Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 3

Šeimos gydytojas: paaiškina, kad "vakcina yra akivaizdžiai pavojingesnė už COVID-19"

(Paranormal) Visa skiepijimo vakcina prielaida grindžiama tariamu mokslu, kuris įrodo, kad liga kelia didesnę grėsmę nei pati vakcina. Tačiau praėjus trims mėnesiams po to, kai buvo paskiepyti Moderna Covid-19 vakcina, šeši šio gydytojo pacientai TIKRAI patiria sunkių neurologinių šalutinių poveikių, ir jiems buvo suleista tik pirmoji injekcija. Ar buvo verta skiepytis?

Kinų gripas žudo tik tuos žmones, kurie jau serga vėžiu, diabetu, širdies ligomis ar autoimuninėmis ligomis, tad kodėl dabar visiems kitiems liepiama pasiskiepyti, kai vakcinos sužeidimo rizika yra daug didesnė nei rizika mirti nuo Covid-19, Delta varianto, Beta, Gama ar dar ko nors, ką Faučis ir Geitsas išleis vėliau.

Šeimos gydytojas Britų Kolumbijoje nebegali tylėti apie šių Covid-19 vakcinų keliamą pavojų

Jam jau gana. Jo pacientai, kuriuos jis matė 10, 20, 25 metus, staiga patiria sunkių neurologinių pažeidimų ir alerginių reakcijų, kokių jis dar niekada nebuvo matęs, ir tai iškart po to, kai jie pasiskiepijo "Moderna" pagamintomis vakcinomis nuo Kinijos gripo. Daktaras Charlesas Hoffe'as (Charles Hoffe) dabar įraše aprašo savo pacientų gyvybei pavojingus "šalutinius poveikius", dalijasi šia demaskuojančia informacija su kitais medicinos specialistais ir žurnalistais, kad apie tai sužinotų visi. Vakcina yra pavojingesnė už Covid-19. Taškas.

Savo atvirame laiške B.C. Provincijos Sveikatos Apsaugos pareigūnui daktaras Hoffe'as aprašo lengvą koronaviruso poveikį jo bendruomenei ir tai, kad jais užsikrėtusiems žmonėms nereikėjo teikti medicininės pagalbos, nes jiems pasireiškė tik lengvi simptomai ir viskas praėjo.

Dabar vakcina akivaizdžiai pavojingesnė už Covid-19, nes žmonės patiria sunkių nervų sistemos sutrikimų, kurie, praėjus keliems mėnesiams, rodo nuolatinius požymius, o anksčiau visiškai sveikiems kitiems pacientams (visame pasaulyje), praėjus vos trims ar keturioms dienoms po skiepijimo, retose vietose, pavyzdžiui, plaučiuose ir smegenyse, susidaro kraujo krešulių.

Kodėl bet kuris jaunas žmogus ar sveikas suaugęs žmogus turėtų rizikuoti gyvybei pavojingais kraujo krešuliais, kad gautų skiepų "apsaugą", kai jiems net negresia natūrali infekcija?

Vokiečių mokslininkai nustatė, kad Covid-19 vakcinos sukelia kraujo krešulius, taip pat ir tūkstančiai "pacientų", kurių ląstelės dabar gamina neribotą kiekį lipnių "baltyminių" prionų, kurie keliauja kraujagyslėmis, sukeldami "kelių blokadas", ir būtent todėl mes matome didžiulį širdies uždegimo atvejų suaktyvėjimą (atleiskite už kalambūrą) iškart po skiepijimo.

Dabar šiems pacientams sušvirkštos ląstelės, turinčios nurodymus užkimšti kraują genetiškai modifikuotu adenovirusu, paimtu iš beždžionių (J&J ir AstraZeneca naudoja tokio tipo adenoviruso-vektoriaus švirkštą). Štai jums ir visi skiepyti žmonės. Dabar jūs sergate beždžionių kraujo krešulių liga, o jūsų ląstelės turi naują kodą, kurio neįmanoma panaikinti. Mėgaukitės. Iškart po to, kai jums buvo sušvirkšta beždžionių kraujo krešulių liga, į jūsų ląsteles kaip biologinis ginklas-teroristas įsiskverbia nauja genetiškai užkoduota SARS-CoV-2 viruso informacija, verčianti ląsteles gaminti uždegimą sukeliančių "smailių baltymų" klonus.

Visas jūsų kūnas mano, kad yra puolamas, nes taip ir yra. Ir dabar ši ataka yra negailestinga. Tik palaukite kito šūvio, skirto "Delta" arba kaip "stiprintuvas", kuris nurodys jūsų ląstelėms gaminti dar milijardus šių baltymų prionų. Štai tada visi paskiepytieji neteks proto, ne tik centrinės nervų sistemos ir išsipūtusių, pervargusių širdžių.

Įšvirkštus svetimkūnių dalelių, jos susiliečia su jūsų kraujo trombocitais, ir tuomet prasideda tikrosios problemos. Organizmas bando sustabdyti kraujavimą, bet jį apgauna klonai. Trombocitai apsupa adenoviruso "apvalkalus" ir svetimus "baltymus", ir staiga žmogaus organizme atsiranda ABNORMALUS trombocitų skaičius. Amerikos medikai dėl to yra visiškai ir be galo "suglumę". 

Toliau seka kraujo krešėjimas ant kraujo krešulių. Taip, taip nutinka. Jūsų kraujas, tekėdamas per krešulius ir aplink juos, ima krešėti dar labiau, taip sukeldamas dar didesnį chaosą. Kai kuriuos iš jų ištinka mirtis, kaip tuos keturis oro linijų pilotus, kurie mirė praėjus vos kelioms dienoms po skiepų.

Galiausiai antikūnai puola jūsų pačių trombocitus, pritraukia baltuosius kraujo kūnelius, ir visa uždegiminė reakcija yra tokia perdėta, kad dėl to susidaro kraujo krešulių. Dabar iš vakcinų gamintojų vienas po kito reikalaujama, kad ant nuodingų "Covid" skiepų būtų nurodytas įspėjimas apie kraujo krešulius. Tai šiek tiek pavėluota, ir tik palaukite, kol prasidės tikrosios skerdynės. Dabar visi vakcinų sužeidimai ir mirtys bus ženklinami kaip sukelti "Delta varianto". Pasiruoškite didžiajam melui.

Apsilankykite svetainėje CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą Covid injekciją ar dvi ir jaučiate šalutinį poveikį, kraujo krešulius ar kitus nepageidaujamus reiškinius. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad gautumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengiant skiepais.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

RebelNews.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau