Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 14

Daktaras: mRNA vakcinos "nužudys daugumą žmonių" dėl širdies nepakankamumo, o 62 proc. paskiepytų žmonių jau turi mikro kraujo krešulių

(Paranormal) Didžioji dauguma žmonių, kuriems švirkščiama vakcina nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per kelerius trumpus metus mirs nuo širdies nepakankamumo, perspėja daktaras Charlesas Hoffe (Charles Hoffe), gydytojas iš Britų Kolumbijos (Kanada).

Viename iš savo naujausių pranešimų daktaras Hoffe aiškina, kad pastebėjo, jog jo pacientai, kurie vartojo "Pfizer-BioNTech" arba "Moderna" mRNA (angl. messenger RNA) "vakciną", dabar užsikemša kapiliarai, o tai, pasak jo, galiausiai sukels rimtą širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimą.

Kinų viruso mRNA injekcijos užprogramuojamos taip, kad žmogaus organizmą paverstų smailių baltymų "fabriku", o daktaras Hoffe sako, kad ilgainiui šie masiškai gaminami smailių baltymai sukelia progresuojantį kraujo krešėjimą.

Ne mažiau kaip 60 proc. mRNA injekciją gavusių žmonių kenčia nuo šių kraujo krešulių, o galiausiai didžioji dauguma dėl padarytos žalos atsiduria šešios kojos po žeme.

Daktaras sako, kad mRNA vakcinos "nužudys daugumą žmonių" dėl širdies nepakankamumo, o 62 proc. paskiepytų žmonių jau turi mikroskopinių kraujo krešulių.

"Dabar žinome, kad tik 25 proc. į žmogaus ranką įšvirkštos "vakcinos" iš tikrųjų lieka rankoje", - aiškina daktaras Hoffe'as viename savo tinklaraštyje.

"Kitus 75 proc. surenka limfinė sistema ir tiesiogine to žodžio prasme išleidžia į kraujotaką, todėl šie maži paketai su pasiuntinių RNR, beje, vienoje "Moderna" "vakcinos" dozėje yra tiesiog 40 trilijonų RNR molekulių."

Daktaras Hoffe sako, kad nors "Big Pharma" šiuos paketus sukūrė taip, kad jie būtų absorbuojami tiesiai į žmogaus ląsteles, vienintelė vieta, kur jie iš tikrųjų gali būti absorbuojami, yra aplink kraujagysles ir kapiliarų tinkluose, t. y. mažiausiose kraujagyslėse, kur kraujotaka lėta ir kur išsiskiria genai.

"Tada jūsų organizmas pradeda skaityti ir gaminti trilijonus ir trilijonus šių smailių baltymų", - sako jis.

"Kiekvienas genas gali gaminti daugybę, daugybę spyglių baltymų. Organizmas atpažįsta, kad tai svetimkūniai, todėl gamina antikūnus prieš juos ir taip apsisaugo nuo COVID. Tokia yra idėja."

mRNA injekcijos į kraujagysles įterpia "dygliuotus gabalėlius", galiausiai sukeliančius širdies nepakankamumą

Nors ilgą laiką buvo teigiama, kad šie "dygliukų" baltymai, įšvirkšti į žmogaus organizmą, sulaiko nuo virusinės infekcijos, iš tikrųjų jie tampa žmogaus kraujagyslių endotelio ląstelių sienelės dalimi.

"Tai reiškia, kad šios ląstelės, dengiančios kraujagysles, kurios turėtų būti lygios, kad kraujas tekėtų sklandžiai, dabar turi šiuos mažus dygliukus", - aiškina "Principia Scientific".

Dr. Hoffe sako, kad neišvengiamai švirkščiamųjų kraujyje atsiras krešulių, nes vakcinos įskiepytiems spygliuotiems baltymams įsitvirtinus kraujagyslėse ir kapiliaruose, kraujo trombocitai cirkuliuoja aplinkui, bandydami išspręsti problemą ir sukurdami vis daugiau krešulių.

"Taigi, kai trombocitas patenka į kapiliarą, jis staiga patenka į visus šiuos COVID spyglius ir tampa visiškai neišvengiama, kad susidarys kraujo krešuliai, kurie užblokuos tą kraujagyslę", - rašo jis.

"Todėl šie spyglių baltymai gali nuspėjamai sukelti kraujo krešulius. Jie yra jūsų kraujagyslėse (jei mRNA "paskiepyta"), todėl tai garantuota".

Pasirodo, kad šie kraujo krešuliai skiriasi nuo "retų", apie kuriuos kalbama žiniasklaidoje ir kurie pasirodo kompiuterinės tomografijos ir magnetinio rezonanso tyrimų metu. Šie yra mikroskopiniai ir nerodomi tyrimuose, nes juos galima nustatyti tik atlikus kraujo tyrimą, vadinamą D-dimeriu (D-dimer).

Daktaras Hoffe atliko D-dimerio tyrimus savo mRNA "paskiepytiems" pacientams, todėl nustatė, kad bent 62 proc. jų turi šių mikroskopinių kraujo krešulių.

"Didžiausią nerimą kelia tai, kad kai kurios kūno dalys, pavyzdžiui, galvos, nugaros smegenys, širdis ir plaučiai, negali [atsinaujinti]", - sako jis. "Kai tuos audinius pažeidžia kraujo krešuliai, jie pažeidžiami visam laikui".

Jei norite daugiau sužinoti apie Kinų viruso injekcijų pavojų ir neveiksmingumą, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

Principia-Scientific.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau