Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Liepos » 14

Ispanijos tyrime nustatyta, kad "Pfizer" vakcinos sudėtyje yra didelis kiekis toksiško grafeno oksido

(Paranormal) Ispanijos mokslininkai nustatė, kad Pfizer-BioNTech Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos sudėtyje yra grafeno oksido.

Almerijos universiteto Inžinerijos fakulteto tyrėjų grupė neseniai paskelbė ataskaitą "Grafeno oksido aptikimas vandeninėje suspensijoje: "Grafenas iš grafeno oksido" (angl. "Graphene Graphen"): "Optical and Electron Microscopy".

Šiame tyrime ispanų mokslininkai nustatė, kad kiekvienoje jų tirtoje "Pfizer" vakcinos dozėje buvo maždaug 747 nanogramai grafeno oksido. Tai reiškia, kad daugiau nei 99 proc. vakcinos "Pfizer" sudarė vien tik grafeno oksidas.

Grafeno oksidas, iš grafito susidaranti medžiaga, yra žinoma toksiška medžiaga. Ankstesni tyrimai parodė, kad grafeno pagrindu pagamintos medžiagos, tokios kaip grafeno oksidas, gali sukelti nuo dozės priklausomą toksiškumą. Jis gali pažeisti kepenis ir inkstus, paskatinti granuliomų susidarymą plaučiuose, sumažinti ląstelių gyvybingumą ir sukelti ląstelių apoptozę arba iš anksto užprogramuoti ląstelių mirtį.

Atlikus tyrimus su gyvūnais nustatyta, kad į organizmą įšvirkštus grafeno oksido, toksinė medžiaga nusėda plaučiuose, kepenyse, blužnyje ir inkstuose. Tyrėjai taip pat pranešė, kad sunku išvalyti medžiagą iš organizmo.

Daugelis veido kaukių, kuriomis prekiauja korporacijos, yra padengtos arba išklotos grafenu. (Susiję: Įspėja Kanados sveikatos apsaugos tarnyba (angl. Health Canada)).

Savo ataskaitoje ispanų mokslininkai taip pat aptiko didelį grafeno oksido kiekį tamponuose, naudojamuose atliekant polimerazės grandininės reakcijos ir antigenų tyrimus. Šie tyrimai tariamai naudojami COVID-19 nustatyti.

Medicinos ekspertas: nėra jokios priežasties, kodėl grafeno oksido turėtų būti vakcinose, "išskyrus tai, kad jis žudo žmones"
Atskleidimas apie Ispanijos ataskaitą ir grafeno oksidą "Pfizer" vakcinose pirmą kartą paaiškėjo po to, kai apie tai savo laidoje "The Stew Peters Show" pranešė konservatyvusis komentatorius Stew Petersas (Stew Peters).

Petersas į liepos 8 d. laidą pasikvietė medicinos ekspertę ir 20 metų farmacijos srityje dirbusią tyrėją daktarę Jane Ruby, kad ji papasakotų, kas yra grafeno oksidas ir koks jo poveikis žmogaus organizmui.

Viso Peterso ir Ruby pokalbio laidoje "The Stew Peters Show" klausykitės čia:

Petersas laidos metu paklausė Ruby, ar grafeno oksidas yra nuodingas. Ji atsakė: "Jis neabejotinai yra nuodingas". Tada Ruby paaiškino kai kuriuos grafeno oksido pavojingumo žmonėms būdus. Ji pasakė: "Ji sako, kad grafeno oksidas yra labai svarbus:

"Jis tiesiogine prasme sunaikina viską ląstelėje. Jis susprogdina mitochondrijas. Jis sukuria situaciją, kai organizme įsijungia 10 gaisrinių automobilių ir prasideda uždegimas, citokinai, chemokinai. Tai neįtikėtinai žiauru... prasideda uždegiminė audra ir ji ypač linkusi sukelti ūmų plaučių uždegimą, sukelia uždegiminę audrą širdies audinyje ir smegenų audinyje... Nėra jokios kitos priežasties, kodėl tai turėtų būti [vakcinose], išskyrus tai, kad būtų žudomi žmonės."

Petersas sutiko su Ruby išvada. Jis pridūrė esąs susirūpinęs, kodėl apie grafeno oksido atradimą vakcinose plačiau nepraneša pagrindinės žiniasklaidos priemonės. Vienintelė jo išvada yra ta, kad prie to turi būti prisidėjusios ir šios korporacijos.

"Jos tame dalyvauja. Jie nori, kad jūs mirtumėte. Jie yra žmogžudystės sąmokslo dalis", - sakė jis.

Ruby sutiko su Peterso vertinimu. Ji spėliojo, kad vienintelis kitas paaiškinimas būtų toks, jog masinė gamyba ir žmonių skiepijimas "Pfizer" vakcinomis yra "masinis neinformuotas, be sutikimo vykdomas pasaulinis eksperimentas".

Peters papildė pažymėdama, kad tariamas Pfizer vakcinos nuo COVID-19 veiksmingumas ir sėkmės rodiklis buvo "transliuojamas visur".

"Kaip jie gali tai įrodyti? Ar tai buvo tiesiog melas? Ar jie tiesiog sugalvojo savavališką skaičių?" klausė Petersas.

Pokalbį su Petersu Ruby užbaigė pažymėdama, kad, pasak Ispanijos mokslininkų, daugelį simptomų, kurie dažniausiai siejami su COVID-19, gali sukelti ir per didelis grafeno kiekis organizme.

Tada ji perspėjo, kad Pfizer ir kitos farmacijos korporacijos kuria inhaliacinę vakcinos versiją. Ši inhaliuojamoji versija būtų stipresnė, nes patektų tiesiai į plaučius. "Ji iš karto sukelia plaučių audrą - plaučių uždegimą", - sakė Ruby.

Tuomet medicinos ekspertas perspėjo, kad jei šiai vakcinos versijai bus suteiktas skubaus naudojimo leidimas, staigaus mirties atvejų dėl "kvėpavimo blyksnio" sukelto plaučių uždegimo atvejų skaičius smarkiai išaugs.

Sužinokite daugiau apie tai, kas iš tikrųjų yra koronaviruso vakcinose, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

NaturalHealth365.com

Z3News.com

ScienceTimes.com

RedVoiceMedia.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 22:07 NESIBAIGIANTIS KOŠMARAS: Didžioji farmacija dabar diktuoja visą viešąją politiką, nes tikrasis mokslas yra nutildytas
Stephane Bancel, dabartinis Moderna generalinis direktorius, paskelbė, kad visi, kurie pasiskiepijo dviem pirmosiomis bendrovės Vuchano koronaviruso (Covid-19) mRNA "vakcinomis", jei tikisi gyventi, visą likusį gyvenimą turės nuolat gauti "stiprinamuosius" skiepus....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 20:23 Atkirtis pirmiesiems ligos požymiams
Pastaraisiais metais labiau negu anksčiau bijome peršalti ir pasigauti virusinių peršalimo ligų. Ką daryti, kad, pajutę pirmuosius peršalimo požymius, neįsisirgtume? Kaip efektyviai gydytis kuo natūralesniais būdais? Šįkart tokių pasidairykime savo virtuvėse, juolab kad pasireiškus pirmiems peršalim...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 19:54 Polipai skrandyje: ką siūlo liaudies medicina?
Polipai skrandyje - tai nuo 1,5 iki 3 cm dydžio dariniai ant skrandžio gleivinės. Medicina tokius darinius laiko gerybiniais navikais, vadinasi, juos reikia kuo greičiau gydyti. Kiekvienas gerybinis darinys gali peraugti į piktybinį ir, kaip patys suprantate, pasekmės gali būti ne pačios smagiausios...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 18:31 NSO kosminių turistų skrydžio "Inspiration 4" metu

Rugsėjo 19 d. "SpaceX" paskelbė sėkmingai užbaigusi pirmąją istorijoje kosminę misiją "Inspiration 4": turistai leidosi į trijų dienų ekspediciją į kosmosą be profesionalios įgulos ir, kaip paaiškėjo, tai buvo gerai, nes neprofesionalai pradėjo skelbti vaizdo įrašus iš Žemės o...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 12:50 Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Baltas spirgučių padažas su pienu kugeliui ar prie cepelinų
Toks baltas spirgučių padažas pagamintas su pienu labai tinka kugeliui arba prie cepelinų. Žinoma, jį galite naudoti ir prie daugelio kitų bulvių patiekalų. Taip pat jį galite naudoti ir gamindami įvairias košes. Tikrai rekomenduoju pamėginti, nenusivilsite....

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:23 Receptai | Patiekalai Keto cukinijų kugelis su faršu, varške ir sūriu pagal Beatą
Neseniai papuoliau į diskusiją, kurioje viena pusė sakė, kad cukinija - labai skanu, o kiti - kad visiškai neskanu. Turiu pripažinti, kad iš dalies pritariu ir tai pusei, ir kitai. Man asmeniškai daugelį metų cukinija nepatiko, blyneliai iš jos - atrodė, kaip pats didžiausias nesusipratimas, o visi ...

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 15:11 Receptai | Patiekalai Varškės pyragas be cukraus
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Varškės pyragas be cukraus. Skanaus!

Skaityti daugiau