Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » 2020 » Gruodžio » 2

Sausainiai - Macaroons. Skonis nepakartojamas

Sausainiai - Macaroons. Skonis Nepakartojamas

Macaroons - man asmeniškai vieni iš pačių skaniausių sausainių. Imi vieną, po to antrą, trečią ir labai greitai jų nelieka. Pamėginkite pasigaminti ir Jūs. Skonis tikrai nepakartojamas!

Ingredientai

Macaroons'ams:

  • kiaušinių baltymai: 90 gramų (iš 2M ir 1S dydžio kiaušinių)
  • cukrus: 120 gramų
  • cukraus pudra: 130 gramų
  • migdolų miltai: 120 gramų
  • maistiniai dažai: lašelio (jeigu norisi spalvotų sausainių).

Pertepimui:

  • plakamoji grietinėlė: 100 gramų
  • šokoladas be priedų: 250 gramų.

Recepto paruošimas

1. Pastebėjimas: Cukraus pudros bei migdolų miltų svoris yra nurodytas jau persijotų per smulkų sietelį.

2. Macaroons: Pirmiausia kiaušinių baltymus išplakame su cukrumi, iki standžių putų, kol cukrus visiškai ištirpsta. Tai galite patikrinti patrynus truputį baltymo masės tarp pirštų, ar visai nesijaučia cukraus granulių. Jeigu nuspręsite naudoti maistinius dažus, tai juos įmaišome šiame etape.

3. Migdolų mitus bei cukraus pudrą persijojame per smulkų sietelį.

4. Supilame sausus produktus į kiaušinių baltymus ir mentele maišome keldami nuo dugno kelias minutes, kol tešla kiek suskystėja, paviršiuje išsilygina tešlos kontūrai.

5. Kepimo skardoje įtiesiame kepimo popierių. Po juo galite patiesti atsispausdintą šabloną, kad būtų lengviau padaryti sausainius kuo vienodesnio dydžio. Supilame į konditerinį maišelį ir išspaudžiame 3 centimetrų dydžio pyragaičius, palikdami tarpus. Išspaudus visus sausainius kepimo skardą gerai padaužome į stalą, kad paviršius būtų lygus bei išeitų oro burbulai.

6. Paliekame kambario temperatūroje maždaug 30-50 minučių, kol lengvai prilietus pyragaičio paviršių jis bus sausas bei nebelips prie mūsų pirštų. Jeigu naudosite šabloną, jį reikia atsargiai ištraukti iš skardos.

7. Kepame iki 130 laipsnių temperatūros maždaug 10-13 minučių. Ar jau iškepę galite patikrinti lengvai paspaudę pyragėliu viršų, jis turi neturi susiplausti, išlikti tvirtas.

8. Paliekame atvėsti kepimo skardoje. Tik kai visiškai atvėsta, nukeliame nuo kepimo popieriaus.

9. Pertepimas: Grietinėlę bei šokoladą kaitiname ant labai mažos ugnies. Kai jau šokoladas ima tirpti, nukeliame nuo ugnies ir maišome, kol visiškai ištirpsta.

10. Atvėsiname iki kambario temperatūros ir tada dar mažiausiai pusvalandį palaikome šaldytuve.

11. Atvėsusį kremą išplakame iki purumo. Dedame į konditerinį maišelį ir išspaudžiame ant sausainio ir suklijuojame po du.

12. Sudedame į hermetišką indą ir pastatome vėsiai keletui valandų, kad kremas sutvirtėtų. Lepinamės!

Rekomendacija: Daugiau sausainių receptų rasite: Sausainiai.

Receptu pasidalino Skanūs kąsneliai

Turite savo nuomone, (už ar, prieš) pasidalinkite su mumis, palikite komentarą, prisijunkite, rašykite bloge, pasirinkdami kategoriją. Pasidalinkite savo receptais, sveikatos patarimais, nutikimais, susidūrėte su paranormaliais, anomališkais ir kitais nekasdieniškais reiškiniais. Galite išversti iš užsienio kalbos, talpinkite su nuoroda. Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 20:54 Whistleblower nurse risks job to expose “planned coronavirus crisis”
whistleblower working in a hospital has stepped forward to reveal a “planned coronavirus crisis” in medical facilities. The whistleblower – a nurse from Florida – exposed the plot in a now-viral video.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 President Trump Sets Stage to Start ‘Patriot Party’
President Trump is preparing to start his own political party for 75 million disenfranchised Americans called the ‘Patriot Party.’

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 19:28 Hollywood Celebs Still Lashing Out At Trump & His Supporters
Some left wing Hollywood celebs are still lashing out at Donald Trump and his 74 million supporters as the commander in chief prepares to leaves the White House.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau