Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 1

CDC pripažįsta: PGR testai negali atskirti CORONAVIRUSŲ

(Paranormal) Ligų kontrolės ir prevencijos centras labai tyliai pripažino, kad PGR (polimerazės grandininės reakcijos) testai, naudojami COVID-19 vakcinai ištirti, NEGALI atskirti koronavirusų. Tai reiškia, kad ši "liga" yra ne kas kita, kaip paprastas peršalimas. Jos abi yra sinonimai.

(Mac Slavo straipsnis perspausdintas iš SHTFPlan.com)

Esant tiek mažai įrodymų, kad naujas virusas iš tikrųjų egzistuoja, labai reali galimybė, kad tai yra ne kas kita, o tai, kas visada buvo peršalimas, tampa labai reali. Vis daugiau ir daugiau įrodymų rodo, kad paprastas peršalimo (koronavirusų ir rinovirusų) ir gripo pervadinimas į tai, ką mes žinome kaip COVID-19.

Jie tai pripažįsta: Dabar, kai atsirado COVID, gripas išnyko.

Netikėkite mano žodžiais! Pasitelkite savo kritinį mąstymą ir įžvalgumą ir patys padarykite išvadą. Danas Dicksas (Dan Dicks) iš "Press For Truth", kuris buvo uždraustas "YouTube" už tai, kad demaskavo oficialųjį naratyvą, turi naują vaizdo įrašą "Bitchute", kurį galite pamatyti žemiau.

Vaizdo įrašas tiksliai pavadintas:

CDC SAKO, KAD PCR TESTAI NEGALI ATSKIRTI KORONAVIRUSŲ! .?. PERŠALIMAS IR KOVIDAI YRA SINONIMAI!!!

*Visi šaltiniai nurodyti Dicks vaizdo įrašo aprašymo laukelio apačioje. Tiesiog spustelėkite minėtą vaizdo įrašą, o iš ten, bitchute aprašymo laukelyje, galite spustelėti atitinkamą informaciją.

"Tai reiškia, kad per pastaruosius metus peršalimo ligos ir gripas buvo diagnozuojami kaip KOVIDAS. Leiskite tai įsisąmoninti!" sako Dicksas.

Įrodymų (išskyrus melagingų politikų ir pagrindinės žiniasklaidos kalbančių galvų žodžius), kad įvyko kas nors neįprasto, buvo labai mažai, jei iš viso jų buvo.  Atrodė, kad buvo gana lengva sukelti paniką ir priversti avis patikėti šia apgaule. Tiesą sakant, Maisto ir vaistų administracija vis dar pripažįsta, kad SARS-CoV-2 NEBUVO išskirtas. Taigi ar jis apskritai egzistuoja?

Puslapis 43 iš 80 2-os pastraipos 2-as sakinys. " Kadangi CDC neturėjo jokių kiekybiškai išskirtų 2019-nCOV viruso izoliatų..." (jie pavartojo "apibūdintos atsargos") https://www.fda.gov/media/134922/download

Visos peršalimo ligos buvo diagnozuotos kaip "COVID". Ši apgavystė darosi vis grėsmingesnė.  Geriau greitai pabuskime, nes kitaip jie dar kartą užblokuos delta variantą, kuris neegzistuoja, jei originalus virusas nebuvo išskirtas. Bet palaukite. Yra dar daugiau!

Neseniai "Forbes" prisipažino, kad Billas Gatesas ir George'as Sorosas įsigijo Jungtinės Karalystės šoninio srauto testų COVID gamintoją. Ši pandemijos apgaulė pradeda atrodyti kaip vienas grėsmingiausių nusikaltimų, kada nors įvykdytų prieš žmoniją.

(P komentaras: įdomu, kam reikalingas būtent šiems piliečiams testų gamintojas, ne kitiems? Pagalvokite patys. Įdomu, kaip šiuo atveju Lietuvos masinė žiniasklaida vartysis? Jums neatrodo keista, kas ankščiau buvo sąmokslo teorija, ką teigė ale faktų tikrintojai, jie patys tampa bendrininkais, ir patys atsakingi už melus.)

Skaitykite, mokykitės ir toliau vadovaukitės kritiniu mąstymu. Kuo daugiau žmonių prabunda, kad jie yra pavergti ir kad tai buvo melas nuo pat pradžių, tuo daugiau šansų, kad visam laikui panaikinsime visų formų vergovę.

Daugiau skaitykite adresu: Taip pat skaitykite daugiau: SHTFPlan.com ir Deception.news.

Daugiau skaitykite: PERSPĖJIMAS: CDC ir FDA suklastojo "kovido" tyrimų protokolą... PGR testais nustatomas tik peršalimo virusas

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius.

Straipsnio autoriaus Mac Slavo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Tai dabar klausymas, ar aš galiu testuotis nepatikimais testais, kai to reikalauja įmonės, darbdaviai, galu gale vyriausybė? Ar įmonei turiu pateikti, kad jie netinkami ir pati SDC tai prisipažįsta? O blogiausia, kad jie gali ir vėl prisigalvoti visokių nesąmonių, kad žmogus patikėtų. O blogiausia, kad Lietuvos medicina tyli. O įdomiausia kad ta medija kur varė, pagal kažkieno dūdelę, pradės kalbėti priešingai. Tokios iš viso nebereiktu skaityti.... ir tikėti.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau