Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 2

STUDIJA: Teritorijose, kuriose galioja kaukės, registruojama daugiausia kovidų mirčių

(Paranormal) Visose vietovėse, kur valdžia "reikalauja" dėvėti kaukes, mirštančių nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19) žmonių skaičius yra gerokai didesnis, palyginti su vietomis, kur žmonės grįžo prie įprasto, ikikovidinio gyvenimo.

Pavyzdžiui, Oregone, kur dėvėti kaukę yra tarsi fetišas, Kinijos viruso "aktyvių atvejų" skaičius sparčiai auga. Nuo rugpjūčio 24 d., kai gubernatorė Keitė Braun (Kate Brown) sugrąžino valstijos mastu galiojantį reikalavimą dėvėti kaukes, Vuchano gripo atvejų padaugėjo 73 proc.

"Atvejų ir hospitalizacijų skaičius rekordiškai didelis", - pripažino K. Brown pareiškime, kartu pagirdama kaukes už tai, kad jos tikrai pažangios.

"Kaukės - tai greita ir paprasta priemonė, kurią galime iš karto panaudoti, kad apsaugotume save ir savo šeimas, ir greitai padėti sustabdyti tolesnį COVID-19 plitimą", - pridūrė ji, nepateikdama nė menkiausio įrodymo šiems teiginiams pagrįsti.

Panaši situacija yra ir Pietų Korėjoje, kitame kaukių prieglobstyje. Nepaisant to, kad 99 proc. gyventojų laikosi kaukių reikalavimų, Fauci gripo atvejų skaičius šioje Azijos šalyje pastaruosius tris mėnesius iš eilės buvo rekordinis.

Singapūras taip pat pastebi naujų atvejų šuolį dėl jam suteikto įpareigojimo naudoti kaukes. Ši šalis 527 dieną vykdo nuolatinį kaukės naudojimo įpareigojimą, 82 proc. gyventojų yra visiškai paskiepyti, tačiau susirgimų ir mirčių skaičius yra didesnis nei kada nors anksčiau nuo plandemijos pradžios.

"Gana neįtikėtinas žiniasklaidos "gaslighting" žygdarbis, kad niekas neklausia politikų ir ekspertų, kaip jie gali toliau pateisinti įgaliojimus", - tviteryje parašė asmuo, kuris pasidalijo šia ir kita statistika, kad pasaulis ją pamatytų.

Nemaskuotai Orindžo apygardai sekasi geriau nei maskuotai Los Andželo apygardai

Jungtinėse Amerikos Valstijose šiuo metu Minesotoje, palyginti su bet kuria kita valstija, atsiranda daugiausia naujų atvejų, įskaitant Floridą, apie kurią mums visiems buvo sakoma, kad dėl gubernatoriaus Rono DeSantiso už laisvę pasisakančios politikos ji taps milžinišku morgu.

Pasirodo, DeSantis buvo teisus, o tas, kas vadovauja Minesotai, klysta. Laisvė yra geriausia politika, ir taip jau atsitiko, kad laisvė išgelbsti daugiau gyvybių nei tironija.

Orindžo apygarda Kalifornijoje yra dar vienas puikus pavyzdys, kad laisvė yra geriausias kelias. Nors greta esanti Los Andželo apygarda sugrąžino kaukes ir dabar skatina skiepų pasų išdavimą, joje daug daugiau ligų, nelaimių ir mirčių, palyginti su nemaskuota Orindžo apygarda.

"Nežinau, ar kada nors susitaikysiu su tuo, kad Los Andželas įpareigojo kaukes prieš daugiau nei 2 mėnesius, kaimyninė Orindžo apygarda neįpareigojo kaukių, tačiau apygardai be įpareigojimo sekėsi geriau ir ji ėjo ta pačia trajektorija", - apie šį palyginimą rašė tas pats "Twitter" vartotojas.

"Jei dar egzistuotų sveikas protas ir mokslas, mes jau nebesistengtume apsimesti, kad kaukės yra svarbios."

Arizona ir Nevada siūlo dar vieną greta esantį laisvės pranašumą prieš fašizmą. Visiškai atvira ir be kaukių Arizona, pasirodo, smarkiai lenkia kaukėtąją Branch Covidian šalį Nevadą.

Ir galiausiai Danija. Ši Europos šalis neseniai panaikino visus kovidų apribojimus ir visiškai grįžo į normalų gyvenimą, o nuo to laiko patys kovidai beveik išnyko.

Dar kartą kartoju, kad laisvė yra geriausias vaistas. Dėl laisvės žmonės tampa sveikesni, laimingesni ir atsparesni ligoms, plintančioms per orą, taip pat toms, kurios plinta per vyriausybę ir pagrindinę žiniasklaidą.

"Visa tai nereiškia, kad kaukių mandagumas neturi jokio poveikio", - rašo Selvinas Djukas (Selwyn Duke) laikraštyje "The New American".

"Iš tikrųjų tyrimais nustatyta, kad kaukės ant žmonių veidų tampa tarsi Petri lėkštelės su patogenais, gali riboti deguonies suvartojimą ir sukelti pavojingai aukštą anglies dioksido kiekį žmonių kraujyje, gali įnešti sveikatai kenksmingų plastiko mikrodalelių į jas dėvinčiųjų organizmą, gali sukelti odos problemų, gali sustiprinti vaikų nerimą ir kvėpavimo sunkumus, o dėl nuolatinio kvėpavimo burna gali pakisti vaikų veido raida."

Kinijos virusų tironija yra tikroji pandemija. Jei norite sekti naujausias žinias, apsilankykite svetainėje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheNewAmerican.com

Afinalwarning.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau