Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 27

Kanados gydytojas įspėja, kad blogiausia dar laukia dėl kraujo krešėjimo pažeidimų, susijusių su COVID-19 injekcijomis

(Paranormal) 2021 m. liepos 21 d. (LifeSiteNews) - Kanados gydytojas teigia, kad daugumai savo pacientų, kuriems buvo suleista COVID-19 vakcina, pastebėjo kraujo krešulių susidarymą, ir paskelbė "niūrią" prognozę, kad blogiausia "dar tik laukia" dėl galimų "nuolatinių" injekcijų sukeltų pažeidimų.

(Anthony Murdoch straipsnis perspausdintas iš LifeSiteNews.com)

"Ir dar, aš vis stengiuosi sukaupti daugiau informacijos. Bet apie tuos, kuriuos turiu iki šiol, 62 proc. iš jų yra krešėjimo požymių, o tai reiškia, kad šie kraujo krešuliai nėra reti. Tai reiškia, kad daugumai žmonių susidaro kraujo krešuliai, apie kuriuos jie net neįtaria", - praėjusią savaitę interviu Vankuveryje gyvenančiai krikščionių laidų vedėjai Laurai-Lynn Tyler Thompson sakė daktaras Charlesas Hoffe'as (Charles Hoffe) iš Lyttono (Britų Kolumbija).

"Taigi, Laura-Lynn, didžiausią nerimą kelia tai, kad kai kurios kūno dalys, pavyzdžiui, širdis, smegenys, nugaros smegenys ir plaučiai, negali atsinaujinti. Kai tuos audinius pažeidžia kraujagyslės, jie pažeidžiami visam laikui".

Hoffe'o pastabos dėl COVID-19 injekcijų nėra pirmosios.

Balandžio mėnesį jį nubaudė vietos sveikatos priežiūros institucija, nes jis išreiškė susirūpinimą dėl šalutinio poveikio, kurį pastebėjo kai kuriems jo bendruomenės nariams, gavusiems Moderna COVID-19 injekciją.

Hoffe'as teigė, kad jam buvo uždrausta dirbti vietinėje greitosios pagalbos tarnyboje po to, kai vietos sveikatos priežiūros institucija "sustabdė" jo klinikines teises "už nusikaltimą, kad sukėliau "dvejones dėl vakcinų", už tai, kad pasisakiau apie savo pacientus, nukentėjusius nuo vakcinų".

Hoffe'as pasakojo Tyleriui Thompsonui, kad vienoje COVID-19 (Moderna) skiepo dozėje yra "40 trilijonų pasiuntinių RNR molekulių" ir kad tik 25 proc. skiepo lieka injekcijos vietoje.

Likusioji COVID-19 injekcijos dalis, sakė Hoffe'as, "cirkuliuoja kraujyje ir patenka į mažytes kapiliarų kraujagysles", o žmogaus organizmas "perskaito šiuos genus ir gamina trilijonus ir trilijonus COVID spyglių baltymų".

Hoffė sakė, kad spyglių baltymų, kuriuos organizmas pradeda gaminti, yra "trilijonai" ir jie tampa kraujagyslių endotelio dalimi.

Čia, pasak Hoffe'o, iškyla problemų. Jis teigė, kad ląstelės, išklojančios kraujagysles, "turi būti lygios, kad kraujas tekėtų sklandžiai".

"Dabar iš jų kyšo šie maži dygliuoti gabaliukai. Todėl visiškai neišvengiama, kad susidarys kraujo krešulių, nes kraujagyslėse cirkuliuoja trombocitai", - sakė Hoffe'as.

Hoffė paaiškino, kad krešuliai yra "mikroskopiniai".

"Jie yra maži, tiesiog kapiliarų lygmenyje, ir yra išsibarstę po visą jūsų kapiliarų tinklą. Taigi jų nebus matyti jokiame skenavimo aparate, jie yra per maži ir per daug išsibarstę", - sakė Hoffe.

Gydytojas įspėja, kad "blogiausia dar tik laukia".

Hoffe pateikė baisų įspėjimą, sakydamas, kad COVID-19 šūvių "sužalojimo mechanizmas" "visam laikui pažeidžia" organus, kurie negali atsinaujinti, ir kad "blogiausia dar tik laukia".

"Nes, žinote, kai kurie kūno audiniai, pavyzdžiui, žarnynas, kepenys ir inkstai, gali gana gerai atsinaujinti. Tačiau galvos ir nugaros smegenys, širdis, raumenys ir plaučiai - ne. Kai jie pažeidžiami, tai lieka visam laikui, - sakė Hoffe.

"Kaip ir visų šių jaunų žmonių, kurie dabar suserga miokarditu nuo šių injekcijų, širdys yra pažeistos visam laikui. Nesvarbu, koks lengvas jis būtų, jie negalės daryti to, ką anksčiau galėjo daryti, nes širdies raumuo neatsinaujina. Taigi tai kelia siaubingą susirūpinimą."

Jis sakė, kad ilgalaikės perspektyvos yra "labai niūrios".

"Su kiekvienu sekančiu šūviu žala vis didės ir didės. Ir ji bus kaupiamoji, nes palaipsniui gausite vis daugiau ir daugiau pažeistų kapiliarų", - sakė Hoffe'as.

Hoffe sakė, kad vienintelis nuspėjamas būdas "tiksliai sužinoti", ar yra krešulių, yra atlikti vadinamąjį D-Dimerio kraujo tyrimą (D-dimerio testai / blood D-Dimer test), kurį jis sako darantis savo pacientams.

"Taigi, D-Dimeras yra kraujo tyrimas, kuris parodo neseniai susidariusį kraujo krešulį. Jis nerodo nieko kito, išskyrus neseniai susidariusį kraujo krešulį. Jis neparodo seno kraujo krešulio, jis parodo tik naujus kraujo krešulius. Taigi, aš tai darau savo pacientams, ieškodamas žmonių, kuriems neseniai buvo suleista COVID injekcija per pastarąsias septynias dienas (turi būti nuo keturių iki septynių dienų), ir atlikdamas jiems kraujo tyrimą, vadinamą D-dimeriu", - sakė Hoffe'as.

Hoffe'as sakė, kad jo praktikoje yra buvę šeši žmonės, kurių plaučių pajėgumas buvo sumažėjęs, t. y. "jie tiesiog daug lengviau užgniaužia kvapą nei anksčiau".

"Turiu vieną žmogų, kuris kiekvieną savaitę vaikščiodavo į mano kabinetą dėl artrito injekcijos ir kuris man pasakė, kad be problemų gali nueiti dvi mylias. O dabar, nuėjęs ketvirtį mylios, jis visiškai nebepajėgia kvėpuoti. Ir taip jau penkis mėnesius", - sakė Hoffe.

Hoffe'as pažymėjo, kad šešiems jo pacientams atsitiko taip, kad krešuliai užkimšo "tūkstančius mažyčių kapiliarų plaučiuose".

"Ir baisiausia yra ne tik tai, kad šie žmonės nebekvėpuoja ir negali daryti to, ką anksčiau galėjo daryti. Bet kai užkemšama daug kraujagyslių plaučiuose, širdis, bandydama išleisti kraują per plaučius, dabar pumpuoja daug didesniu pasipriešinimu. Tai sukelia vadinamąją plaučių arterijų hipertenziją, t. y. aukštą kraujospūdį plaučiuose", - sakė Hoffe'as.

"Baisiausia, kad plaučių arterijų hipertenzija sergantys žmonės paprastai per trejus metus miršta nuo dešiniojo širdies pusrutulio nepakankamumo."

Visai neseniai Hoffe'as buvo vienas iš 10 gydytojų, kurie kalbėjo vaizdo įraše, raginančiame nutraukti "etiškai nepateisinamą" COVID-19 uždarymą. Vaizdo įrašą paskelbė organizacija "Profesionalai prieš uždarymą", kurią sukūrė Kanados laisvės koalicija (Liberty Coalition Canada).

Kanados sveikatos „Health Canada“ apsaugos tarnyba leido atlikti keturias COVID-19 injekcijas suaugusiesiems, visos jos susijusios su abortais. Visos jos taip pat buvo susijusios su sunkiu šalutiniu poveikiu, pavyzdžiui, kraujo krešuliais, bėrimais, persileidimais ir net širdies priepuoliais jauniems sveikiems vyrams.

Praėjusiais metais paskelbusi, kad vakcinų gamintojai bus apsaugoti nuo atsakomybės dėl su COVID-19 injekcijomis susijusių sužalojimų, Kanados federalinė vyriausybė pradėjo įgyvendinti pirmąją šalyje programą, skirtą finansiškai kompensuoti nepageidaujamą šalutinį poveikį patyrusiems asmenims, t. y. Paramos dėl vakcinų sukeltų sužalojimų programą (angl. Vaccine Injury Support Program, VISP).

Remiantis oficialia Kanados vyriausybės statistika, liepos 16 d. duomenimis, nuo 2020 m. pabaigos, kai buvo suleisti pirmieji skiepai, iš viso užregistruota 9 615 su COVID-19 "susijusių" nepageidaujamų "įvykių", iš kurių 2 222 buvo laikomi rimtais. Kanadoje buvo suleista 41 526 682 COVID-19 skiepų.

Daugiau informacijos rasite adresu: LifeSiteNews.com ir VaccineInjuryNews.com.

Straipsnio autoriaus nuomone (straipsnis perspausdintas) gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji".

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
2
Šiaip po truputi jau turėtų pradėti didėti eilės prieš šeimos gydytojų, dėl įvairiausių nepaaiškinamų simptomų... ar esamų ligų paūmėjimo.
avatar
0
1
Taigi mielieji, tai jau nebe sąmokslo teorijos. Tai tikra. Valdžia, kaip ir gydytojai turbūt neskaito alternatyvių medicinos naujienų. Tiki melo perdėtu mokslu, medicina kuri mokama ir finansuojama iš didelių dėdžių. Taigi tikrinkitės sveikata, nežinau ar D-dimerio testai (D-dimerio testas, tai priemonė nsutatyti naujus kraujo krešulius, kurie neaptinka jokie aparatai) atliekami Lietuvoje. Jei po skiepo pajautėte negalavimus, nekaltinkite orą, ar panašiai. Tiesiog pagalvokite, kaip jautėtės prieš ir po.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau