Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Balandžio » 19

COVID-19 vakcina išskiria į grafeną panašią medžiagą, perspėja gydytojas

COVID-19 vakcina išskiria į grafeną panašią medžiagą, perspėja gydytoj

Žmogaus organizme yra 724 trilijonai ląstelių. Tarp jų kraujo ląstelės yra vienos svarbiausių.

Naujausių tyrimų duomenimis, Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcina priverčia organizmą išskirti į grafiną panašią medžiagą, kuri pašalina svarbiausias kraujo ląsteles.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Nors žmogaus organizmas senas ląsteles pakeičia kartą per septynerius metus, ekspertai nerimauja, kad COVID-19 vakcinos neskiepytiems žmonėms sukelia ilgalaikę žalą ir net staigią mirtį.

COVID-19 vakcina siejama su ląstelių pažeidimu ir kraujo krešuliais

Keli gydytojai jau įrodė, kad COVID-19 vakcina išskiria medžiagą, panašią į grafeną. Tai kelia nerimą, nes ši medžiaga gali pažeisti ląstelių struktūrą, sudaryti netikėtus kraujo krešulius ir sukelti ankstyvą mirtį.

Dr. Philippe'as van Welbergenas (Filipas van Velbergenas), vienas iš susirūpinusių gydytojų, pasisakančių šiuo klausimu, įrodė, kaip COVID-19 vakcinose esantis grafenas išsiplečia į dideles skaidulas ir kitas struktūras. Šios neįprastos skaidulos taip pat įgauna magnetizmą, o kai kuriais atvejais ir elektros krūvį.

Van Welbergenas pateikė įtikinamų įrodymų, gautų iš skiepytų ir neskiepytų gyventojų kraujo mėginių.

Atidžiau išanalizavęs Van Welbergenas nustatė, kad struktūros pasižymi netikėtu sudėtingumu, įskaitant juosteles, mažytes linijas ar įbrėžimus, panašius į esančius uolienų paviršiuje. Šios juostelės gali pažeisti svarbiausias organizmo kraujo ląsteles, perspėjo Van Welbergenas.

Gydytojas dėl šių problemų skambina pavojaus varpais nuo 2021 m. vasaros, kai davė atvirą interviu Pietų Afrikos televizijos laidai "Loving Life TV". Interviu metu Van Welbergenas paaiškino, kaip jo pacientai, pasiskiepiję COVID-19 vakcina, patyrė nepageidaujamą poveikį, pavyzdžiui, kognityvinius sunkumus, lėtinį nuovargį ir galvos svaigimą.

Kai kuriuos pacientus po vakcinacijos taip pat ištiko paralyžius.

Po vakcinacijos paimtuose kraujo mėginiuose buvo pastebėtos keistos formos struktūros, panašios į mažus cilindrus, kai kuriuose iš jų buvo pažeistos ląstelės. Van Welbergenas taip pat nustatė, kad daugelyje jo sergančių pacientų buvo likę tik labai nedaug sveikų ląstelių.

Gydytojas pranešė, kad paaiškėjo, jog vamzdinės struktūros yra grafenas, kuris greičiausiai išsiskyrė iš COVID-19 vakcinos.

2022 m. žiemą Van Velbergenas vėl pasirodė televizijos laidoje "Loving Life TV" ir pristatė kraujo mėginių vaizdus ant skaidrių. Segmento metu jis išryškino daugiau nei 100 kraujo mėginių, paimtų iš skiepytų ir neskiepytų asmenų. Jis taip pat pranešė, kad COVID vakcinos išskirtas grafenas buvo pakankamai didelis, kad užblokuotų kraujo tekėjimą kapiliaruose.

Ištyręs paskiepytų pacientų ląstelių struktūrą, Van Velbergenas nustatė, kad COVID-19 vakcina yra pakankamai stipri, kad grafeno struktūrų šonuose sukeltų magnetinį poveikį.

Atsiradęs poliariškumas laikui bėgant tapo labiau paplitęs, o tai rodo latentinį poveikį pasiskiepijus. Laikui bėgant vakcinos grafeno skaidulos sąveikauja su netoliese esančiomis kraujo ląstelėmis, sukurdamos elektros krūvį arba magnetizmą, kuris sukelia keletą nepageidaujamų poveikių.

Didžioji farmacija galėjo sąmoningai sukurti mRNA injekcijas, kad pašalintų kraujo ląsteles

Ekspertai mano, kad "Big Pharma" sąmoningai sukūrė mRNA injekcijas, kad jos pašalintų kraujo ląsteles, sukeltų krešėjimą ir turėtų daug neigiamų šalutinių poveikių, įskaitant staigią mirtį.

Blogiausias scenarijus - tai niekinga Didžiosios farmacijos, Didžiosios vyriausybės ir elitinės grupuotės partnerystė, kurios galutinis tikslas - sumažinti gyventojų skaičių naudojant COVID-19 vakcinas ir stiprinamuosius švirkštus.

Viename tyrime Brauno universiteto biologų, inžinierių ir medžiagotyrininkų komanda analizavo galimą grafeno toksiškumą žmogaus ląstelėms. Rezultatai parodė, kad dantyti grafeno nanodalelių kraštai, kurie yra labai aštrūs ir stiprūs, lengvai prasiskverbė pro žmogaus plaučių, odos ir imuninių ląstelių membranas.

Šis nerimą keliantis atradimas patvirtina, kad grafenas gali rimtai pakenkti žmonėms ir kitiems gyvūnams.

Van Welbergenas taip pat sakė, kad neskiepytų skiepytų tėvų palikuonių kraujo mėginiuose, deja, yra šių žalingų grafeno dalelių.

Vaccines.news pateikia daugiau informacijos apie tyrimus, rodančius COVID-19 vakcinų keliamą pavojų.

Daugiau grafeno nanodalelių, esančių COVID-19 vakcinose, įrodymų žiūrėkite toliau pateiktame vaizdo įraše.

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/04/covid-19-vaccine-sheds-graphene-like.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau