Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 2

NĖRA KOKYBĖS KONTROLĖS: trys "Moderna" kovidų "vakcinos" partijos išimtos iš Japonijos dėl nerūdijančio plieno užterštumo

(Paranormal) Japonijoje buvo atšauktos dar kelios Moderna gaminamos Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" partijos po to, kai šios šalies valdžios institucijos nustatė, kad buteliukuose yra nerūdijančio plieno.

Kietosios dalelės nustatytos netrukus po to, kai Japonijos pareigūnai keliose kitose "Moderna" vakcinų partijose aptiko kitų teršalų, įskaitant keistas "juodas medžiagas", ir tai paskatino vyriausybę imtis veiksmų.

Daug prefektūrų apskritai nutraukė "Moderna" skiepų vartojimą, o kitos bando išnaikinti tik tas vakcinų partijas, kuriose, kaip manoma, yra teršalų.

Neįtikėtina, bet "Moderna" Japonijos farmacijos partnerė "Takeda Pharmaceutical Co." paskelbė pareiškimą, kuriame teigiama, kad nerūdijantis plienas įprastai naudojamas širdies vožtuvų, sąnarių endoprotezų ir metalinių siūlų bei sąvaržų gamyboje, todėl tai, kad vakcinose yra metalo dalelių, nėra didelė problema.

"Todėl, - teigė bendrovė, - nesitikima, kad šiose partijose nustatytų dalelių injekcijos Japonijoje sukeltų padidėjusią medicininę riziką".

Nepaisant to, "Moderna" nurodė, kad "Takeda" atšauks tris nustatytas vakcinos partijas, kurios, kaip žinoma, yra užterštos nerūdijančiu plienu.

Japonija teigia, kad keturios užterštos "Moderna" vakcinos partijos buvo nustatytos mažiau nei per savaitę

Ispanijos įmonei "Rovi", gaminančiai vakcinas "Moderna" Japonijos rinkai, dabar dėl užterštumo pradėtas tyrimas ir reguliavimo tyrimas.

Takeda teigia, kad užteršimas greičiausiai įvyko dėl "trinties" metaliniame instrumente, kuriuo ant buteliukų uždedami kamšteliai ir kuris pagamintas iš 316 klasės nerūdijančio plieno, tai buvo patvirtinta.

Rovi teigia, kad nuo to laiko ėmėsi "prevencinių priemonių", siekdama užtikrinti, kad toks užteršimas nepasikartotų. Tuo tarpu nėra galimybės sužinoti, kiek žmonių iki šio atradimo jau buvo gavę užkrėstą injekciją.

Per mažiau nei savaitę tai jau ketvirtas kartas, kai nustatyta, kad "Moderna" vakcinos yra užterštos pašalinėmis medžiagomis.

Apie kitur, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, vartojamas "Moderna" injekcijas kol kas nėra jokių žinių apie galimą užterštumą.

Žinome, kad daugelis amerikiečių ir europiečių, gavusių "Moderna" injekciją, vėliau tapo magnetikais, todėl galbūt šis užterštumas paveikė ir Amerikos rinką.

Tačiau nesitikime, kad Amerikos valdžios institucijos imsis kokių nors veiksmų. JAV vyriausybė visiškai nesirūpina visuomenės saugumu ir toliau švirkš nuodingas injekcijas, užterštas metalu ir dar nežinia kuo, tik tol, kol kils Didžiosios farmacijos akcijų kainos.

Štai kuo skiriasi tokios šalys kaip Japonija, kurioje vis dar veikia šiek tiek atstovaujamoji valdžia, nuo Amerikos, kurią valdo tik godumas. Amerikos vyriausybei, kuri, regis, nori nutraukti kuo daugiau amerikiečių gyvybių, nesvarbios.

"Sheesh. Kaip manote, iš ko dar jie pagamins nanobotus, kurie bėgioja po jūsų kūną ir kontroliuoja jūsų smegenis, paversdami jus paklusnia avimi?" - juokaudamas klausė vienas RT komentatorius. "Prašau, mamyte vyriausybe, man reikia dar vieno dūrio!"

"Japonai yra ant kamuolio, bet kiek amerikiečių buvo suleista nerūdijančio plieno ir kitų teršalų?" - klausė kitas. "J&J" vakcina praktiškai buvo uždaryta dėl panašių gamybos problemų jų Baltimorės gamykloje".

Dar vienas nurodė, kad nerūdijančio plieno dalelių švirkštimas į raumeninį audinį nėra tas pats, kas strategiškai išdėstyti nerūdijančio plieno detales chirurginiais tikslais, todėl Takeda teiginys, kad užterštumas nerūdijančiu plienu yra "saugus", yra tiesiog juokingas.

"Nerūdijantis plienas nekenksmingas, kai yra pumpuojamas jūsų kraujagyslių sistemoje? Nemanau!" - teisingai pastebėjo kitas komentatorius apie užterštus "Moderna" buteliukus.

Jei norite sekti naujausias naujienas apie toksiškas kiniškojo viruso injekcijas, būtinai apsilankykite svetainėje ChemicalViolence.com.

Šio straipsnio šaltiniai:

RT.com

Paranormal.lt

Planet-Today.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau