Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 15

Australija uždraus mirtinai pavojingos "AstraZeneca" vakcinos gamybą šalyje

(Paranormal) Australija ketina sustabdyti eksperimentinės ir pavojingos AstraZeneca Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos gamybą šalies viduje.

2020 m. lapkričio mėn. federalinė Australijos vyriausybė pasirašė sutartį su Australijos biomedicinos įmone CSL dėl 50 mln. dozių Oksfordo ir AstraZeneca vakcinos gamybos pagrindiniame įmonės gamybos centre Melburne.

Kai šalies vyriausybė pasirašė sutartį su CSL, šios šalies ir viso pasaulio politikai manė, kad norint išvengti krizės būtina didinti COVID-19 vakcinos gamybą.

Tačiau praėjus vos mėnesiui po to, kai kovo mėnesį "AstraZeneca" vakcinos pradėtos platinti Australijoje, Australijos techninė patariamoji grupė imunizacijos klausimais (ATAGI) sustabdė jaunų australų skiepijimą šia vakcina, nes daug žmonių patyrė mirtinų kraujo krešulių.

ATAGI rekomendavo "AstraZeneca" vakciną skirti tik vyresniems nei 50 metų žmonėms. Vėliau ši rekomendacija buvo pakeista ir imta skiepyti vyresnius nei 60 metų žmones. ATAGI teigė, kad šio amžiaus žmonės yra mažiau linkę į mirtinus kraujo krešulius.

Tuo metu, kai daugiau australų pradėjo skiepytis kitomis COVID-19 vakcinomis, pavyzdžiui, "Moderna" ir "Pfizer-BioNTech" sukurtomis vakcinomis, visiškai paskiepyti žmonės, nešiojantys delta variantą, keliose valstijose pradėjo kelti koronaviruso protrūkius.

Tiek federalinė vyriausybė, tiek jos visuomenės sveikatos politiką formuojančios institucijos nepaisė visų mokslinių rekomendacijų, kuriose rekomenduojama visiškai sustabdyti visus skiepus, kad būtų sustabdytas protrūkis po skiepų. Vietoj to ATAGI pasielgė visiškai priešingai ir panaikino visus savo rekomenduotus "AstraZeneca" vakcinos apribojimus.

"AstraZeneca" gynėjai dėl vakcinos bėdų kaltina "neigiamą spaudą

Tuo metu, kai buvo paskelbta ATAGI rekomendacija, daugelis australų buvo nusiteikę prieš "AstraZeneca" vakcinos vartojimą.

"Akivaizdu, kad nenorime gaminti kažko, kas nebus naudojama, ateityje turėsime daugybę galimybių", - sako Kvynslando (Queensland) universiteto docentas Polas Grifinas (Paul Griffin). "Akivaizdu, kad tai sulaukė daug neigiamos spaudos."

Grifinas primygtinai tvirtina neturintis įrodymų, kad "AstraZeneca" vakcina "pasirodė esanti labai veiksminga ir labai saugi".

Kai kurie vakcinos šalininkai kaltino "AstraZeneca" reputaciją įvairiais klausimais, ypač per birželio mėnesį įvykusį incidentą, kai tuometinė Kvynslando vyriausioji sveikatos apsaugos pareigūnė Jeannette Young buvo apkaltinta "baimės kurstymu" dėl vakcinos.

"Nenoriu, kad Kvynslande nuo krešėjimo ligos mirtų aštuoniolikmetis, kuris, pasiskiepijęs COVID, tikriausiai nemirtų", - tuomet sakė J. Young. "Australijoje turėjome labai nedaug mirčių nuo COVID-19 tarp jaunesnių nei 50 metų amžiaus žmonių. Argi nebūtų baisu, kad pirmasis mūsų 18-metis Kvynslande, miręs dėl šios pandemijos, mirė dėl vakcinos?"

"Nepaisant galbūt neproporcingos kritikos, kurią patyrė šios vakcinos reputacija, mes negalime didžiuotis, kad "AstraZeneca" vakcina suteikė apsaugą daugeliui milijonų australų", - susitikime su investuotojais teigia CSL pirmininkas Dr. Brian McNamee.

Manoma, kad kai CSL įvykdys sutartį su federaline vyriausybe dėl 50 mln. vakcinos dozių tiekimo šaliai, biomedicinos įmonė nedelsdama nutrauks gamybą.

CSL atstovai taip pat pareiškė, kad federalinė vyriausybė "beveik neabejotinai" nepratęs biomedicinos bendrovės sutarties. Nors iš pradžių tikėtasi, kad gamyba bus baigta iki šių metų pabaigos, įmonės atstovai teigia, kad gamyba bus tęsiama iki 2022 m. pradžios, kol sutartis bus įvykdyta.

"Esame visiškai įsipareigoję vykdyti savo sutartį dėl maždaug 50 mln. vakcinos "AstraZeneca COVID-19" dozių gamybos - gamybą tikimasi baigti kitų metų pradžioje", - teigė bendrovė.

Šalyje jau išplatinta beveik 12,5 mln. vakcinos "AstraZeneca COVID-19" dozių. Dėl žmonių, norinčių vartoti šią vakciną, trūkumo federalinė vyriausybė daugiau kaip 3,5 mln. dozių išsiuntė į Pietryčių Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip pavojinga vartoti "AstraZeneca" vakciną COVID-19, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

DailyMail.co.uk

News.com.au

ABC.net.au

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau