Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 15

Korporacijos jau planuoja pakeisti "paskiepytus" darbuotojus, kurie greičiausiai mirs per kelerius metus

Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.

Brighteon.com pateiktame vaizdo įraše klausykitės, kaip moteris aiškina, kad korporacijos, su kuriomis ji bendradarbiauja, puikiai žino, jog asmenys, paskiepyti nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), greičiausiai mirs per ateinančius trejus metus, todėl reikės greitai užpildyti darbo vietas:

"Įmonėms reikia planuoti, kas nutiks, kai jų darbuotojai išvyks... ir įpėdinystės planavimas yra tai, su kuo aš padedu įmonėms, konkrečiai - su įdarbinimo paslaugomis", - aiškina ji.

"Vadovai liepia savo personalo darbuotojams ir vadovams, kuratoriams, grindų meistrams ir t. t. peržiūrėti vakcinas gavusius darbuotojus ir pažvelgti į juos visus, kurie planuoja, kad per ateinančius trejus metus turės juos pakeisti. Ką jums tai sako?"

Moteris neįvardija savo pavardės, tačiau teigia, kad vadovauja įmonei, kuri užsiima įpėdinystės planavimu. Mes tikime jos žodžiais, tačiau tai sutampa su tuo, ką neseniai pripažino prancūzų virusologas ir Nobelio premijos laureatas Liukas Montanjė (Luc Montagnier), kalbėdamas apie tai, kas nutiks su skiepijamais žmonėmis per artimiausius kelerius metus.

"Kai kurie iš šių vaikinų tiesiog verkia, kai eina per įmonę ir tiesiogine prasme tikrina visus tuos asmenis, kurie pasiskiepijo, žinodami, kad greičiausiai per artimiausius trejus metus jie turės pakeisti tą žmogų", - priduria moteris.

"Tai tikrai didelis dalykas pramonėje, kurioje dirbu. Šios didžiulės dujų ir naftos bendrovės ketina pakeisti tūkstančius darbuotojų".

Žmonių švirkštimas per "pandemiją" yra neįsivaizduojamas

Panašių pastabų Montagnier išsakė ir neseniai duotame interviu, teigdamas, kad injekcijoms išplitus po visą žmogaus organizmą, mirtis yra beveik neabejotina. Priklausomai nuo žmogaus, tai gali trukti savaites, mėnesius ar metus.

"Tiems, kurie jau buvo paskiepyti, nėra jokios vilties ir jokio galimo gydymo", - cituojamas Montagnier.

Montagnier taip pat piktinosi, kad tariamos "pandemijos" metu žmonėms apskritai reikėtų ką nors švirkšti, vadindamas tai "neįsivaizduojamu" dalyku dėl kylančios rizikos. Dar blogiau yra tai, kas buvo atskleista apie tai, kad injekcijos veikia kaip "lėto nužudymo" mechanizmas, skirtas nutraukti recipiento gyvybę pagal uždelstą grafiką.

Laikui bėgant visi žmonės, kuriems buvo suleista injekcijų, pradės jausti to pasekmes, kai jų imuninė sistema nesugebės apsisaugoti nuo paprastų ligų, tokių kaip gripas ir peršalimo ligos, kurios kasmet žiemos mėnesiais tampa vis dažnesnės.

Ar gali būti, kad šių injekcijų poveikis visiškai pasireikš rudenį ir žiemą, kai saulė užges, temperatūra taps žemesnė, o ligų padaugės? Daugelis mano, kad taip ir bus, ir liko tik keli mėnesiai, kol tai tikrai sužinosime.

"Kai suprasite, kad VISOS vakcinos yra piramidės schema, viskas pradės įgauti prasmę", - rašė "Natural News" komentatorius. "Mums meluojama beveik apie viską. Vakcinos ir vaistai atneša tonas pelno ir galios. Visi farmacijos produktai yra pavojingi ir mirtini".

"Įšvirkšti spyglių baltymai sunaikina jūsų imuninę sistemą", - rašė kitas. "Kai nuodingos sudedamosios dalys suskyla iki pusėjimo laiko organizme, jos virsta kitais nuodais. Šalutinis poveikis yra skystis plaučiuose, atrodo kaip kovidas ir bus kaltas kovidas".

Daugiau susijusių naujienų apie kiniškojo viruso "vakcinos" rezultatus ateinančiais metais rasite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai: 

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau