Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 18

Tyrimas: paprastas saulės spindulių poveikis gali apsaugoti nuo sunkių ir mirtinų COVID-19 infekcijų

(Paranormal) Naujais tyrimais nustatyta, kad pakankamas ultravioletinės B (UVB) spinduliuotės kiekis žmogaus gyvenamojoje vietoje likus kelioms savaitėms iki užsikrėtimo Wuhan koronavirusu (COVID-19) turi stiprų apsauginį poveikį nuo sunkaus viruso atvejo ir net mirties. Šis tyrimas patvirtina vitamino D vaidmenį apsaugant žmones nuo COVID-19.

Tyrimą atliko mokslininkai iš Dublino Trejybės koledžo Airijoje ir Edinburgo universiteto (UoE) Škotijoje. Jis buvo paskelbtas žurnale "Scientific Reports".

Ankstesniuose tyrimuose nustatytas stiprus ryšys tarp vitamino D trūkumo ir padidėjusio jautrumo virusinėms ir bakterinėms kvėpavimo takų infekcijoms. Kitais tyrimais taip pat nustatytas stiprus ryšys tarp COVID-19 ir vitamino D trūkumo.

Tačiau daugelis šių tyrimų buvo ignoruojami arba menkinami, mokslininkams bandant įrodyti, kad padidėjusį jautrumą gali lemti kiti veiksniai, pavyzdžiui, vyresnis amžius, nutukimas ar lėtinės ligos. (Susiję: Kadangi sakoma, kad COVID-19 vakcinos yra nemokamos dėl "tautos sveikatos", kodėl neduodama vitamino D ir kitų gyvybiškai svarbių papildų?)

Siekdami užtikrinti, kad piktavaliai negalėtų supainioti vitamino D poveikio su kitais demografiniais, sveikatos ir gyvenimo būdo veiksniais, tyrėjai rado būdą, kaip apskaičiuoti vitamino D kiekį tyrimo dalyviams pagal jų genetiką.

Šis metodas vadinamas Mendelio atsitiktine atranka. Pasak "The BMJ", jis "naudoja genetinę variaciją, kad ištirtų modifikuojamų rizikos veiksnių ir sveikatos rezultatų sąsajas stebėjimo duomenyse".

Šis metodas suteikė mokslininkams galimybę tinkamai ištirti bet kokį priežastinį ryšį tarp vitamino D ir COVID-19.

Tyrime dalyvavo beveik pusė milijono Jungtinės Karalystės gyventojų. Tyrėjai nagrinėjo dalyvių vitamino D kiekį, kurį numatė jų genetika ir UVB.

UVB spinduliai yra labai svarbūs vitamino D gamybai odoje. UVB saulės spinduliai patenka į odos ląstelėse esantį cholesterolį, kuris suteikia energijos vitamino D sintezei vykti.

Tyrimas parodė, kad vitaminas D apsaugo nuo sunkios ir mirtinos COVID-19 infekcijos

Mendelio atsitiktinių imčių analizė nebuvo įtikinama, o mokslininkai mano, kad tyrime dalyvavusių COVID-19 atvejų skaičius yra per mažas, kad būtų galima įtikinamai nustatyti priežastinį poveikį tarp genetiškai numatyto vitamino D kiekio ir COVID-19.

Tačiau tyrėjai nustatė, kad UVB spinduliuotė aplinkoje, esanti asmens gyvenamojoje vietoje prieš užsikrėčiant COVID-19, padėjo nustatyti tikimybę, kad asmuo bus hospitalizuotas ar net mirs nuo koronaviruso.

Tai leidžia daryti tvirtą prielaidą, kad saulės spindulių poveikis, taigi ir vitaminas D, apsaugo žmones nuo sunkių COVID-19 atvejų ir net mirties.

UoE vėžio epidemiologijos ir pasaulinės sveikatos profesorė, vyresnioji tyrimo tyrėja Evropi Theodoratou mano, kad šis tyrimas turėtų įtikinti pagrindinę medikų bendruomenę, kad ji turi labiau priimti tyrimus, kurie rodo vitamino D poveikį nuo COVID-19.

"Atsižvelgiant į tai, kad nėra labai veiksmingų gydymo būdų nuo COVID-19, manome, kad svarbu išlikti atviriems atsirandantiems kruopščiai atliktų vitamino D tyrimų rezultatams", - sakė Theodoratou.

Lina Zgaga, vyresnioji tyrimo tyrėja ir Trejybės koledžo Medicinos mokyklos epidemiologijos docentė, mano, kad reikia atlikti dar vieną tyrimą. Ji mano, kad šis tyrimas turi būti atsitiktinių imčių kontroliuojamas tyrimas, kuriame būtų tiriamas vitamino D papildų vartojimo ir COVID-19 infekcijų ryšys.

"Mūsų tyrimas prideda papildomų įrodymų, kad vitaminas D gali apsaugoti nuo sunkios COVID-19 infekcijos", - sakė Zgaga. "Labai svarbu atlikti tinkamai suplanuotą [eksperimentą]. Iki tol, atsižvelgiant į tai, kad vitamino D papildai yra saugūs ir pigūs, tikrai patartina vartoti papildus ir apsisaugoti nuo vitamino D trūkumo, ypač artėjant žiemai."

Sužinokite daugiau apie teigiamą vitamino D poveikį kovojant su koronavirusu skaitydami naujausius straipsnius svetainėje VitaminD.news.

Šaltiniai:

ScienceDaily.com

BMJ.com

Healthline.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

PS: Jei jums patinka toks formatas, koks pateikiamas (receptai, liaudies medicina, pasaulio naujienos kitaip), prisijunkite, diskutuokite, rašykite prie paranormal.lt ir sekite naujienas (dabar galite ir telegrame ar telegrame chate) ir reddit.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau