Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 15

DĖMESIO: Nukleorūgščių vakcinose naudojamas genų ginklas, kuris užkemša jūsų kraują

DĖMESIO: Nukleorūgščių vakcinose naudojamas genų ginklas, kuris priverčia mutavusį kodą patekti į jūsų ląsteles ir sukurti baltyminius prionus, kurie užkemša jūsų kraują.

Ar žinojote, kad šiuo metu gaminama šimtai Covid-19 vakcinų? O, palaukite, galvojote, kad galite tiesiog pasiskiepyti dviem vakcinomis, vėliau galbūt dar kartą pasiskiepyti ir baigti su visa šia pandemija? Labai klystate. Jei nuolat nesiskiepysite visomis CDC nustatytomis vakcinomis, jūsų "Covid" leidimai, pasai ir SIM kortelės bus sustabdyti, kol tai padarysite.

Dūris po dūrio jūs esate tempiami į nulinių žmogaus teisių, nulinių medicininių teisių, nulinių bendravimo teisių ir nulinių kelionių teisių sūkurį. Toliau bus skiepijama nukleino rūgščių vakcinomis, kurios genų pistoletu į jūsų ląsteles įterpia mutavusį kodą, nurodantį joms gaminti daugybę atliekų baltymų, kurių jūsų organizmas negali nei panaudoti, nei atsikratyti. Tai smurtinė medicina. Smurtinės vakcinos.

Nesuklyskite, jei kalbame apie mRNA vakcinas, kuriose naudojama virusų vektoriais pagrįsta technologija, mRNA vis dar yra šių vakcinų kodo dalis, kuri patenka į jūsų ląsteles ir nurodo joms gaminti begalinį kiekį baltymų, fragmentų ir prionų, kol jūsų kraujas sutirštėja, kad būtų galima kontroliuoti žalą. Tai įrodyta klinikiniais tyrimais ir vadinama vakcinacijos sukelta smegenų venų sinusų trombositopenija, sutrumpintai VI-CVST.

Šiuo metu gaminama šimtai Covid-19 vakcinų, todėl "avys" turėtų tikėtis bent 5-7 "stiprinamųjų" ir "variantinių" skiepų per metus, pradedant 2022 m.

Galite pažiūrėti CDC reklamuojamą vaizdo įrašą apie vektorines vakcinas ir vakcinas su nukleino rūgštimis ir patys įsitikinti, kaip jie su visa savo arogancija ir klastingumu kiša informaciją tiesiai jums į gerklę, o į jūsų ląsteles ją verčia naudodami vakcinų "technologiją".

Norite iš tikrųjų suprasti, kodėl šios Covid-19 vakcinos sukelia siaubingus kraujo krešulius VISOSE pasaulio tautose ir šalyse? Štai kodėl jie kuria tiek daug vakcinų, nes kuo daugiau jų gaunate, tuo blogiau kreša kraujas. Viskas dėl gyventojų skaičiaus mažinimo, priverstinių abortų ir nevaisingumo.

Pažiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą, kuriame paaiškinta, kaip vakcinos Covid-19 į jūsų ląsteles priverčia įvesti mutavusią informaciją, kuri perima neriboto kiekio baltymų prionų kūrimo kontrolę.

Nukleorūgščių vakcinos priverčia žmogaus organizmą gaminti ligą sukeliančius "baltymus", kurie imituoja viruso fragmentus, sukeldamos mirtiną imuninį atsaką prieš juos.

Paskiepijus Covid-19 mRNA ir "genų terapijos" injekcijomis, jūsų kūnas tampa masiniu prionų kūrimo fabriku, kuriame anksčiau sveikos ląstelės dabar gamina "sintetinius" lipnius fragmentus, plintančius kraujyje ir prisitvirtinančius prie vidinių kraujagyslių sienelių, įskaitant arterijas ir venas nuo širdies iki smegenų.

CDC ir vakcinų pramoninis kompleksas sukelia ne Kovid-19, o "imuninį atsaką", kuris atpažįsta naujai sukurtus virusą primenančius baltymus, plūduriuojančius jūsų kraujyje visur. Dėl mRNA technologijos jie net peržengia kraujo ir smegenų barjerą.

Jei buvote paskiepyti Covid-19 arba svarstote apie tai, pagalvokite apie tai. Įskiepijus nukleino rūgščių vakcinas, susidaro endogeniniai (gaunami iš vidaus, o ne iš išorės) virusiniai baltymai, kurie imituoja antigeną, susidarantį REALIOS virusinės infekcijos metu, tačiau padauginkite tai iš 1000, todėl atsakas gali būti toks mirtinas.

Didžiausią susirūpinimą kelia EKSPRESIJOS TĘSTINUMAS, apie kurį iki šiol dar nebuvo informuotas nė vienas pacientas. Kiek laiko ir kaip greitai organizmas sukuria šiuos viruso baltymus? Koks jų kiekis ir dažnumas, o kokia kokybė?

Nėra atlikta NULIO klinikinių tyrimų dėl prionų, baltymų ir virusus imituojančių fragmentų kūrimo žmogaus kraujyje saugumo ar veiksmingumo, susijusio su išraiškos trukme. Kraujo krešulių epidemija bus pandemija, o ne Covid. Supratote?

Šios laboratorijoje sukurtos, žmogaus sukurtos "endogeninės genų sekos" dabar yra visų Žemėje gyvenančių žmonių, kuriems buvo suleista injekcijų, DNR kodavimo dalis. Tikėtinas kraujo krešulių infekcijos dažnis yra endogeninis sistemai ir įterptajam kodui, kurį apibrėžia virusinių vektorių vakcinos. Šios toksiškos endogeninės medžiagos, kurias dabar kuria jūsų organizmas, kontrastuoja su toksiškomis egzogeninėmis medžiagomis, tokiomis kaip receptiniai vaistai, alkoholis, gatvės narkotikai, dirbtinės maisto produktų sudedamosios dalys, GMO ir daug kitų. Jūsų organizmas tarsi nekontroliuojamai gamina blogąjį cholesterolį, net kai maitinatės švariai.

Vis dar įdomu, kodėl visame pasaulyje žmonės, gavę "Covid" vakcinas, kenčia nuo širdies uždegimo? Apsilankykite svetainėje CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą Covid skiepą ir patiriate šalutinį poveikį, kraujo krešulius, nepageidaujamus reiškinius, aklumą, kurtumą ar demenciją (tada paprašykite savo artimųjų jums padėti).

Matote, gyvsidabrio gripo vakcinose nepakako, kad amerikiečiai mirtų pakankamai greitai, jo pakako tik tam, kad jie visi taptų pakankamai kvaili, kad patikėtų netikromis naujienomis ir CDC. Taigi dabar jie turi genų terapijos vakcinas. Dabar įsijunkite savo interneto dažnį Pandemic.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengiant skiepais. Be to, sužinokite, kaip geriausiai pasiruošti artėjančiam vakcinų sukeltam sunaikinimui.

Šio straipsnio šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)
28.09.2021 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta žuvis sojų ir imbiero padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau