Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 18

STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų

(Paranormal) Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Naujausi duomenys rodo, kad ypač jaunimas patiria rimtą neigiamą socialinį poveikį dėl kaukių, dažnai mokykloje, jau nekalbant apie pasekmes sveikatai, kurias valdžia visomis išgalėmis stengiasi ignoruoti.

O ką jau kalbėti apie tai, kad reikia nešiotis ir naudoti tą patį audinio gabalą vėl ir vėl? Kaip rašo "TownHall" žurnalistas Skotas Morefildas (Scott Morefield), audinyje "slypintys" patogenai kelia didesnį pavojų nei pats kinų virusas, nes juos nuolat tenka tvarkyti, kišti į kišenes ir mėtyti ant knygų, stalų ir pietų stalų.

Grupė tėvų iš Floridos iš tikrųjų išsiuntė savo vaikų kaukes į laboratoriją, kad išsiaiškintų, kas ant jų yra, ir rezultatai buvo šokiruojantys, nors ir tikėtini.

Iš viso laboratorijoje buvo ištirtos šešios veido kaukės, ir paaiškėjo, kad penkiose iš jų yra bakterijų, parazitų ir grybelių, įskaitant tris su pavojingomis patogeninėmis ir plaučių uždegimą sukeliančiomis bakterijomis. Įdomu tai, kad nė ant vienos kaukės nebuvo aptikta nė vieno viruso.

Analizės metu ant kaukių aptikta 11 pavojingų patogenų:

- Streptococcus pneumoniae (pneumonija)
- Mycobacterium tuberculosis (tuberkuliozė)
- Neisseria meningitidis (meningitas, sepsis)
- Acanthamoeba polyphaga (keratitas ir granulomatozinis amebinis encefalitas)
- Acinetobacter baumanni (pneumonija, kraujo užkrėtimai, meningitas, UTI - atspari antibiotikams)
- Escherichia coli (apsinuodijimas maistu)
- Borrelia burgdorferi (sukelia Laimo ligą)
- Corynebacterium diphtheriae (difterija)
- Legionella pneumophila (legionierių liga)
- Staphylococcus pyogenes M3 serotipas (sunkios infekcijos - didelis sergamumas)
- Staphylococcus aureus (meningitas, sepsis)

Veido kaukės veisia pneumoniją, meningitą, antibiotikams atsparias bakterijas

Tai nemažas sąrašas, kuris tik parodo, kad veido kaukės dėvėjimas nėra patikimas būdas išlikti "saugiam" ar "išlyginti kreivę", nebent ta kreivė yra žmogaus sveikata.

Pasirodo, pusė tirtų kaukių buvo užkrėstos viena ar daugiau pneumoniją sukeliančių bakterijų atmainų. Trečdalyje kaukės buvo užkrėstos viena ar daugiau meningitą sukeliančių bakterijų padermių.

Trečdalyje kaukės taip pat buvo užterštos pavojingais, antibiotikams atspariais bakterijų sukėlėjais ir kitais patogenais, kurie gali sukelti karščiavimą, opas, aknę, mielių infekcijas, streptokokozę, periodonto ligas, Uolinių kalnų dėmėtąją šiltinę ir daugybę kitų sveikatos sutrikimų.

Visa tai daroma tam, kad būtų išvengta užsikrėtimo kinų virusu, kuris turi daugiau nei 99,9 proc. tikimybę išgyventi tiems, kurių testai yra teigiami, o vaikų išgyvenamumas dar didesnis.

Nepamirškite, kad visos bandytos veido kaukės buvo naujos arba ką tik išskalbtos, o tai rodo, kad mirtinos bakterijos ir kiti patogenai vis dar yra jų pluošte, net kai jos "dezinfekuojamos".

Tyrėjai taip pat ištyrė naudotus marškinėlius kaip kontrolinį variantą ir juose nerado tų pačių patogenų. Tik ant veido dėvimų kaukių buvo rasta patogenų, todėl tiek vaikams, tiek jų mokytojams kilo infekcijos pavojus.

"Turime žinoti, ką kasdien dedame ant savo vaikų veidų", - teigė Amanda Donoho, vieno iš vaikų, kurio kaukė buvo ištirta atliekant analizę, tėvų. "Kaukės sudaro šiltą ir drėgną aplinką bakterijoms daugintis."

STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų

STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų

A. Donoho ir kiti tėvai nerimauja, kad jų vaikai gali susirgti, nes yra priversti mokykloje išlikti "saugūs", ir nori, kad protokolai būtų pakeisti atsižvelgiant į riziką, susijusią su tuo, kad jų vaikai visą dieną turi dėvėti veido kaukes.

Daugiau su tyrimu susijusių duomenų galite peržiūrėti šioje nuorodoje.

Daugiau naujausių naujienų apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) veido kaukės apgaulę galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau