Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Hipotezės » 2023 » Vasario » 22

Žmogaus genomo paslaptis DNR

Žmogaus genomo paslaptis DNR

Visai nesenai mokslininkai paskelbė apie atradimą, kuris atidarė žmogaus genomo paslaptį – pilnas DNR kodas aprašo viską apie kiekvieno iš mūsų fizinį vaizdą. Ši sudėtinga medžiaga ne tik yra kiekvienoje mūsų ląstelėje, bet ir kiekvienoje gyvoje būtybėje. Ši informacija labai intriguoja.

DNR yra du susukti vienas aplink kitą perlų karolių siūlai, ir kiekvienas perliukas yra genas, kuris yra atsakingas už tai, kokie mes esam. Pavyzdžiui, vienas genas apsprendžia mūsų akių spalvą, kitas – koks proteinas yra mūsų širdies raumenyje, trečias įtakoja pigmentą mūsų plaukų spalvai, ir taip toliau.

Kitų gyvenimo formų DNR sekos jau buvo pakankamai iškoduotos, pradedant paprasta bakterija, ir dabar, baigiant žmogumi. Mokslininkams pavyko sulyginti žmogaus DNR kodą su kitų gyvenimo formų DNR, kad sužinoti, kaip mūsų fiziniai kūnai vystėsi. Ir štai keli stebinantys atradimai.

Pasirodo, žmogus turi apie 30 000 genų, o ne 100,000 – 140,000, kaip mokslininkai anksčiau buvo apskaičiavę pagal tai, ant kiek mes skiriamės nuo kitų formų (pvz. mažytė musė turi apie 13,601 geną).

Sunku atrasti unikalumo mūsų genuose – apie 99 proc. yra tokių pačių, kaip ir šimpanzės, ir apie 70 proc. randami pelėje.

Visa informacija, kuri yra DNR dabar priveda mokslininkus prie išvados, kad buvo bendras DNR šaltinis, kuris apsigyveno kiekvienoje žemės būtybėje.

Per amžius gyvenimo formos tapo vis sudėtingesnės ir labiau išsivysčiusios, atsirado vis daugiau ir daugiau genų, pirminiai paprasti genai keitėsi. Galų gale atsiradome mes, Homo Sapiens.

Jūs galite pasakyti, kad mūsų DNR yra visų kitų DNR mišinys, bet yra viena išimtis.

Yra vienas dalykas, kuris vis dar stebina viso pasaulio mokslininkus. Yra 223 genai žmogaus DNR, kurių nėra jokiame kitame gyvam organizme. Kitais žodžiais, pasirodo, kad mes nepaveldėjom šią genų dalį iš kurios nors kitos būtybės šioje žemėje.

Tai sukelia vieną akivaizdų klausimą. Iš kur šie 223 genai atsirado? Geriausi mokslininkai atsako, kad jie atėjo “iš šalies” per kokią nors bakterinę infekciją. Arba, kitaip sakant, šie genai buvo implantuoti, visi kartu, į mūsų protėvių DNR bakterinės infekcijos būdu. Bet tada gaunasi, kad mes atsiradome infekcijos rezultate.

Pabūkim kūrybingesniais ir atverkim savo protus. Galbūt, kokių nors labiau išsivysčiusių būtybių rasė aplankė mūsų planetą prieš tūkstančius metų ir davė mums tuos 223 genus? Tai nėra tokia pramanyta istorija, kaip gali pasirodyti.

Šiuolaikiniai mokslininkai daro panašius genetinius eksperimentus. Dar daugiau, yra liudijimai, palaikantis koncepciją “iš šalies”. Ir dalis jos gali būti atrasta molinėse Šumerų lentelėse, kurie gyveno prieš 6000 metų.

Sitčenas pasakoja, kaip maždaug prieš 300,000 metų mūsų protėvių genetinis kodas buvo “papildytas” ateiviais iš kitos planetos. Yra liudijimai, patvirtinantis šia teoriją. Visai nesenai, du nesusiję mokslininkai tyrė viso pasaulio vyrų ir moterų mitochondrinę DNR, bandydami atrasti jų šaltinį. Jų atradimai publikuoti keliuose prestižinėse mokslinėse žurnaluose.

Mokslininkai įrodė, kad mūsų DNR atsirado daugmaž prieš 300,000 metų, kai gyveno tikri “Adomas” ir “Ieva”. Pasirodo, jie buvo seniausi vyras ir moteris, kurie yra mūsų tiesioginiai protėviai, o ne simboliški Adomas ir Ieva, paminėti Biblijoje.

Šis atradimas ir kiti informacijos šaltiniai kelia du įdomius klausimus. Kaip mes (mūsų sielos) atsidūrėm mūsų fiziniuose kūnuose, kurių DNR turi 223 paslaptingus genus, ir ką mes darome tokiame kūne planetoje Žemė?

Tikroji Žeme:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.07.2019 laikas 21:39 Receptai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 14:02 Receptai Arbata skatinanti prakaitavimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: liepos žiedai, avietės vaisiai

Skaityti daugiau

14.08.2019 laikas 17:38 Receptai Tinginiai virtinukai su varške
Tačiau kai po ranka yra receptai „Greiti patiekalai“, galima greitai pagaminti skanių patiekalų visai šeimai. Mes parengėme jums šį „Virtinukų-tinginių“ receptą. Beje, vaikai dažniausiai juos labai mėgsta!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau