sivanas Gazitas (Sivan Gazit) iš KSM, sistemos mokslinių tyrimų ir inovacijų padalinio, atlikus dvi analizes nustatyta, kad žmonės, kurie buvo paskiepyti sausio ir vasario mėnesiais, birželį, liepą ir rugpjūčio pirmoje pusėje turėjo nuo 6 iki 13 kartų didesnę tikimybę užsikrėsti nei neskiepyti žmonės, kurie anksčiau buvo užsikrėtę koronavirusu."

"Vienos analizės metu, - toliau atskleidė "Science", - lyginant daugiau nei 32 000 sveikatos sistemos žmonių, rizika susirgti simptominiu COVID-19 buvo 27 kartus didesnė tarp paskiepytųjų, o hospitalizavimo rizika - aštuonis kartus didesnė."

Jei jau sirgote "covid", dabar turite antikūnų, kurie apsaugos jus nuo pakartotinio užsikrėtimo

Nors JAV valdžios institucijos atsisako tai pripažinti, "pasigavus" kinų virusą ir pasveikus nuo jo, žmogus įgyja antikūnų, kurie jį apsaugos nuo pakartotinio užsikrėtimo. To negalima pasakyti apie tuos, kurie vartoja injekcijas.

Kadangi vakcinos sukeltas "imunitetas" neveikia ir tikrai nėra ilgalaikis, "visiškai paskiepytieji" turi gauti "stiprinamuosius" skiepus, kad išliktų "saugūs". Dabar mums sakoma, kad šie sustiprinamieji skiepai gali tapti kas pusmetį vykstančia rutina tiems, kurie pasiskiepijo pirmaisiais dviem skiepais.

Kita vertus, tie, kurie nesiskiepijo, turi ilgalaikę apsaugą nuo Fauci gripo infekcijos. Be to, jie neplatins infekcijos kitiems, kaip tai daro paskiepytieji, nes jie "perneša" vakcinos buteliukų turinį kitiems.

Tai plačiai pastebima Izraelyje, kur daugiausia skiepijama. Dėl skiepų izraeliečiai užpildo ligonines, nes jų imuninė sistema dabar yra sustiprėjusi. Skiepytiems izraeliečiams ir toliau nustatomas teigiamas "delta" variantas, nors tokio testo net nėra.

Tikėtina, kad "visiškai paskiepytiems" žmonėms po skiepų pasireiškia rimti nepageidaujami reiškiniai, todėl jų sergantys kūnai užplūsta sveikatos priežiūros sistemą, o tai kelia didžiulį krūvį gydytojams ir slaugytojams, kuriems pavesta juos prižiūrėti.

Tai, žinoma, reiškia, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA), Tonis Faučis (Tony Fauci) ir kitos netikros sveikatos priežiūros institucijos atvirai melavo pasauliui, kai tvirtino, kad Donaldo Trampo (Donald Trump) "Operacijos "Warp Speed" injekcijos 90 proc. apsaugo nuo Kinijos gripo.

"PGR testas negali atskirti variantų ar tipinio gripo", - pažymėjo vienas "Zero Hedge" komentatorius. "Abejoju, ar jie atlieka tolesnius tyrimus net daliai atvejų, kad įrodytų, kuo užsikrėtė žmonės."

"Jiems sakoma, kad jei testas teigiamas, vadinasi, tai delta. Visa tai yra nesąmonė."

Jei norite sekti naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) injekcijas, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai: 

ZeroHedge.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau