Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 21

Keturi British Airway pilotai mirė tą pačią savaitę, praėjus vos kelioms dienoms po antrosios kovido injekcijos

Internete plinta širdį verianti nuotrauka. Nuotraukoje matyti keturi British Airway pilotai, įamžinti įrėmintose nuotraukose, kurios padėtos šalia keturių užuojautos knygų. Agentūra "Reuters" ką tik patikrino nuotraukos autentiškumą ir patvirtino, kad keturi British Airways pilotai MIRĖ tą pačią savaitę, praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jiems buvo atlikta antroji kovido injekcija. Reuters faktų tikrintojas bando paneigti mirties ir vakcinų ryšį po to, kai British Airways atstovas spaudai tviteryje parašė, kad keturios mirtys nesusijusios.

Reuters susisiekė su British Airways ir "patvirtina", kad pilotų mirtys nėra susijusios su vakcina. "Deja, neseniai mirė keturi mūsų pilotų bendruomenės nariai, - sakė Julie iš British Airways. "Mūsų mintys yra su jų šeimomis ir draugais. Tačiau socialinėje žiniasklaidoje pasirodžiusiuose teiginiuose, kuriuose spekuliuojama, kad šios keturios mirtys yra susijusios, nėra jokios tiesos."

Agentūra Reuters pasinaudojo šiuo tviterio pranešimu, kad patvirtintų, jog vakcinos neturėjo įtakos pilotų mirčiai. Akivaizdu, kad Reuters, viską žinanti faktų tikrintoja, gavo išskirtinę prieigą prie keturių pilotų medicininių įrašų. Matyt, "Reuters" taip pat turi absoliučią medicininę teisę analizuoti kiekvieno piloto unikalią situaciją ir pateikti oficialų pareiškimą apie jų mirtį, praėjus vos savaitei po jų mirties.

Kodėl tiek daug jaunų žmonių miršta dėl nepaaiškinamų priežasčių?

Kaip atsitiko, kad visuomenės sveikatos priežiūros institucijos, turėdamos visus saugos protokolus ir vykdydamos kontaktų sekimą, nesugebėjo užkirsti kelio šioms ankstyvosioms mirtims? Keturi oro linijų pilotai buvo jauni ir geros sveikatos, tad kas galėjo lemti, kad jie visi mirė tą pačią savaitę? Kodėl paskiepyti žmonės miršta tokie jauni, jei jie yra "apsaugoti"?

2021 m. kovą British Airway generalinis direktorius Šonas Doilas (Sean Doyle) sakė: "Manau, kad paskiepytiems žmonėms turėtų būti suteikta galimybė keliauti be apribojimų." Kaip paskiepyti žmonės gali keliauti be apribojimų, jei vakcina sukelia realius fizinius apribojimus, tokius kaip hospitalizacija, neįgalumas ir mirtis? Nuo kraujo krešulių iki veido paralyžiaus ir širdies uždegimo: Skiepytųjų grupė šiame gyvame eksperimente susiduria su realiais sveikatos apribojimais. Tačiau bijodami prarasti darbą daugelis žmonių pasiduoda tokiai psichinei ir fizinei prievartai vien tam, kad laikytųsi prievartinės, teises atimančios įmonės politikos.

British Airways nori suteikti skiepytiesiems "pirmenybę", bet negali išlaikyti gyvų net savo skiepytų pilotų

Kaip žmonės apskritai gali keliauti ar pasitikėti procesu, jei pilotai miršta į kairę ir į dešinę? Pagal British Airway vidaus politiką jau dabar reikalaujama, kad pilotai ir kiti įgulos nariai dalyvautų eksperimentiniame skiepijimo dygliuotu baltymu procese. Iki 80 proc. pilotų ir įgulos narių yra gavę šias dygliuotojo baltymo gaminamas injekcijas.

J. Doilas paragino Didžiąją Britaniją bendradarbiauti su kitų šalių vyriausybėmis, kad būtų įsakyta įdiegti skaitmeninę vakcinos ir kovidų testavimo pasų sistemą. Oro bendrovė British Airways pradėjo naudoti "Verifly" mobilųjį sveikatos pasą skrydžiams tarp Londono ir JAV. Ši diskriminacinė programa suteikia pirmenybę skiepytiems asmenims ir "pagreitina" jų registraciją prie paskirtų registracijos stalų, o neskiepyti asmenys verčiami atsisakyti savo medicininio privatumo, atsisakyti procesinių teisių ir pateikti neigiamą covid-19 testą kaip išankstinę laisvės sąlygą. Siekdama diskriminuoti nesilaikančius "antivakserių" reikalavimų, British Airways nori suteikti skiepytiems keleiviams "pirmenybę", tačiau negali išlaikyti gyvų net savo skiepytų pilotų.

Kodėl paskiepytiems žmonėms apskritai taikomos lengvatinės sąlygos, jei jų testai ir toliau teigiami dėl kovido ir jiems gresia didesnė staigių kraujo krešulių, neurologinių sutrikimų, traukulių, smegenų kraujavimo ir aneurizmos rizika? Kaip gali plačioji visuomenė pasikliauti šiais nusilpusiais, jautriais lyderiais, ypač jei šie "lyderiai" yra atsakingi už komercinio lėktuvo valdymą?

Šaltiniai:

TheGatewayPundit.com

Twitter.com

Reuters.com

SCMP.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

TravelandLeisure.com

NaturalNews.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau