Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2023 » Birželio » 22

Tyrime teigiama, kad COVID-19 vakcinose yra grafeno nanorobotų, kurie gali būti perduoti neskiepytiems asmenims

Tyrime teigiama, kad COVID-19 vakcinose yra grafeno nanorobotų

Tokių mokslininkų kaip Dr. Philippe van Welbergen dėka dabar yra konkrečių įrodymų, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinose yra grafeno nanorobotų.

Be jų tyrimų visuomenė niekada nesužinos, kad tariamai saugiose vakcinose yra iš grafeno oksido sudarytų mikroskopinių darinių, galinčių pakenkti žmonių sveikatai.

Kas yra grafeno nanorobotai?

Grafeno nanorobotai - tai mikroskopinės būtybės, pagamintos iš medžiagos, vadinamos grafenu. Šie nanorobotai sužavėjo viso pasaulio mokslininkų ir novatorių vaizduotę. Tačiau už jų iš pirmo žvilgsnio stebuklingo potencialo slypi bauginanti tikrovė, kuri gali netikėtai ir pavojingai nulemti žmonijos ateitį.

Grafenas - tai vienas anglies atomų sluoksnis, išdėstytas dvimatėje gardelėje. Jis pasižymi nuostabiomis savybėmis, kurios atvėrė kelią proveržiui įvairiose mokslo srityse.

Tačiau grafeno integravimas į nanorobotus šį technologinį stebuklą perkelia į visiškai naują lygį. Grafeno nanobotai, varomi nanotechnologijų galios, gali lengvai ir beprecedenčiu tikslumu naršyti sudėtingą žmogaus kūno reljefą.

Popieriuje jų pritaikymo galimybės yra naudingos ir begalinės. Grafeno nanobotai gali būti naudojami "tiksliniam vaistų pristatymui, audinių atstatymui, ligų nustatymui ir net nervų sąsajoms".

Tačiau visi esminiai technologiniai pasiekimai susiję su klausimais, ypač dėl galimos rizikos ir nenumatytų šių išradimų pasekmių.

Pavyzdžiui, grafeno nanorobotai gali būti naudojami infiltracijai ir manipuliacijoms. Keliaudami kraujotaka, šie mikroskopiniai agentai gali sąveikauti su ląstelėmis, audiniais ir DNR.

Tyčinio manipuliavimo ir nenumatyto šalutinio poveikio perspektyva kelia nerimą dėl įsiveržimo į kūno autonomiją ir galimos negrįžtamos žalos. (Susiję: Skiepyti asmenys "užkrečia" neskiepytus pavojingu grafeno oksidu, teigia biomedicinos ekspertas).

Grafeno nanorobotai COVID-19 vakcinose

Ekspertai mano, kad grafeno nanobotai į COVID vakcinas buvo pridėti per slaptą gamybos procesą.

Patvirtinimą galima rasti dokumente, kurį "Pfizer" pateikė Maisto ir vaistų administracijai (FDA), siekdama gauti leidimą naudoti vakcinas skubos tvarka (angl. Emergency Use Authorization, EUA). Iš pradžių FDA neplanavo paskelbti dokumento mažiausiai 75 metus, tačiau federalinis teisėjas privertė agentūrą tai padaryti.

Dokumentas patvirtina, kad gamybos proceso metu toksiškas grafeno oksidas gali patekti į COVID-19 vakcinas.

Van Welbergenas yra garsus nanotechnologijų ekspertas, kuris padarė novatorišką pažangą atskleisdamas tiesą apie grafeno nanodaleles COVID-19 vakcinose.

Ištyręs vakcinų mėginius, van Welbergenas aptiko grafeno dalelių, todėl kilo susirūpinimas dėl šių injekcijų poveikio žmonių sveikatai.

Jo išvadose grafeno buvimas siejamas su nerimą keliančių kraujo krešėjimo sutrikimų atsiradimu ir raudonųjų kraujo kūnelių sunaikinimu. Jie taip pat pabrėžia, kad būtina nedelsiant ir toliau tirti grafeno turinčių COVID-19 vakcinų saugumą ir ilgalaikes pasekmes.

Viename iš van Welbergeno tyrimų vaizdų pavaizduotas neskiepyto trejų metų vaiko kraujo mėginys. Paveikslėlyje matyti grafeno gabalėliai arba "skeveldros", kurias skiepyti tėvai perdavė arba perdavė savo neskiepytam vaikui.

Kitame paveikslėlyje parodytas aštuonerių metų neskiepyto vaiko kraujo mėginys, kurio kraujas buvo užterštas ir sunaikintas grafeno, perduoto aplinkinių skiepytų žmonių. Vaiko dešinioji ranka ir viršutinė dešinioji koja iš esmės paralyžiuotos, todėl jis negali tinkamai naudotis nė viena galūne.

Patarimai, kaip saugiai pašalinti grafeną iš organizmo

Jei įtariate, kad buvote veikiami COVID vakcinose esančių grafeno nanovamzdelių, toliau išvardyti metodai gali padėti sumažinti galimą ilgalaikį grafeno poveikio poveikį.

Cheliacijos terapija

Cheliacijos terapija apima chelatinių medžiagų, kurios prisijungia prie sunkiųjų metalų ir kitų toksinų ir palengvina jų pašalinimą iš organizmo, vartojimą.

Nors chelatavimo terapijos, skirtos grafenui šalinti, tyrimai yra riboti, tam tikri chelatatoriai, pavyzdžiui, etileno diamino tetraacto rūgštis (EDTA), įrodė, kad gali padėti pašalinti iš organizmo įvairius sunkiuosius metalus.

Mitybos intervencijos

Tam tikros mitybos strategijos gali padėti pašalinti grafeną iš organizmo.

Šios priemonės yra šios:

  • Maistingų maisto produktų, turinčių natūralių detoksikuojančių savybių, pavyzdžiui, kalendros, česnakų ir kryžmažiedžių daržovių, tokių kaip brokoliai ir briuseliniai kopūstai, vartojimas gali padėti organizmui pašalinti kenksmingas medžiagas.
  • Daug skaidulų turinti dieta - daug skaidulų turinti dieta skatina virškinimo sistemos sveikatą ir reguliarų tuštinimąsi. Ši dieta taip pat padeda lengviau pašalinti toksinus, įskaitant grafiną, per virškinimo sistemą.

Detoksikacijos kelių stiprinimas

Vienas iš pagrindinių būdų, kaip palengvinti grafeno šalinimą iš organizmo, yra palaikyti natūralius organizmo detoksikacijos kelius.

Galite išbandyti įvairius metodus, kad optimizuotumėte svarbių detoksikacijoje dalyvaujančių organų, tokių kaip kepenys, inkstai ir limfinė sistema, veiklą.

Šios technikos apima:

  • Kasdien gerdami daug vandens, galite išlikti hidratuoti ir palaikyti inkstų funkciją. Hidratacija taip pat skatina toksinų, tokių kaip grafeno dalelės, pasišalinimą su šlapimu.
  • Kepenų palaikymas - Maisto produktų, kuriuose gausu maistinių medžiagų ir antioksidantų, pavyzdžiui, uogų ir lapinių žalumynų, valgymas gali padėti palaikyti kepenų funkciją ir sustiprinti detoksikacijos procesą.
  • Prakaitavimas - Darbas ir užsiėmimas veikla, kurios metu prakaituojate, pavyzdžiui, mankšta, gali padėti pašalinti toksinus per odą.

Maisto papildai

Tam tikrų papildų vartojimas gali padėti palaikyti natūralius organizmo detoksikacijos procesus ir paskatinti grafeno dalelių šalinimą.

  • Glutationas - vadinamas pagrindiniu organizmo antioksidantu, glutationas atlieka svarbų vaidmenį detoksikacijos procese. Glutationo arba jo pirmtako N-acetilcisteino (NAC) papildymas yra puikus būdas palaikyti organizmo gebėjimą šalinti toksinus.
  • Vitaminas C - Vitaminas C yra stiprus antioksidantas. Jis gali neutralizuoti grafeno poveikio sukeltą oksidacinį stresą ir palaikyti detoksikaciją.

 

Nepriklausomos naujienos planet-today.com

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
03.12.2023 laikas 20:22 Receptai | Patiekalai Topas! Šokoladinis pyragas. Jokio kepimo, jokios želatinos ir tik 10 minučių

Greitai, lengvai ir taupiai! Neįtikėtinai skanus ir gražus pyragas, kurį patiekiau kaip šventei, taip ir tiesiog arbatai.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:27 Receptai | Patiekalai Varškės rageliai prie arbatos. Skanūs kepiniai be kiaušinių
Taip skanu ir greita, kad kepu kasdien! Nebrangus receptas, prieinamas visiems.

Skaityti daugiau

01.12.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai Pyragas su kefyru, mėsos įdaru. Be orkaitės ir rūpesčių
Neįprastas, sotus ir labai skanus! Švelni kefyro tešla be mielių ir glajaus. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
07.12.2023 laikas 18:27 JT "žmogaus teisių" ataskaitoje reikalaujama, kad JAV pakeistų Konstituciją, apribotų žodžio laisvę ir uždraustų ginklus
Jungtinės Tautos paskelbė griežtą ataskaitą apie žmogaus teisių padėtį Jungtinėse Valstijose, kurioje reikalaujama, kad Amerika apribotų žodžio laisvę, pakeistų Konstituciją, leistų daugiau abortų ir konfiskuotų ginklus....

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 14:20 Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti 135 % padidėjusį "nenustatytų mirčių" skaičių po vakcinos įdiegimo

Ministro pirmininko Justino Trudeau vadovaujama Kanados vyriausybė atsisako paaiškinti, kodėl nuo "Covid" vakcinos įdiegimo neišaiškintų mirties atvejų padaugėjo 135 proc.

Skaityti daugiau

07.12.2023 laikas 11:19 Nauja teorija teigia, kad Einšteino gravitaciją galima sujungti su kvantine mechanika
UCL (Londono universitetinio koledžo) fizikai dviejuose vienu metu paskelbtuose straipsniuose paskelbė radikalią teoriją, kuri nuosekliai suvienija gravitaciją ir kvantinę mechaniką, kartu išsaugodama klasikinę Einšteino erdvėlaikio sampratą....

Skaityti daugiau