Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 18

"Sąmokslo teorija" tampa realybe: CDC pripažįsta, kad PGR testai buvo naudojami DNR surinkti be sutikimo

Dar viena plačiai išjuokta "sąmokslo teorija" tapo realybe po to, kai trečiadienį CDC tviteryje paskelbė nerimą keliančią žinutę, kurioje pagaliau pripažino, kad Covid-19 PGR testai buvo siunčiami į laboratorijas "genomo sekos nustatymui" be sutikimo ar kompensacijos.

Genomo sekos nustatymas - tai procesas, naudojamas virusų genetinei sandarai analizuoti. Trumpai tariant, jei atlikote PGR nosies tepinėlį, yra tikimybė, kad jūsų genetinė medžiaga buvo nusiųsta į laboratoriją, greičiausiai už Jungtinių Valstijų ribų, ir panaudota nuo jūsų nepriklausančiais tikslais.

"Jo [PGR testus] naudoja mokslininkai visame pasaulyje, kad galėtų stebėti SARS-CoV-2 variantų atsiradimą", - vaizdo įraše teigė CDC.

CDC pranešimas sukėlė pasipiktinimą ir rimtų klausimų dėl žmogaus DNR privatumo.

Žmonės trečiadienį socialiniame tinkle "Twitter" ėmė abejoti CDC motyvais, teigdami, kad žmonių DNR imama be jų sutikimo.

Atstovė Marjorie Taylor Greene (R-GA) socialiniame tinkle "Twitter" parašė: "Ar @CDCgov gavo žmonių leidimą imti jų DNR?".

Daugelis kitų žmonių pasinaudojo šia naujiena ir teigė, kad "sąmokslo teorijos", susijusios su vyriausybiniu DNR paėmimu, yra teisingos.

"OMG jie prisipažįsta, kad pavogė jūsų DNR, naudodami nosies tamponus, ir dabar ji naudojama laboratorijose genomo sekos tyrimams", - socialiniame tinkle "Twitter" rašė @USRising1776. "Dar viena "sąmokslo teorija", kuri buvo 1000 proc. teisinga. Klasės ieškinys ten dėl laboratorijų, naudojančių jūsų genus be jūsų sutikimo ar kompensacijos, paėmimo".

JAV vyriausybė jau daugelį metų renka DNR. 2012 m. žurnale "Atlantic" išspausdintame informatyviame straipsnyje rašoma, kad vyriausybė renka ir iššifruoja pasaulio lyderių DNR:

"JAV vyriausybė slapta renka pasaulio lyderių DNR ir, kaip pranešama, saugo Barako Obamos DNR. Iššifravus šiuos genetinius brėžinius galima gauti kompromituojančios informacijos. Netolimoje ateityje jie gali suteikti ir kai ką daugiau - pagrindą sukurti individualizuotus biologinius ginklus, kurie galėtų nužudyti prezidentą ir nepalikti jokių pėdsakų."

Praėjusią savaitę Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas atsisakė duoti sutikimą atlikti PGR tyrimą Rusijoje, kaip pranešama, baimindamasis perduoti savo DNR Rusijai.

Tačiau, pasak Harvardo epidemiologijos ir mitybos profesoriaus Alberto Ascherio (Albert Ascherio), paprasti piliečiai neturėtų nerimauti dėl to, kad vyriausybė perims jų genetinę medžiagą. Pasak A. Ascherio, mokslininkai tiesiog analizuoja Kovid-19 viruso seką, ieškodami tokių variantų kaip Delta ir Omicron, ir jų nedomina jūsų DNR.

Ascherio sako, kad genomo sekos nustatymui naudojami PGR testai padeda atskirti įprastus viruso variantus, o ne žmogaus DNR.

Tačiau Ascherio neneigė, kad vyriausybė perėmė jūsų genetinės medžiagos kontrolę be sutikimo ar kompensacijos.

"PGR testais paprastai sekvenuojamas ne visas genomas, o tik atrinkti segmentai / genai, kurie yra svarbesni norint atskirti labiausiai paplitusius variantus", - "Newsweek" sakė Ascherio. "Tačiau galima atlikti visą sekos nustatymą ir tai daroma mokslinių tyrimų tikslais, siekiant nustatyti ryšį tarp skirtingų variantų, naujų variantų atsiradimą."

Newsweek pranešimas: Nors gali būti tikimybė, kad žmogaus DNR bus sekvenuota, Ascherio sako, kad tai mažai tikėtina.

"Nėra būtinybės tirti žmogaus DNR, bet, žinoma, ji bus ant tampono, todėl gali būti ištirta, dėl ko žmonės tikriausiai gali nerimauti, jei juos apima [konspiracinė] nuotaika", - sakė Ascherio.

Teisės profesorius ir buvęs vyriausiasis Baltųjų rūmų etikos teisininkas Ričardas Painteris (Richard Painter) sako, kad nemato problemos dėl viruso genomo sekos nustatymo, nes žmogaus DNR nebus renkama. Jei CDC sektų, kaip iš kiekvieno žmogaus DNR nustatomi variantai, kiltų privatumo problemų.

"Jie paima teigiamą testą ir nori pažvelgti į atmainas, kad pamatytų, ką turime", - sakė Painteris "Newsweek". "Ir tai yra tik viruso DNR. Koks privatumo interesas yra susijęs su viruso DNR? Viskas, ką jie gali padaryti, kad ištirtų viruso DNR ir padėtų išspręsti šios pandemijos problemą, jie turėtų tai padaryti."

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau