Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 30

Siaubas po skiepų: Kraujo krešulių sukeltas stiprus galvos skausmas, skausmas ir dusulys praėjus vos 6 dienoms po J&J vakcinacijos

(Paranormal) Ieškodami Google paieškoje bet ko, kas susiję su sveikata, dažniausiai rasite melą ir iškraipymus, kurie veikia prieš jus. Tačiau ironiška yra tai, kad kai tam tikrų vaistų ar skiepų žala yra tokia didelė, jie turi tai pripažinti. Slėpimas truko kiek įmanoma ilgiau, o dabar matome, tiesiai į akis: Tai tik aisbergo viršūnė, kokią siaubingą žalą sveikatai daro "Covid" vakcinos, todėl pasiruoškite.

Pirmyn ir paklauskite "Google", kokie yra "Johnson & Johnson" vakcinos "Covid-19" pavojaus ženklai. Vos per 6-13 dienų (daugeliui žmonių tai yra mažiau nei savaitė) jie ima trūkti oro, tuo pat metu kankina stiprūs galvos ir pilvo skausmai. O kas tai galėtų būti? Kas galėtų sukelti šį nepakeliamą skausmą, kuris nepraeina? Ar tai organizmo reakcija į kažką siaubingo, kas vyksta jo viduje? Ar žmogaus organizmas bando išvalyti šiuos naujai kraujyje atsiradusius nuodus, puldamas savo paties ląsteles?

Užduokime "Google" daugiau klausimų.

Ei, "Google", ką turėtume daryti, jei po "J&J Covid" vakcinos negalime tinkamai kvėpuoti, vaikščioti ar mąstyti? "Kreipkitės į gydytoją, kad būtų įvertintas gydymas, reikalingas šio tipo kraujo krešuliui gydyti". Gerai, žinoma. Kalbame apie tokius galvos skausmus, kokių dar niekada nepatyrėte. Blogesnius už migreną. Nepakeliamą skrandžio skausmą. Dusulys. Panika. Keliaukite pas gydytoją!

"Taigi, gydytojau, ką tik pasiskiepijome ir norime sužinoti, kiek kraujo krešulių susidarė dėl "Covid" skiepų... Ar tai vienas krešulys, šimtai, milijonai, milijardai ar trilijonai? Ar diagnostiniai tyrimai juos parodys, nes mes girdėjome, kad ne, kad reikia naudoti kraujo tepinėlį, kad pamatytumėte, kiek jų yra?" Šie gydytojai mirtinai bijo atlikti kraujo tepinėlį ir parodyti, nes patys nenori to matyti. Tada visi žinotų.

Google: "Pacientai, kurie buvo paskiepyti "Janssen" vakcina, turėtų nedelsiant kreiptis į gydytoją, jei jiems pasireiškia dusulys, krūtinės skausmas, kojų patinimas, nuolatinis pilvo skausmas, neurologiniai simptomai, įskaitant stiprų ar nuolatinį galvos skausmą ar neryškų matymą, arba petechijos už skiepijimo vietos." Beje, petechijos - tai mažos raudonos plokščios dėmelės, kurios atsiranda ant odos ir praneša, kad kraujuoja (galvokite apie užsikimšusius kapiliarus).

Perspėjimas: didelė retų kraujo krešulių rizika dėl "J&J Covid" injekcijos? Tai negali būti gerai

"Google" toliau aiškina: "J&J/Janssen COVID-19 vakcinos, yra reto, bet sunkaus nepageidaujamo reiškinio - kraujo krešulių susidarymo rizika, esant mažam trombocitų kiekiui (trombozė su trombocitopenijos sindromu, arba TTS)". Štai čia tas paaiškinimas yra apgaulingas. Paslėpimas. Atkreipkite dėmesį, kad jame NESAKOMA, jog rizika yra reta, o sakoma, kad kraujo krešulio tipas yra retas, todėl vakcina dar labiau kalta, nes tai vyksta praėjus maždaug savaitei po injekcijos. Rizika susirgti šiais kraujo krešuliais nėra reta, tiesą sakant, tai vyksta visame pasaulyje, tačiau CDC ir Amerikos žiniasklaida visa tai slepia.

Iš tikrųjų injekcijos tam ir skirtos - krešėti žmogaus kraują trilijonais baltymų molekulių, kurios sulimpa arterijose, venose ir kapiliaruose. Tai didelė labai retų ir mirtinai pavojingų kraujo krešulių rizika, o tai reiškia, kad greičiausiai jų nebūtumėte gavę, jei niekada nebūtumėte pasiskiepiję "Covid" vakcina.

Vakcinos gamintoja ir mokslininkai iš J&J priklausančios bendrovės "Janssen Pharmaceuticals" visa tai jau žino, nes matė, kaip tai atsitiko klinikinių tyrimų metu, kai žmonėms išsivystė smegenų venų trombozė su trombocitopenija.

Gydytojams daroma įtaka, kad jie neatkreiptų dėmesio į šiuos kraujo krešulių atsiradimo atvejus, nes tai gali sukelti "abejingumą dėl vakcinos", o tai reiškia, kad žmonės supras, jog būtent vakcinos yra tai, kas yra mirtinai pavojinga Kovid pandemijoje, o ne pats virusas. Vakcinos ir yra pandemija. Vis dėlto šiuos gydytojus užgriūva išsekusi, "paslaptinga" jų pacientų sveikatos būklė ir jie tiesiog negali nustatyti (kalambūras) pagrindinės priežasties, todėl atlieka įvairiausius brangius diagnostinius tyrimus (iš kurių gauna pelną) ir siunčia jus pakuotėje su dar keliais mirtinais receptiniais vaistais, kad laikinai palengvintų jūsų skausmą ir kančias (nesėkmingai).

Kraują skystinantis vaistas neišgelbės nuo COVID vakcinų sukeltų kraujo krešulių

Kraują skystinantis vaistas šį kartą jūsų neišgelbės. Tai jums pasakys net "Google". Kraują skystinantys vaistai yra antikoaguliantai, bet jie nieko neišgelbės nuo "retų" kraujo krešulių, kuriuos sukėlė nežinia kiek iš 6,85 milijono JAV avių, gavusių nešvarių "J&J" purvinų skiepų, pagamintų nešvariose laboratorijose. Ar visos vakcinos sukelia kraujo krešulius, bet mes tiesiog per anksti pastebėjome, kad skerdynės plačiai paplitusios?

CDC peržiūri "duomenis", susijusius su visais šiais kraujo krešulių atvejais, kurie yra tokie "reti" ir atsitiktinai įvyksta praėjus nuo savaitės iki dešimties dienų po netikrų skiepų nuo Kinijos gripo. Žmonės nuo to miršta, ir tai užfiksuota CDC. Jie tai žino. Sunkūs tromboziniai įvykiai išguiti kaip "trombocitus aktyvuojantys antikūnai" ir "tam tikros rūšies baltymai", dėl kurių vartojami kraują skystinantys vaistai bus kenksmingi.

Kyla klausimas, ar kiekvienas Amerikos gyventojas, kuris dabar vartoja kraują skystinančius vaistus, - o kalbame apie 8 milijonus žmonių, - ar jie bus pirmieji, kurie mirs, kai užplūs kraujo krešulių banga? Ar jiems apskritai reikėjo skirti "Covid" injekciją? Kalbėkite apie pavojingą ir atsitiktinį vaistų ir gydymo būdų maišymą.

Natūralios sveikatos gynėjai geriau žino, kaip neimti nuodingų farmacininkų injekcijų, bet jei pažįstate ką nors, kas jau gavo kraujo krešėjimą sukeliančių "Covid" skiepų ir kenčia nuo mieguistumo, skausmo, sutrikusio mąstymo, tai vadinama "CoVax" sindromu, todėl pasakykite jiems, kad praneštų apie tai VAERS. Be to, apsilankykite Pandemic.news, kur rasite naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus prieš žmoniją ir artėjantį "Delta" ir Covid "stiprinamosios vakcinos" holokaustą.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

AMA-ASSN.org

Emergency.CDC.gov

Straipsnio autoriaus S.D. Wells nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau