Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 17

Teigiama, kad Marmalo vakcinos yra nemokamos dėl "tautos sveikatos", kodėl jie neduoda vitamino D ir kitų gyvybiškai svarbių papildų?

(Paranormal) Kas nors galėtų paprieštarauti, kad vakcinos nuo kiniškojo gripo yra nemokamos, nes Covid-19 yra užkrečiama liga, o vėžys ir diabetas - ne, tačiau nuo vėžio ir diabeto miršta daug daugiau amerikiečių nei nuo Covid-19, todėl šis argumentas nelabai tinka.

Pagalvokite apie tai: Covid nužudo mažiau nei vieną procentą savo aukų, o vėžys nužudo 50 procentų aukų. Nuo kasos vėžio miršta 90 proc. aukų, todėl, remiantis logika, kuri taikoma kovido vakcinoms, visas vėžio gydymas turėtų būti nemokamas. Toks nemokamas vėžio gydymas apimtų visus papildus (pavyzdžiui, vitaminą D), supermaistą, cheminių medžiagų neturinčias asmens higienos priemones ir visus ekologiškus valymo produktus.

Kovido vakcinos yra nemokamos, nes jos sukelia sveikatos problemų, o ne todėl, kad jų užkerta kelią. Visi yra tokie germafobiški ir žiniasklaidos išplautos smegenys, kad tiki, jog šie nemokami mRNA skiepai turi jiems padėti, juos išgelbėti, pratęsti jų gyvenimą po kiniškojo gripo, nuo kurio miršta apie 0,04 proc. užsikrėtusiųjų - daugiausia žmonės, jau kovojantys su vėžiu, diabetu, širdies ligomis ir demencija.

Kadangi teigiama, kad Covid-19 vakcinos yra nemokamos dėl "tautos sveikatos", kodėl jie neduoda vitamino D ir kitų gyvybiškai svarbių papildų?

Su visais tais "nemokamais pinigais", kuriuos spausdina Bideno ( Biden) režimas, jie turėtų bent jau subsidijuoti natūralią mediciną ir vietinius vaistus nuo visų šių virusų, bakterijų ir patogenų, bet vietoj to jie juos kuria laboratorijose ir paleidžia į laisvę, o paskui dalina genų terapijos injekcijas... nemokamai. Tai visada "saugu ir veiksminga" ir "jūsų sveikatai ir saugumui"... tai tarsi sugedusi plokštelė, kuri jums meluoja ir nenustoja groti. Šios vakcinos nėra saugios. Už to nėra jokio mokslo.

Mes jau išvydome nešvarias, niekingas laboratorijas, kuriose Baltimorėje gaminami nešvarūs skiepai. FDA inspektoriai rado "rudų likučių" ant grindų ir sienų po to, kai darbuotojai buvo užfiksuoti VIDEO, vilkintys po laboratoriją maišus su medicininėmis atliekomis. Taigi, ką jūs manote?

Vakcinos yra nemokamos, nes jos yra gyventojų skaičiaus mažinimo plano dalis, kaip kad Bilas Geitsas (Bill Gates) gyrėsi TED konferencijoje savo baltųjų elito pasekėjų klanui

Iš vakcinų vykdytojo lūpų sklinda tikroji darbotvarkė, nes Bilas Geitsas prieš daugelį metų suplanavo, kaip sumažinti pasaulio gyventojų skaičių MILIJARDU žmonių, "tikrai gerai dirbant" su vakcinomis ir abortais. Išklausykite ir pasižiūrėkite dabar. Jei po to jums vis dar kyla klausimų, kodėl Covid-19 vakcinos yra nemokamos, galbūt norėsite pasitikrinti klausą.

Daugiau nei prieš dešimtmetį Bilas Geitsas (Bill Gates) planavo, kaip sunaikinti milijardus žmonių, įskaitant du trečdalius visų amerikiečių. Vien tik Amerikoje jis nori sunaikinti Trisdešimt kartų daugiau žmonių nei buvo nužudyta per Holokaustą, ir tokiu pat grėsmingu ir klastingu būdu. Tačiau dėl savo elitistinės arogancijos jis vis dar pakankamai kvailas, kad apie tai paskelbtų TED konferencijoje.

Teisingai, Bilas Geitsas suplanavo šį genocidą, kaip suplanavo ir šią TED kalbą, ir tai iš anksto apgalvota masinė žmogžudystė dabar, kai jau mirė 5 000 iš 5 mlrd. jo medicininių-eksperimentų-aukų. Jis yra šiuolaikinis serijinis žudikas, kuris naudojasi "mokslu" ir vakcinomis, kad nuvestų žmones į jų pačių asmenines "dujų kameras", ir jis dar nėra suimtas.

Billas Gatesas yra tironiškas masinio gyventojų skaičiaus mažinimo pastangų, naudojant vakcinas ir abortus, lyderis

Billas Gatesas yra marksistas psichopatas milijardierius, kuris sąmoningai apskaičiavo, suformulavo ir parengė šį TED pranešimą apie sveikatos priežiūrą (vakcinas ir abortus) kaip pagrindinę priemonę savo galutiniam žaidimui ir tikslui pateisinti, t. y. gyventojų skaičiaus mažinimui per genocidą.

Neatsitiktinai mRNA vakcinos sukelia abortus ir masinį kiaušidžių pažeidimą (kraujo krešulius ir kraujavimą nuo prionų perkrovos), nes geriausi vakcinų mokslininkai ir protingiausi, labiausiai patyrę pasaulio virusologai apie tai jau prabilo. Ar Faučis (Fauci) bus nuteistas kartu su Geitsu (už masinę žmogžudystę ir išdavystę) už tai, kad finansavo virusų "funkcinės naudos" tyrimus ir naudojo juos kaip pagrindinę populiacijos mažinimo priemonę Billo Geitso blogio planui įgyvendinti? Laikas parodys.

Įjunkite savo interneto dažnį prie Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengiant skiepais. Be to, sužinokite, kaip geriausiai pasiruošti artėjančiam vakcinų sukeltam sunaikinimui.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Tame logikos yra, tik žmonės apie tai nepagalvoja. O iš tikro, kodėl nemokamai neduoda žmogui reikalingų papildų, kad jis gyventų be vaistų? Bet, duoda vaistus nemokamai? Kam to reikia? Tai dabar norėtųsi paklausti, kas žmogui sveikiau vaistai ar vitaminai, papildai?
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau