Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 7

Kanadoje tarp jaunų suaugusiųjų plintanti sukrečianti liga, kuri sukelia greitą kognityvinių gebėjimų susilpnėjimą

Kanados Naujojo Bransviko provincijos informatorius teigia, kad tarp jaunų žmonių plinta nauja "paslaptinga" liga, dėl kurios sparčiai blogėja pažinimo funkcijos.

Įdomu tai, kad tai vyksta jau kelerius pastaruosius metus, o iš tikrųjų suaktyvėjo, kai pagal operaciją "Warp Speed" pasirodė "vakcinos" nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19).

The Guardian ją apibūdina kaip "progresuojančią neurologinę ligą", kuria suserga jauni žmonės, anksčiau neturėję jokių sveikatos problemų ar dirgiklių. Kai kurie iš jos simptomų - greitas svorio kritimas, nemiga, haliucinacijos, mąstymo sunkumai ir ribotas judrumas.

Šiuo metu oficialiai tiriami 48 šios mįslingos ligos atvejai. Pirmą kartą apie šią neįvardytą ligą buvo paskelbta 2021 m. pavasarį, iškart po to, kai Donaldo "vakcinos tėvo" D. Trumpo paspartintos injekcijos pradėjo pasiekti plačiąją visuomenę.

"Man tikrai kelia nerimą šie atvejai, nes atrodo, kad jie taip greitai vystosi", - cituojamas pranešėjas. "Aš nerimauju dėl jų ir mes privalome jiems pateikti kokį nors paaiškinimą".

Taip pat atrodo, kad kai kuriais atvejais ši būklė yra užkrečiama. Mažiausiai dviem žmonėms, turėjusiems artimų kontaktų, bet neturintiems genetinių sąsajų su oficialiais atvejais, netikėtai pasireiškė panašūs simptomai, o tai leidžia manyti, kad gali būti susiję su aplinkos veiksniais.

Tai rodo šie naujausi atvejai:

- Jaunam vyrui pasireiškė demencijos ir ataksijos simptomai. Jo žmona, kuri tapo jo globėja, staiga pradėjo prarasti miegą, atsirado raumenų nykimas, demencija ir haliucinacijos. Jos būklė dabar blogesnė nei jo.

- Trisdešimtmetė moteris, kuri apibūdinama kaip nekalbanti, dabar turi naudotis maitinimo vamzdeliu ir pernelyg seilėtis. Jos slaugytojai, 20-metei slaugos studentei, taip pat neseniai pradėjo reikštis neurologinio nuosmukio simptomai.

- Jauna motina greitai neteko beveik 60 kg, jai atsirado nemiga ir haliucinacijos. Smegenų vaizdai rodo pažengusius atrofijos požymius.

Kanadiečiai įtaria, kad vyriausybė slepia informaciją

Pranešėjas, kuris yra "Vitalité Health Network" darbuotojas, paprašė anonimiškumo, nes baiminasi pasekmių už pasisakymą. Tačiau šis asmuo vis dėlto jautė pareigą prabilti.

"Tai nėra Naujojo Bransviko liga", - sakė asmuo. "Tikriausiai mes esame tas regionas, kuris iškelia vėliavą, nes daugiausia esame kaimo vietovėje ir ten, kur žmonės gali būti labiau veikiami aplinkos veiksnių."

Specialioji neurodegeneracinių sutrikimų klinika, dar vadinama proto klinika, šiuo metu yra atvejų, į kuriuos kreipiamasi tiek iš regiono, tiek iš aplinkinių provincijų, surinkimo centras. Gydytojai sako, kad jie "nežino" ligos priežasties.

Bandydami numalšinti nuogąstavimus, pareigūnai teigė, kad aštuoni žinomi mirtini šios mįslingos ligos atvejai buvo "klaidingos diagnozės", o ne pačios ligos rezultatas. Aukos, kurios, atrodo, "pasigavo" paslaptingą ligą, taip pat mirė nuo "nesusijusių patologijų".

Ar šis paaiškinimas ilgainiui pasiteisins, kol kas nežinoma. Tikriausiai tai priklausys nuo to, kiek dar žmonių ja susirgs ir ar ji toliau plis, ar mažės.

"Tai, kad čia turime jaunesnį pacientų spektrą, labai stipriai prieštarauja tam, kam, atrodo, pirmenybę teikia Naujojo Bransviko vyriausybė, - kad šios grupės atvejai klaidingai suplakami į vieną", - sakė Kanados visuomenės sveikatos agentūros mokslininkas, kuris specializuojasi neurodegeneracinių ligų srityje, bet neturi teisės kalbėti kaip oficialus asmuo.

Pranešama, kad Naujojo Bransviko pareigūnai atsisako atlikti tyrimus dėl įtariamų aplinkos veiksnių, todėl kai kurie regiono gyventojai spėlioja, kad vyksta tam tikra politinė priedanga.

"Jei grupė žmonių norėjo išugdyti sąmokslo teorijų šalininkus, tai mūsų vyriausybė puikiai padirbėjo tai skatindama", - sakė vienos aukos, kuri mirė netrukus po to, kai jai išsivystė psichikos sutrikimas, dėl kurio sparčiai blogėjo jos būklė, tėvas Laurie Beatty (Laurie Beatty).

Daugiau susijusių naujienų rasite tinklalapyje Twisted.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheGuardian.com

Planet-Today.com

O ką jūs manote? Prisijunkite per telegram paskyra ir komentuokite. Prisijunkite prie telegram kanalo, kad sužinotum pirmas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau