Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Liepos » 12

Natūralūs rauginti česnakai. Receptas ir paruošimas

Natūralūs Rauginti česnakai. Receptas ir paruošimas

Teko ragauti šiuo receptu raugintus česnakus, bet pati raugti ryžausi tik dabar. Vis bijojau, kad nepavyks... Šiuo receptu pasidalino draugės giminaitė, kilusi iš Kaukazo ir iki šiol ten gyvenanti.

Gerai nuplautus česnakus nulupam, palikdami tik 1-2 sluoksnius odelės, sudedam į stiklainį, užpilame sūrymu ir paliekam 30-40 dienų rūgti šiltoje patalpoje. Pirmą savaitę stiklainį uždengiau indeliu, vėliau uždėsiu plastmasinį dangtelį.

Česnakų nereikia labai daug prikimšti, galvutės turi laisvai plaukioti. Rūgimo metu prireiks dapilinėti sūrymą, kad česnakai visą laiką būtų apsemti.

Praėjus 30-40 dienų, sūrymą reikės nupilti, česnakų galvutes labai gerai nuplauti ir vėl užpilti nauju, tokiu pačiu sūrymu (česnakus galima perdėti į mažesnius indelius) ir toliau laikysiu stiklainius vėsiau. Rūgimo metu sūrymas taps drumzlinas, kvapas bus ne pats maloniausias, bet liepė šito ne išsigąsti.

Sūrymui reikės:

1 litrui ne virinto vandens 2 v. š. druskos. Ir viskas, jokių kitų prieskonių! Va šitai mane ir suglumino, nes mes įpratę, kad krapai, lapai, žirneliai visokie plaukiotu....

Na, gal kas išdrįs su manim eksperimentuoti? Būtų malonu pasidalinti rezultatais...

Pasidalino: vakavimas.lt
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.08.2020 laikas 22:09 Oprah: ‘Whiteness Gives You an Advantage No Matter What’

Billionaire talk show star Oprah Winfrey declared during a recent episode of her internet series that “whiteness” gives white people an advantage “no matter what.”

Skaityti daugiau

04.08.2020 laikas 22:03 Trump Awards More Than $35 Million To Aid Human Trafficking Survivors

Organizations that provide safe housing for survivors of human trafficking are to be given more than $35 million in Justice Department grants, thanks to the Trump administration.

Skaityti daugiau

04.08.2020 laikas 20:35 Lengvai paruošiama kokosų duonelė
Nustebsite, kaip skaniai pavyksta ši  kokosų duonelė. Receptas superinis!

Skaityti daugiau

04.08.2020 laikas 20:20 Pistacijų ir spanguolių sausainiai

Riešutai – ne tik sveikatos, bet ir grožio šaltinis. Norintiems sustiprinti širdį medikai rekomenduoja suvalgyti ne mažiau negu 60 g migdolų per savaitę.

Skaityti daugiau

04.08.2020 laikas 20:20 Traškus pekaninių karijų pyragas
Nustebsite, kaip skaniai pavyksta šis traškus pekaninių karijų pyragas. Receptas superinis!

Skaityti daugiau