Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 11

"BioNTech" teigia, kad kovai su "Omicron" iš viso reikės šešių vakcinų, kad būtų galima atlikti "pilną" vakcinaciją

Bendrovės "BioNTech" (Pfizer "vakcinų" partnerės) generalinis direktorius Uguras Sahinas (Ugur Sahin) paskelbė apie planus pradėti pardavinėti trijų dozių injekcijų schemą, skirtą specialiai Vuchano koronaviruso (Covid-19) "Omicron" (Moronic) variantui.

Ši nauja trijų injekcijų serija papildo dviejų dozių schemą, kurią jau galima įsigyti iš "Pfizer-BioNTech" kaip įprastą vakciną, taip pat vėlesnę "stiprinamąją" injekciją. Tai reiškia, kad nuo šiol reikės atlikti mažiausiai šešis skiepus, kad būtų "išgydyti" kinų mikrobai.

"BioNTech" teigia, kad kovai su "Omicron" reikia trijų papildomų "Pfizer" kovidų vakcinos dozių: iš viso reikės šešių vakcinų, kad būtų galima atlikti "pilną" vakcinaciją.

"Visiškai aišku, kad mūsų vakcina nuo Omicron varianto turėtų būti trijų dozių vakcina", - pareiškė Sahinas, kaip įrodymą savo teiginiams pagrįsti nurodydamas "duomenis, gautus iš Omicron varianto".

"BioNTech" nustatė, kad pradinė injekcijų įvedimo į rinką data - kovo mėnuo, o dar viena stiprinamoji injekcija, skirta konkrečiai "Moronic" vakcinai, bus atlikta po šešių mėnesių (iš viso septynios injekcijos?).

Moderna, Pfizer-BioNTech konkurentė, teigia, kad taip pat sparčiai kuria Omikronui skirtą injekciją, norėdama dalyvauti pelno šventėje, kuri kils dėl visų šių papildomų injekcijų.

"Pastaruoju metu mRNA reikalavimus atitinkantiems asmenims tai gali reikšti maždaug 6 mRNA injekcijas per metus", - įspėja "The Burning Platform" apie didžiulį skaičių injekcijų, kurias "BioNTech" ir "Pfizer" suplanavo žmonių kūnams per ateinančius metus.

PSO stiprina maronikų baimes, kad padidintų didžiosios farmacijos pelną

Įvairios vyriausybinės institucijos ir tarptautinės "sveikatos" grupės, įskaitant Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO), jau pritarė šiam planui. PSO iš tikrųjų atrodo, kad ją džiugina idėja, jog į žmonių rankas visą likusį laiką bus leidžiamos nesibaigiančios injekcijos.

PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas (Tedros Adhanom) neseniai pasakė kalbą, kurioje su baime kalbėjo apie "Moronic" variantą, teigdamas, kad jis turės "didelę įtaką pandemijos eigai".

Nors juo užsikrečia tik "visiškai paskiepyti" žmonės, jau nekalbant apie tai, kad tai tik paprastas peršalimas, Moronio variantas sparčiai tampa kitu katalizatoriumi, kuris įsmigs dar vieną kuolą į laisvės ir laisvės širdį.

Nepamirškite, kad iki plandemijos nei Moderna, nei BioNTech nebuvo sėkmingai pagaminusios nė vieno komercinio produkto. Tada, atsiradus Fauci gripui, staiga jos abi atsidūrė farmacijos kartelių priešakyje ir susižėrė milijardus dolerių neteisėtai gauto pelno.

Džordanas Šachtelis (Jordan Schachtel) savo tinklalapyje "Substack" paskelbė duomenis, rodančius, kad kuo daugiau žmonių skiepijama, tuo labiau plinta liga. Tai prieštarauja tokių žmonių kaip Džo Baidenas, Tonis Faučis (Tony Fauci) ir Ročelė Valenskis (Rochelle Walensky) pažadams ir teiginiams, kurie žadėjo, kad plandemija bus išgydyta, kai dauguma žmonių pasiskiepys.

Dabar dauguma žmonių jau yra suleidę injekcijas, o liga siaučia kaip niekada anksčiau. Kaip tai įmanoma, jei tik patys skiepai nėra apgaulingi ir iš tikrųjų nesukelia ligų ir mirčių?

"Kalbame apie injekcijas negyvam arkliui", - rašė vienas "The Burning Platform" komentatorius. "Kas bus, kai pajamos nepasiteisins, nes visi bus mirę?"

"Oho, ir visa tai dėl blogo gripo, kurio išgyvenamumas didelis, ir "vakcinų", kurios absoliučiai NEVEIKIA."

Kitas atsakė, kad tai nėra susiję su pinigais, bent jau ne taip, kaip mano daugelis žmonių.

"Išmirus trečdaliui ar pusei pasaulio, finansų sistema žlugs ir net auksas bei sidabras turės mažą vertę arba jos visai neturės", - siūlė kitas asmuo.

"Tai susiję su didelės žmonijos dalies išmirimu, arba, tiksliau sakant, nužudymu, pamatuotu būdu. Ir daugumos likusiųjų sterilizacija pagal velnišką planą sukurti distopinį pasaulį, kuriame bus "atkurtas geresnis"."

Niekada nesibaigs Fauci skiepų nuo gripo, kuriais visuomenė skiepijama, skaičius. Jei norite sekti naujausias žinias, apsilankykite svetainėje Vaccines.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

TheBurningPlatform.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau