Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 6

Oho! Pažiūrėkite, kas išlindo iš neseniai "vaksimizuotų" pacientų plaučių: "Vis dar manote, kad tie skiepai nekenksmingi?"

(Paranormal) Registruota slaugytoja savo "Twitter" paskyroje paskelbė vaizdą, kuriame matyti "virtinė prisitvirtinusių kraujo krešulių", ištrauktų iš paciento plaučių, ir paklausė: "Vis dar manote, kad tos vakcinos nekenksmingos?"

(Tim Brown straipsnis perspausdintas iš SonsOfLibertyMedia.com)

Coolzero17 (aDonna58556659) spalio 3 d. savo "Twitter" paskyroje paskelbė šį vaizdą.

Ji rašė: "Ką tik ištraukiau tai iš visiškai paskiepyto, Covid+, intubuoto paciento plaučių. Ar vis dar manote, kad tie skiepai nekenksmingi?"

Just pulled this from the lung of a fully vaccinated, Covid +, intubated patient. Still think those jabs are harmless? pic.twitter.com/VmQMYXVyam

— coolzero17 (@Donna58556659) October 3, 2021

Temoje buvo keletas atsakymų, kokia krešulių susidarymo priežastis.

Įdomu, ar Twinkas taip galvoja, kai kalbama apie CONvidus, plintančius oru.  Nukrypstu nuo temos.  Kai kuriems iš mūsų tai aišku. Sveikas žmogus gauna injekciją ir tiesiogine to žodžio prasme per kelias dienas plaučiuose atsiranda krešulių, kaip ir tūkstančiams kitų žmonių per pastaruosius 10 mėnesių.

Bent vienas žmogus jį gavo.

SonsOfLibertyMedia.com susisiekė su slaugytoja ir pranešė, kad ji yra registruota slaugytoja.

Ji taip pat nurodė, kad pacientas buvo prijungtas prie dirbtinio kvėpavimo aparato ir "blogai ventiliavo".  Taigi komanda pradėjo siurbti.

Tai, ką matote paveikslėlyje viršuje, yra tai, kas išėjo iš paciento plaučių - "virtinė prisitvirtinusių krešulių", - informavo mus slaugytoja.

Ji taip pat pridūrė, kad pacientas buvo visiškai "vakcinuotas" ir priimtas su COVID+.

RN taip pat kovoja su ligoninės biurokratais, bandančiais vykdyti mūsų fašistinės vyriausybės nurodymus.

Ji neabejotinai yra viena iš tų, kuri nenori vartoti eksperimentinių skiepų ir yra pasiryžusi stoti prieš tironiją, už ką mes ją sveikiname!

Slaugytoja taip pat informavo mus, kad laisvas dienas ji praleidžia ieškodama galimų būdų, kaip kovoti su šalutiniu injekcijų poveikiu.

Laisvės Sūnų sveikatos ir sveikatingumo (The Sons of Liberty’s health) ekspertė Keitė Šemirani (Kate Shemirani) pateikė keletą papildų, kuriuos žmonės gali vartoti ir kurie turėtų padėti tiems, kurie pasidarė injekcijas.

Kate Shemirani apie Parkinsono ligą, nosies ir smegenų ryšį ir papildus, kuriuos galima vartoti gavus CONvid-1984 šūvį (vaizdo įrašas)

Tačiau daktarė Sherri Tenpenny įspėja, kad, švirkštus į organizmą, nėra žinomo būdo, kaip nuo jų visiškai apsivalyti, bent jau šiuo metu.

Dr. Sherri Tenpenny: COVID buvo sukurtas siekiant įbauginti pasaulį, kad jis imtųsi injekcijos, kuri jį nužudys (vaizdo įrašas)

Praėjusią savaitę radijo laidoje "Laisvės sūnūs" (The Sons of Liberty) ėmiau interviu iš vienos Šiaurės Karolinos didelės medicinos įstaigos laborantės, kuri buvo neteisėtai priversta atlikti eksperimentinę injekciją, nors turėjo religinę ir medicininę išimtį dėl to, kad serga cistine fibroze.  Per penkias minutes po injekcijos ji patyrė anafilaksinę reakciją.

Ligoninės laboratorijos asistentė buvo priversta atlikti eksperimentinį šūvį: (vaizdo įrašas)

Tai rimtas reikalas, žmonės, ir jei dėl šio šūvio klausotės meluojančių politikų, pasityčiojančios žiniasklaidos ir nekompetentingų sveikatos priežiūros specialistų, padarykite sau paslaugą ir paprasčiausiai palaukite.

Jei jums grasinama atleisti iš darbo už tai, kad nesiimate šios eksperimentinės injekcijos, supraskite, kad jūsų darbdavys pažeidžia Niurnbergo kodeksą, federalinius ir valstijų įstatymus ir jūs galite jį paduoti į teismą.  Čia rasite tam tikrą pagalbą šioje srityje.

Daugiau informacijos rasite adresu: SonsOfLibertyMedia.com ir VaccineInjuryNews.com.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau