Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Rugpjūčio » 23

Nobelio premijos laureatas įspėja, kad vakcinos nuo COVID-19 GALI sukurti mirtinesnius koronaviruso variantus

(Paranormal) Prancūzijos Nobelio premijos laureatas Luc Montagnier neseniai įspėjo, kad Vuhano koronaviruso (COVID-19) vakcinų plitimas iš tikrųjų padeda lengviau kurti mirtinesnius koronaviruso variantus.

89 metų L. Montagnier 2008 m. gavo Nobelio medicinos premiją už žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą. Neseniai jis aptarė vakcinomis platinamų COVID-19 variantų problemą su prancūzų žurnalistu ir režisieriumi Pjeru Barneriu (Pierre Barnerias) iš "Hold-Up Media".

Interviu metu Montanjė paaiškino, kad COVID-19 vakcinos viruso nesustabdo. Tiesą sakant, jis teigė priešingai. Jo nuomone, jos "maitina virusą" ir padeda jam sukurti labiau užkrečiamus ir vaistams atsparesnius variantus.

Montanjė perspėjo, kad šie viruso variantai sukels dar sunkesnių sveikatos komplikacijų nei pirminė COVID-19 atmaina ar bet kuris ankstesnis jos variantas.

Toliau Nobelio premijos laureatas kalbėjo apie tai, kad masinis skiepijimas yra "nepriimtina klaida" ir yra "mokslinė bei medicininė klaida".  Montagnier sakė, kad istorija įrodys, jog jo teiginys teisingas, "nes būtent skiepai sukuria variantus".

Montagnier paaiškino, kad COVID-19 vakcinos sukuria antikūnus prieš virusą. Tai, savo ruožtu, verčia virusą "ieškoti kito sprendimo", kaip toliau plisti žmogaus organizme. Taip sukuriami koronaviruso variantai.

"Būtent variantai yra vakcinacijos produkcija ir jos rezultatas", - sakė jis.

"Tai matote kiekvienoje šalyje, tai tas pats", - pridūrė Montagnier. "Po vakcinacijos kreivės seka mirčių kreivė. Atidžiai tai stebiu ir atlieku eksperimentus... su pacientais, kurie po skiepijimo susirgo koronarine liga."

Naujų povakcininių variantų atsiradimas įrodo, kad Montanjė teorija teisinga

Į Jungtines Amerikos Valstijas pateko mažiausiai du nauji COVID-19 variantai. Medicinos mokslininkai dabar mano, kad šie du povakcininiai variantai gali būti blogesni už jau labiau užkrečiamą delta variantą.

Vienas iš naujausių variantų yra lambda variantas. Jau yra žinoma apie 1 500 COVID-19 atvejų, kuriems būdingas lambda variantas po vakcinacijos.

Mayo klinikos Vakcinų tyrimų grupės direktorius daktaras Gregory Polandas (Gregory Poland) paaiškino, kad lambda variantas yra pavojingesnis, nes yra labai užkrečiamas ir lengvai perduodamas.

Tyrimai taip pat rodo, kad lambda variantas, neutralizuodamas COVID-19 antikūnus, gali nualinti natūralų žmonių, kurie buvo užsikrėtę COVID-19 infekcija, imunitetą.

Polandas nurodė, kad lambda variantas šiuo metu lemia beveik 90 proc. visų COVID-19 atvejų Peru "ir iš tikrųjų pradėjo plisti Pietų Amerikoje".

Kitas susirūpinimą keliantis variantas yra toks naujas, kad jam vis dar nepriskirta graikiška raidė: B.1.621 variantas. Jis buvo aptiktas šių metų pradžioje Kolumbijoje.

"Neseniai jis sukėlė protrūkį slaugos namuose Belgijoje ir nuo jo mirė septyni žmonės, kurie buvo visiškai paskiepyti", - sakė Polandas. Jis ypač susirūpinęs dėl B.1.621, nes šiuo metu jis sudaro apie vieną procentą visų atvejų JAV ir devynis procentus visų COVID-19 atvejų Majamyje, Floridoje.

Dabartiniai B.1.621 tyrimai rodo, kad jis turi panašių mutacijų kaip ir beta variantas. Tai kelia nerimą sveikatos priežiūros specialistams, nes, jų manymu, naujasis variantas gali turėti panašių imuninės sistemos išvengimo savybių.

Tačiau šis variantas vis dar yra pernelyg naujas. Jo trajektorija priklausys nuo to, kaip toli jį gali perduoti visiškai paskiepyti asmenys ir kaip dažnai jis gali mutuoti plintant per žmones. Vis dėlto jo imuninės pabėgimo savybės taip pat gali prisidėti prie būsimų pokyčių.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip COVID-19 vakcinos palengvina naujų ir mirtinesnių koronaviruso variantų vystymąsi, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

HumansAreFree.com

WFLA.com

News.Yahoo.com

MedPageToday.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.08.2018 laikas 07:32 Receptai Liaudiški patarimai strazdanų gydymui
Strazdanos liaudies medicinoje, Strazdanos, receptai nuo strazdanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

17.01.2018 laikas 14:20 Receptai Žolelių nuoviro kaukė

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Riebios veido odos. Ingredientai: Ramunėlių, Liepžiedžių, Šeivamedžio uogų, Medaus, Avižinių miltų.

Skaityti daugiau

03.11.2017 laikas 13:10 Receptai Paprastoji takažolė vaisingumui skatinti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau