Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 30

Ar dėl grafeno oksido Japonijos valdžios institucijos sustabdė "Moderna" "užterštų" kovidų vakcinų gamybą?

(Paranormal) Japonijoje sustabdytas mažiausiai 1,63 mln. dozių Moderna Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" Japonijoje, nustačius, kad buteliukuose yra "užteršimo" "pašalinių medžiagų" pavidalu.

Rugpjūčio 26 d. šalies Sveikatos apsaugos ministerija nustatė, kad mažiausiai 390 dozių, arba 39 buteliukuose, "Moderna" injekcijos iš aštuonių skirtingų skiepijimo vietų yra paslaptingų medžiagų, kurios, kaip bebūtų keista, pasirodė esančios magnetinės.

"Tai medžiaga, kuri reaguoja į magnetus", - paskelbė ministerijos pareigūnas, sukeldamas naujus nuogąstavimus dėl grafeno oksido buvimo buteliukuose. "Tai gali būti metalas."

Japonijos vaistų gamintoja "Takeda Pharmaceutical" gavo daugybę pranešimų apie magnetinius buteliukus, o tai paskatino vyriausybės pareigūnus imtis skubių veiksmų visuomenės sveikatos labui.

Pranešimai apie užterštumą susiję su "Moderna" vakcinų partija, kurioje yra 565 400 injekcijos dozių. Japonijos sveikatos apsaugos ministerija, pasikonsultavusi su "Takeda" ir nustačiusi, kad vakcinos gali būti nesaugios, nusprendė sustabdyti visos partijos tiekimą.

Taip pat buvo sustabdytos dar dvi partijos, todėl iš viso į žmonių rankas nebebus kišama apie 1,63 mln. dozių.

Deja, kai kurios paveiktų partijų dozės jau buvo suleistos 863 vakcinacijos visoje Japonijoje esančiuose vakcinacijos centruose. Visiems jiems buvo pranešta nedelsiant nutraukti injekcijų švirkštimą.

Didžioji Japonijos dalis lieka visiškai "neskiepyta" nuo Fauci gripo

Nors, pasak pareigūnų, iki šiol nepranešta apie jokius nepageidaujamus reiškinius, "Takeda" ragina "Moderna" nedelsiant atlikti skubų tyrimą. Paveiktos šios serijos: 3004667, 3004734 ir 3004956.

"Moderna" patvirtina gavusi pranešimą apie atvejus, kai vaistinio preparato COVID-19 vakcinos buteliukuose pastebėtos kietosios dalelės", - skelbiama bendrovės pranešime.

"Bendrovė tiria pranešimus ir toliau yra įsipareigojusi operatyviai bendradarbiauti su savo partnere "Takeda" ir reguliavimo institucijomis, kad būtų išspręstas šis klausimas."

Visas šiuo metu Japonijoje skiriamas "Moderna" injekcijas pagamino Ispanijos įmonė. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose šalyse skiriamos injekcijos buvo gautos iš kitur.

"Padarysime [viską], kad išvengtume bet kokio poveikio skiepijimo eigai, ypač darbo vietose ir didelio masto centruose", - paskelbė Japonijos vyriausiasis kabineto sekretorius Katsunobu Kato.

Šiuo metu nežinoma, ar šis atradimas kaip nors paveikė kitų šalių "Moderna" vakcinos atsargas. Galbūt visur, kur skiriami Moderna skiepai, reikėtų pradėti tikrinti buteliukus, prie jų padedant magnetus ir žiūrint, ar jie prilimpa.

Maždaug 43 procentai Japonijos gyventojų buvo "visiškai paskiepyti" nuo Kinijos viruso, o gal 50 procentų gavo bent vieną dozę. Tai viena iš šalių, kurioje kovidų vakcinos laikymasis išlieka žemas.

Kai kas mano, kad visose mRNA injekcijose, įskaitant ir tas, kurias gamina "Pfizer", yra grafeno oksido - labai toksiškos magnetinės medžiagos, kuri pagerina vakcinos vaistų patekimą į žmogaus ląsteles.

Teigiama, kad grafeno oksidas yra laidesnis už varį ir gali priversti kūną tapti magnetiniu, todėl iš viso pasaulio gausu pranešimų apie magnetus, prilipusius prie žmonių, kuriems neseniai buvo suleista injekcija, rankų.

"Tai ne paslaptis", - rašė vienas "Natural News" komentatorius apie grafeno oksidą, toliau teigdamas, kad injekcijose yra dvimatis vieno nanometro storio atominis sluoksnis.

"Bendros paieškos apie grafeno oksidą rodo, kad jis pirmą kartą buvo susintetintas maždaug prieš 20 metų, o dabar eksperimentuojama su juo įvairiais tikslais, įskaitant daugelį vaistų. Tai yra pagrindinė informacija. Tai, kad grafeno oksido yra vakcinose, pagrindiniuose pranešimuose buvo ignoruojama".

Norėdami sekti naujausias naujienas apie sužeidimus ir mirtis, kurias sukėlė skiepai nuo gripo, apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Daugiau apie grafeno oksido pateiktus straipsnius galite susipažinti, grafeno oksidas.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheEpochTimes.com

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Kas buvo melagiena, tampa realūs dalykai. Kai Japonija pradėjo tikrinti... viskas lenda į paviršių. Žinoma, kas dabar sužinos, kur ir kurios partijos nukeliavo? Kas gali paneigti, kad 3 šalims būtent nukeliavo šie "stebuklingi buteliukai".
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau