Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Vasario » 27

JAMA tyrimas rodo, kad ivermektinas yra labai veiksmingas kovojant su kovidu; vakcinos - nelabai

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Nauju tyrimu nustatyta, kad "arklių dehelmintas", kurio FDA nori, kad nevargtumėte nuo Vuchano koronaviruso (Covid-19), yra labai veiksmingas - ir saugus - nuo kinų gripo.

JAMA (Journal of the American Medical Association) straipsnyje atskleidžiama, kad ivermektinas iš tikrųjų geriau nei Donaldo Trumpo operacija "Warp Speed" sustabdo ligos progresavimą.

Malaizijoje atliktame atvirame atsitiktinių imčių tyrime dalyvavo apie 250 pacientų, kurie gavo arba ivermektiną, arba "standartinę priežiūrą", t. y. mirtinas injekcijas ir vaistų kokteilius. Trumpai tariant, ivermektinas nugalėjo dideliu skirtumu.

Tačiau tyrimo autoriai, norėdami išlikti politiškai korektiški, savo santraukoje rašė priešingai, teigdami, kad jų išvados "nepagrindžia ivermektino naudojimo COVID-19 sergantiems pacientams".

"Netikėkite tuo, - perspėja Stivas Kiršas (Steve Kirsch). "Jei norite tiesos, perskaitykite dokumentą. Jei norite būti suklaidinti, tiesiog perskaitykite santrauką".

Taigi, ką iš tikrųjų rodo tyrimas? Remiantis išsamia Pjero Korio (Pierre Kory) analize, ivermektinas sumažina mirties tikimybę maždaug 72 procentais, taigi jis yra bent tris kartus veiksmingesnis už skiepą.

"Vakcinos veiksmingumas realiame pasaulyje yra gana mažas, - aiškina Kiršas. "Jei pasiskiepijote, tai sumažino jūsų mirties tikimybę tik 24 proc. Tačiau tyrime NEBUVO nagrinėjamas visų priežasčių mirtingumas nuo vakcinos (jame dalyvavo tik tie žmonės, kurie išgyveno po skiepijimo), todėl nedidelis absoliutus rizikos sumažėjimas, kurį gaunate dėl 24 % sumažėjusios santykinės rizikos (maždaug 24 % iš 0,25 % = 0,06 % naudos), yra mažesnis už absoliučią mirties nuo vakcinos riziką (apie 0,2 %)."

Pasirinkimas aiškus: Ivermektinas yra laimėtojas
Tuo tarpu ivermektinas parodė ryškią naudą, o rizikos pobūdį Kiršas apibūdina kaip "nereikšmingą". Kitaip tariant, ivermektino rizikos ir naudos santykis yra neįtikėtinas.

"Ivermektinas turi 3 kartus didesnį efektą (naudą) ir yra daugiau nei 100 000 kartų mažiau rizikingas mirties rizikos atžvilgiu, nuo jo niekas nenumiršta (palyginti su daugiau nei 200 000 žmonių nuo vakcinos)", - sako Kiršas. "Taigi tai aiškus pasirinkimas. Tai vienintelis racionalus pasirinkimas."

"Jei norime sumažinti mirčių skaičių, ivermektinas yra tinkamas būdas. Visiškai venkite vakcinos."

Kiršas taip pat atkreipė dėmesį, kad pats tyrimas turi daugiau nei 431 000 peržiūrų, tačiau išvardyti tik du komentarai. Tai, anot jo, reiškia, kad beveik visi komentarai prieštaravo pasakojimui, todėl buvo cenzūruoti ir nepateko į viešąją erdvę.

Mažai tikėtina, kad kas nors iš Amerikos valdžios atstovų tiek vietos, tiek nacionaliniu lygmeniu artimiausiu metu pradės rekomenduoti ivermektiną. Po velnių, dauguma amerikiečių net negali gauti šio preparato, nebent vietinėje pašarų parduotuvėje rastų gyvulinės pastos.

Tačiau mokslas yra aiškus: ivermektinas tikrai kovoja su Fauci gripu, ir tai daro saugiai, nesukeldamas žalingo šalutinio poveikio. Kita vertus, "vakcina" žudo.

"Uždrausti ivermektiną kaip veiksmingą ir saugų KOVIDO gydymą vien dėl to, kad stumiama neveiksminga ir pavojinga vakcina, yra nusikaltimas žmonijai ir masinė žmogžudystė", - rašė vienas iš Kiršo skaitytojų.

"Mano testas buvo teigiamas, dieną prieš tai jaučiausi šiek tiek prastai, iškart išgėriau Ivermektino, ir jau dabar mano būklė nuostabiai pagerėjo."

Kitas rašė, kad skiepai yra dideli pinigai ir korumpuotiems politikams, ir Didžiajai farmacijai. Tai bene svarbiausia priežastis, kodėl ivermektinas uždraustas: nes žmonės rinktųsi jį, o ne injekcijas, todėl sumažėtų pelnas ir akcijų kainos.

"Kita naujiena, vanduo yra šlapias", - pajuokavo kažkas kitas apie JAMA tyrimo atskleidimą apie ivermektiną. "Jūs kada nors vartojote ivermektiną? Nuo jo jautiesi kaip Ironmanas. Tuo tarpu tikri geležiniai žmonės, išgėrę vakcinos, sutrinka kaip bulvių maišas."

Naujausias naujienas apie plandemiją rasite svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheNewAmerican.com

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:25 Tūkstančiams žmonių liepta evakuotis prieš "gyvybei pavojingą" potvynį Sidnėjuje
Sekmadienį tūkstančiams australų buvo nurodyta evakuotis iš savo namų Sidnėjuje, nes didžiausią šalies miestą merkė liūtys, o potvyniai užliejo jo apylinkes.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau