Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 26

Skiepyti asmenys "užkrečia" neskiepytus pavojingu grafeno oksidu, teigia biomedicinos ekspertas

Dr. Philippe'as van Welbergenas (Philippe Van Welbergen), vienas iš pirmųjų ekspertų, nustatęs, kad dėl Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala kraujyje, nustatė, kad neskiepytų asmenų kraujyje yra grafeno ir savaime besiformuojančių nanodalelių - tai skiepytų asmenų išskyrimo apraiška.

ĮSPĖJIMAS TEORETIKAMS IR MOKLO TIKRINTOJAMS: Tie, kurie ketina komentuoti biomedicinos specialistą Welbergeną ir šią teoriją, turėtų bent jau susipažinti su naujausiais biomokslų pasiekimais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Van Welbergenas (Van Welbergen) yra biomedicinos specialistas, dirbantis su lėtinėmis ligomis. Jis yra baigęs moterų sveikatos farmakologijos, biofarmakologijos, pažangaus skausmo gydymo ir estetinės medicinos magistro darbą, todėl sugebėjo pastebėti pacientų pokyčius, kurie iš pažiūros buvo nebūdingi arba neturėjo prasmės, atsižvelgiant į pacientų diagnostikos istoriją.

"Vienas iš tyrimų, kuriuos mes reguliariai atliekame kaip pagalbinę diagnostikos priemonę, yra raudonųjų kraujo kūnelių morfologija - tai reiškia, kad tam tikros būklės gali pakeisti visiškai gero raudonojo kraujo kūnelio formą iš gražaus mažo keksiuko su įdubimu į labai keistų formų", - paaiškino jis neseniai pasirodęs laidoje "Dr. Jane Ruby Show".

Laidos vedėja daktarė Jane Ruby atkreipė dėmesį, kad yra du pagrindiniai būdai, kaip injekcijos - kad ir kas jose būtų - gali būti perduotos kitam neskiepytam asmeniui. Tai gali įvykti įkvėpus arba per odos sąlytį su oda.

Van Velbergeris sakė, kad žiūrėdamas į gryno kraujo tepinėlius, kuriuos tiesiai iš žmogaus paėmė į mikroskopą, pastebėjo, kad nedažytame kraujyje "ėmė ryškėti neįprastos, mažytės struktūros", kurių jis niekada anksčiau nematė.

Tuomet jis pateikė duomenis, rodančius, kad raudonuosius kraujo kūnelius, kurie paprastai būna apvalūs ir koldūno formos, pažeidė baltymas spyglys. Tos ląstelės tapo ne apvalios, o keturkampės ar aštuonkampės formos. Dėl smailiojo baltymo pažeidimo jos tapo netvarkingos ir negali būti atkurtos. (Susiję: Ar dėl grafeno oksido Japonijos valdžios institucijos sustabdė "Moderna" "užkrėstų" kovidų vakcinų gamybą?)

"Raudonųjų kraujo kūnelių negalima pataisyti, - paaiškino Van Welvergeris. "Taigi, šie dalykai iš esmės mums yra prarasti."

Be to, kadangi šios ląstelės yra praradusios savo formą, jos negali judėti makrocirkuliacine sistema. Vietoj to jos tiesiog susitelkia į krūvą ir viską užstoja.

Neskiepytųjų kraujyje kažkodėl atsidūrė pilna grafeno ir savaime besiformuojančių nanodalelių, o tai yra tų, kurie patys vartojo vakcinas, išskyrimo apraiška. Tai dažnai pastebima neskiepytiems vaikams, kurių tėvai skiepyti.

Vaikams, kurių organizme buvo grafeno oksido, pasireiškė skirtingas poveikis, nors dažniausiai pasitaikantys yra virškinimo trakto negalavimai. Taip yra todėl, kad ląstelės siejamos su opomis, kraujavimu ir net kai kuriomis vėžio formomis.

Tėvai iš esmės leidžia mirti vaikams, jei leidžia juos skiepyti nuo COVID-19

Paėmęs trejų metų vaiko mėginį, Van Welbergenas parodė, kad vaiko kraujyje rasta šliužo grafeno fragmentų, kurie, jo teigimu, greičiausiai buvo perduoti iš kartos į kartą.

Kitame mėginyje, paimtame iš neskiepyto aštuonerių metų vaiko, jo dešinioji ranka ir dešinės kojos viršutinė dalis buvo iš esmės paralyžiuotos, o šlaunis negalėjo normaliai judėti. Van Welbergenas teigė, kad tai reiškia, jog vaikas patyrė grafeno perdavimą ir infekciją.

Van Welbergenas nėra vienintelis, pastebėjęs neigiamą grafeno oksido, esančio vakcinose, poveikį žmogaus raudoniesiems kraujo kūneliams.

Dr. Bärbel Ghitalla (Bärbel Ghitalla) ir jo kolega Axelis Bollandas (Axel Bolland) bei du teisininkai Holgeris Fischeris (Holger Fischer) ir Elmaras Beckeris (Elmar Becker) savo kūnuose rado grafeno oksido po to, kai jiems buvo sušvirkšta Johnson & Johnson vakcina COVID-19.

Šveicarų mokslininkas Arminas Koroknajus (Armin Koroknay) taip pat nustatė, kad skiepai iš karto sukelia kraujo krešėjimą mikroskopiniame lygmenyje, o blogiausias poveikis žmogaus kraujui pasireiškė po antrosios injekcijos. (Susiję: Tyrėjas, COVID-19 vakcinose aptikęs PARAZITŲ, nanorobotų ir grafeno, skambina pavojaus signalu).

Britų mikrobiologas daktaras Sicharitas Bhakdi (Sicharit Bhakdi) taip pat teigė, kad jei tėvai leidžia skiepyti savo vaikus nuo COVID-19 viruso, vadinasi, jie nori, kad jų vaikai būtų nužudyti.

Daugiau informacijos apie COVID-19 vakcinų keliamą pavojų rasite svetainėje Vaccines.news.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite, kokią įtaką skiepyti asmenys daro neskiepytiems.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto