Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 14

Medicinos specialistai nutraukia tylą dėl kovidinių "vakcinų" ir plačiai paplitusios jų daromos žalos

Daugelio valstijų vyriausybės nurodė piliečiams, kad jie negali "grįžti į normalų gyvenimą", kol jiems nebus du kartus sušvirkšta sukonstruotų spygliuotų baltymų programinė įranga (dar vadinama "kovidinėmis vakcinomis"). Terminai "prieš skiepus" ir "abejingumas skiepams" buvo sukurti siekiant pažeminti ir suskaldyti žmones, o informuoto sutikimo principo atsisakyti. Žmonėms reikia daugiau informacijos, o ne prievartos. Žmonėms reikia sąžiningo šių vakcinų tyrimų ir jų diagnostikos kriterijų aiškinimo, o ne dar didesnio sukčiavimo. Pasauliui reikia daugiau šio eksperimentinio protokolo skaidrumo ir daugiau pagarbos žmogaus orumui bei teisei apsispręsti. Žmonėms NEREIKIA daugiau teroro, papirkinėjimo, vagysčių, izoliacijos, diskriminacijos, dorybės signalų, cenzūros, propagandos, natūralių imuninės sistemos sprendimų slopinimo, prievartos, socialinės ostrakizacijos, melagingos reklamos, apgaulės, sukčiavimo, segregacijos ir grasinimų. Svarbiausia, niekas neturėtų jaustis, kad turi fiziškai smurtauti prieš save, norėdamas įtikti kitam žmogui ar turėti pagrindines teises.

Medscape sudarė sąrašą užklausų iš gydytojų ir kitų medicinos specialistų, kurie pasakoja apie tai, ką mato.

Medicinos specialistai praneša apie rimtus sveikatos sutrikimus po kovidų injekcijų

Dr. Brianas Lenzkesas (Brian Lenzkes) sakė, kad dauguma jo pacientų nepatyrė sunkaus šalutinio poveikio, tačiau kai kuriems pacientams jis pastebėjo neurologinių pakitimų. Vienu atveju pagyvenusiam vyriškiui praėjus vos dviem savaitėms po "Pfizer" injekcijos pasireiškė sunki ataksija. Praėjus vos trims valandoms po injekcijos, 28 metų jaunuolį ištiko ūmūs traukuliai, peraugę į sunkią tachikardiją.

Dr. Lenzkesas taip pat neteko buvusio paciento, kuris buvo "itin sveikas, jo laboratorinių tyrimų rezultatai buvo normalūs", tačiau mirė praėjus vos aštuonioms dienoms po antrosios injekcijos.

Dr. Kasandra Balomiri (Cassandra Balomiri), anksčiau buvusi sveika 29 metų gydytoja rezidentė, 15 savaičių po vakcinacijos patyrė šalutinį poveikį. Ji sako, kad šie nepageidaujami reiškiniai masiškai ignoruojami. "Pirmą kartą gyvenime pajutau, kad žmonės tiesiog ignoruojami!" - sakė ji. Nesvarbu, kiek nepageidaujamų reiškinių ji ir jos kolegos praneša, "niekas oficialiai neskelbiama". Informacija paslepiama, o pacientai lieka vieniši, pasimetę su problemomis.

Dr. Candice Black praneša apie "blauzdos raumenų trūkčiojimą" po vakcinacijos, staigią problemą, kuri jai kelia nerimą. Ji sako, kad "neatrodo, kad tai išnyks" ir tik stiprėja.

Dr. Alexas Vasquezas (Alex Vasquez) atkreipė dėmesį, kad vakcinos veiksmingumui nustatyti buvo naudojamas sukčiavimas. "Iš pradžių FDA suteikė skubų leidimą remdamasi antikūnų atsaku, kurį klaidingai įvardijo kaip "veiksmingumą", o dabar sako, kad antikūnai neturi jokios reikšmės ir jų nereikėtų matuoti", - sakė jis.

Dr. Piteris Angelinas (Peter Angelin) sakė, kad FDA skubaus naudojimo leidimas (EUA) apeina rimtas saugumo problemas, sukeldamas "trumpalaikį ir ilgalaikį šalutinį poveikį skirtingoms gyventojų grupėms".

Dr. Ivanas Iriartė (Ivan Iriarte) susirūpinęs, kad "saugaus ir veiksmingo" vaisto mantra naudojama apgaulingai ir prievarta, dėl to daugybė jaunų, sveikų žmonių patiria rimtų problemų, tokių kaip miokarditas ir kraujo krešuliai. Jis įspėja: "Ši vakcina, jei apskritai siūloma, turėtų būti skiriama tik suaugusiesiems, kuriems gresia didelė KOVID rizika, tik savanoriškai ir tik atskleidus visą informaciją."

Džekas Holderis (Jack Holder), kineziterapeutas iš Jungtinės Karalystės, yra pasibjaurėjęs, kad sveikatos priežiūros specialistai negali išreikšti savo susirūpinimo, nesulaukę, kad "bus pavadinti antivakseriais ar sąmokslo teorijų šalininkais". Jis pastebėjo, kad padaugėjo pacientų (neseniai paskiepytų), kuriems pasireiškė "pėdų skausmai, uždegimai, deginimo ir dilgčiojimo pojūčiai pėdose ir kojose, taip pat sėdmenų skausmai". Anot jo, šių skausmų anksčiau nebūdavo, tačiau pacientai dažnai nesieja "naujai atsiradusių skausmų" su vakcina, todėl apie nesuskaičiuojamus šalutinius poveikius nepranešama.

Dr. Signee Hoffmanas (Signee Hoffman) dirba raumenų ir kaulų ligų klinikoje. Jis praneša apie kelis pacientus, kurie po skiepų ateina su stipriais uždegimais ir raumenų bei skeleto problemomis. Viena iš pacienčių buvo 76 metų moteris, kuri praėjus 72 valandoms po injekcijos buvo skubiai nuvežta į greitąją medicinos pagalbą. Švirkštas sukėlė prieširdžių virpėjimą, tačiau galiausiai ji buvo priversta gauti antrą dozę, nepaisydama hospitalizacijos. Kitas pacientas - 66 metų slaugytoja, kuri po vakcinacijos pradėjo vemti, ją išpylė sausa sloga ir šaltas prakaitas. Jos gydytojas teigė, kad reakcija į vakciną buvo normali! Trečia jo pacientė patyrė kairės veido pusės neuropatiją. Jai staiga prasidėjo TMJ skausmai, stipri migrena ir galiausiai buvo diagnozuotas kraujo krešulys kairėje poplitealinėje venoje.

Sonya T, RN ir ligoninės administratorė, patyrė neurologinius simptomus, kurie tęsėsi dvylika valandų po pirmosios dozės. Po antrosios dozės neurologiniai simptomai paūmėjo ir tęsėsi kelis mėnesius. Šie simptomai pasireiškė nevalingais paskiepytos rankos plaštakos ir nykščio judesiais. Ji taip pat susidūrė su "raumenų trūkčiojimu" visame veide ir keturis mėnesius kentėjo nuo nepaaiškinamų galvos skausmų ir nuovargio. Ji sako, kad niekada neleistų savo vaikams skiepytis vakcinomis.

Medicinos sistemos paklusniai ir klusniai vykdo holokaustą

Kodėl kas nors turėtų norėti, kad jo organizmas gamintų šiuos smailiuosius baltymus, kurie sustiprina SARS-CoV-2 prisijungimą prie žmogaus audinių ir kartu sukelia kraujagyslių ir neurologines infekcijos pasekmes? Salko biologinių tyrimų institutas paskelbė tyrimą, kuriame parodyta, kaip spyglių baltymai pereina smegenų kraujo barjerą ir sukelia kraujagyslių endotelio pažeidimus. Vakcinų nepageidaujamų reiškinių registravimo sistemai buvo pranešta apie daugiau kaip 5 000 mirties atvejų, o dauguma šių pranešimų gauti iš intensyviosios terapijos skyrių, skubios pagalbos skyrių, asmens sveikatos priežiūros gydytojų ir vaistinių. Traukuliai, encefalitas, mikrovaskuliniai infarktai, kraujavimas iš smegenų, diseminuotos intravaskulinės koaguliopatijos ir staigus daugiasisteminis organų nepakankamumas - tai tik keletas pagrindinių sveikatos problemų, kurias po skiepijimo pastebi medikai visame pasaulyje.

paranormal.lt

Šaltiniai:

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau