Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2023 » Vasario » 22

Žmogaus genomo paslaptis DNR

Žmogaus genomo paslaptis DNR

Visai nesenai mokslininkai paskelbė apie atradimą, kuris atidarė žmogaus genomo paslaptį – pilnas DNR kodas aprašo viską apie kiekvieno iš mūsų fizinį vaizdą. Ši sudėtinga medžiaga ne tik yra kiekvienoje mūsų ląstelėje, bet ir kiekvienoje gyvoje būtybėje. Ši informacija labai intriguoja.

DNR yra du susukti vienas aplink kitą perlų karolių siūlai, ir kiekvienas perliukas yra genas, kuris yra atsakingas už tai, kokie mes esam. Pavyzdžiui, vienas genas apsprendžia mūsų akių spalvą, kitas – koks proteinas yra mūsų širdies raumenyje, trečias įtakoja pigmentą mūsų plaukų spalvai, ir taip toliau.

Kitų gyvenimo formų DNR sekos jau buvo pakankamai iškoduotos, pradedant paprasta bakterija, ir dabar, baigiant žmogumi. Mokslininkams pavyko sulyginti žmogaus DNR kodą su kitų gyvenimo formų DNR, kad sužinoti, kaip mūsų fiziniai kūnai vystėsi. Ir štai keli stebinantys atradimai.

Pasirodo, žmogus turi apie 30 000 genų, o ne 100,000 – 140,000, kaip mokslininkai anksčiau buvo apskaičiavę pagal tai, ant kiek mes skiriamės nuo kitų formų (pvz. mažytė musė turi apie 13,601 geną).

Sunku atrasti unikalumo mūsų genuose – apie 99 proc. yra tokių pačių, kaip ir šimpanzės, ir apie 70 proc. randami pelėje.

Visa informacija, kuri yra DNR dabar priveda mokslininkus prie išvados, kad buvo bendras DNR šaltinis, kuris apsigyveno kiekvienoje žemės būtybėje.

Per amžius gyvenimo formos tapo vis sudėtingesnės ir labiau išsivysčiusios, atsirado vis daugiau ir daugiau genų, pirminiai paprasti genai keitėsi. Galų gale atsiradome mes, Homo Sapiens.

Jūs galite pasakyti, kad mūsų DNR yra visų kitų DNR mišinys, bet yra viena išimtis.

Yra vienas dalykas, kuris vis dar stebina viso pasaulio mokslininkus. Yra 223 genai žmogaus DNR, kurių nėra jokiame kitame gyvam organizme. Kitais žodžiais, pasirodo, kad mes nepaveldėjom šią genų dalį iš kurios nors kitos būtybės šioje žemėje.

Tai sukelia vieną akivaizdų klausimą. Iš kur šie 223 genai atsirado? Geriausi mokslininkai atsako, kad jie atėjo “iš šalies” per kokią nors bakterinę infekciją. Arba, kitaip sakant, šie genai buvo implantuoti, visi kartu, į mūsų protėvių DNR bakterinės infekcijos būdu. Bet tada gaunasi, kad mes atsiradome infekcijos rezultate.

Pabūkim kūrybingesniais ir atverkim savo protus. Galbūt, kokių nors labiau išsivysčiusių būtybių rasė aplankė mūsų planetą prieš tūkstančius metų ir davė mums tuos 223 genus? Tai nėra tokia pramanyta istorija, kaip gali pasirodyti.

Šiuolaikiniai mokslininkai daro panašius genetinius eksperimentus. Dar daugiau, yra liudijimai, palaikantis koncepciją “iš šalies”. Ir dalis jos gali būti atrasta molinėse Šumerų lentelėse, kurie gyveno prieš 6000 metų.

Sitčenas pasakoja, kaip maždaug prieš 300,000 metų mūsų protėvių genetinis kodas buvo “papildytas” ateiviais iš kitos planetos. Yra liudijimai, patvirtinantis šia teoriją. Visai nesenai, du nesusiję mokslininkai tyrė viso pasaulio vyrų ir moterų mitochondrinę DNR, bandydami atrasti jų šaltinį. Jų atradimai publikuoti keliuose prestižinėse mokslinėse žurnaluose.

Mokslininkai įrodė, kad mūsų DNR atsirado daugmaž prieš 300,000 metų, kai gyveno tikri “Adomas” ir “Ieva”. Pasirodo, jie buvo seniausi vyras ir moteris, kurie yra mūsų tiesioginiai protėviai, o ne simboliški Adomas ir Ieva, paminėti Biblijoje.

Šis atradimas ir kiti informacijos šaltiniai kelia du įdomius klausimus. Kaip mes (mūsų sielos) atsidūrėm mūsų fiziniuose kūnuose, kurių DNR turi 223 paslaptingus genus, ir ką mes darome tokiame kūne planetoje Žemė?

Tikroji Žeme:

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau