Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Vasario » 23

Karališkoji veidmainystė: Anglijos karalienė Elžbieta serga COVID ir, kaip pranešama, gydosi ivermektinu

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę.

Anglijos karališkoji šeima neseniai padarė didelį akibrokštą po to, kai karalienė Elžbieta, kurios testas, kaip pranešama, buvo "teigiamas" dėl Vuano koronaviruso (COVID-19), buvo pagauta vartojanti ivermektiną.

Nors plebėjams ribojama galimybė gauti ivermektino, nes jis esą yra "rizikingas" ir "pavojingas", be to, vyriausybės nepatvirtintas dėl Fauci gripo, karalienė Elžbieta buvo pastebėta žiniasklaidoje laikanti dėžutę Stromectol, kuris yra vienas iš firminių ivermektino pavadinimų.

Atrodo beveik kaip parodija, kad karalienės Elžbietos tvarkytojai leido įvykti kažkam tokiam akivaizdžiai kvailam ir akivaizdžiam, bet taip nutiko. Akivaizdu, kad programos rengėjai nepasižiūrėjo į smulkiu šriftu po "Stromectol" parašytą informaciją, kas iš tikrųjų yra šis vaistas.

"Šiandien karalienės testas dėl COVID buvo teigiamas", - paskelbė rūmai. "Jos Didenybei pasireiškia lengvi į peršalimą panašūs simptomai, tačiau ji tikisi ateinančią savaitę tęsti lengvas pareigas Vindzore".

Pasakojama, kad 95-erių metų karalienė anksčiau bendravo su savo sūnumi, Velso princu, kurio testas dėl kiniškojo gripo taip pat buvo teigiamas.

Ivermektinas yra pakankamai geras "elitui", bet netinkamas jums

Pasak "BBC News", karalienė toliau atlieka "lengvas pareigas" Vindzore, kol jai "teikiama medicininė pagalba".

Taip pat teigiama, kad karališkoji matriarchė laikosi "tinkamų rekomendacijų", o tai jai, matyt, reiškia, kad ji vartoja vaistą, kurio paprastiems žmonėms, pasak JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA), negalima vartoti, nes jis skirtas tik arkliams.

Tiesa, žinoma, yra ta, kad FDA 1996 m. patvirtino ivermektiną naudoti žmonėms. Žmogus, atradęs šį vaistą dirvožemio mėginyje, buvo apdovanotas Nobelio premija už tai, kaip stebuklingai veiksmingai jis padeda atsikratyti virusų, parazitų ir kitų bjaurių gyvių.

Jis yra pigus, saugus ir veiksmingas, todėl ivermektinas iš esmės turėjo būti uždraustas plačiajai visuomenei. Tačiau karališkajam elitui ivermektinas, atrodo, yra vaistas, kurį renkasi Fauci gripui gydyti.

Teigiamas karalienės testo rezultatas buvo gautas likus kelioms dienoms iki to, kai Anglija paskelbė apie planus atsisakyti teisinio reikalavimo, kad kiekvienas, užsikrėtęs COVID, pats save izoliuotų. Matyt, karalienė nenorėjo to daryti, o taip pat nenorėjo būti laikoma veidmaine, nes laikosi savo specialių taisyklių.

Vis dėlto ji numetė ranka į tai, kad netyčia ekrane visam pasauliui parodė ivermektiną. Dabar visas pasaulis žino, kad valdžia ivermektiną naudoja sau, bet neleidžia jo gauti jums ir jūsų šeimai.

"Visi gauna ivermektiną, išskyrus "mažuosius žmones", - taip pasakė vienas komentatorius.

"Ivermektino kūrėjai 2015 m. buvo apdovanoti Nobelio premija už jo vaidmenį mažinant žmonių kančias", - rašė kitas.

"Kaip nukentėjo žmonės, jei tai yra arklių dehelmintikas? Tiesa ta, kad jis naikino žmonių parazitus, taip pat bakterines, grybelines ir virusines infekcijas. Federalinė vyriausybė kasmet juo aprūpina šimtus tūkstančių žmonių, imigruojančių į JAV. Juo labai nebrangiai gydoma daugybė infekcijų".

Kitas asmuo nurodė, kad ivermektinas yra plataus spektro virusų, įskaitant gripo virusus, naikintojas.

"Turiu ūkį ir didžiąją savo gyvenimo dalį vartojau ivermektiną kiekvieną kartą, kai tik susirgdavome peršalimo ligomis ar gripu", - sakė kažkas kitas. "Jis išnaikina greičiau nei bet kas kitas. Tai vidinė paslaptis tarp ūkininkų, kurie kasdien susiduria su šiais dalykais".

Naujausias žinias apie plandemiją galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šaltiniai:

CitizenFreePress.com

BBC.com

Planet-Today.com

PS: Įdomiau, kad į tai suregavo... ir masinė žiniasklaida... pareikšdama tai, nors patys jie ten nebuvo, nestovėjo ir remiasi tik "kažkieno" faktais:

Tad palieka, jums patiems spręsti, kuo tikėti, kuo ne. Šiaip, tokie buteliukai be reikalo nerodomi ir nėra padėti, jeigu jų negalima naudoti.

Tuo tarpu BBC sveikatos korespondentas Jimas Reedas teigė, kad naujai patvirtinti antivirusiniai vaistai gali padėti karalienei pasveikti.

Jis sakė, kad šie vaistai dabar yra pagrindinis būdas sumažinti riziką, kad pažeidžiamiems žmonėms prireiks gydymo ligoninėje, nors nebuvo aišku, ar jie tikrai bus pasiūlyti monarchei.

Šiuo metu turimus antivirusinius vaistus reikia išgerti per tris-penkias dienas nuo užsikrėtimo Covid.

Jungtinėje Karalystėje patvirtinti vartoti vaistai yra "Paxlovid" ir molnupiraviras, kurių medicininių tyrimų metu įrodyta, kad jie gerokai sumažina hospitalizavimo ar mirties riziką.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau