Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 23

Nobelio premijos laureatas įspėja, kad vakcinos nuo COVID-19 GALI sukurti mirtinesnius koronaviruso variantus

(Paranormal) Prancūzijos Nobelio premijos laureatas Luc Montagnier neseniai įspėjo, kad Vuhano koronaviruso (COVID-19) vakcinų plitimas iš tikrųjų padeda lengviau kurti mirtinesnius koronaviruso variantus.

89 metų L. Montagnier 2008 m. gavo Nobelio medicinos premiją už žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) atradimą. Neseniai jis aptarė vakcinomis platinamų COVID-19 variantų problemą su prancūzų žurnalistu ir režisieriumi Pjeru Barneriu (Pierre Barnerias) iš "Hold-Up Media".

Interviu metu Montanjė paaiškino, kad COVID-19 vakcinos viruso nesustabdo. Tiesą sakant, jis teigė priešingai. Jo nuomone, jos "maitina virusą" ir padeda jam sukurti labiau užkrečiamus ir vaistams atsparesnius variantus.

Montanjė perspėjo, kad šie viruso variantai sukels dar sunkesnių sveikatos komplikacijų nei pirminė COVID-19 atmaina ar bet kuris ankstesnis jos variantas.

Toliau Nobelio premijos laureatas kalbėjo apie tai, kad masinis skiepijimas yra "nepriimtina klaida" ir yra "mokslinė bei medicininė klaida".  Montagnier sakė, kad istorija įrodys, jog jo teiginys teisingas, "nes būtent skiepai sukuria variantus".

Montagnier paaiškino, kad COVID-19 vakcinos sukuria antikūnus prieš virusą. Tai, savo ruožtu, verčia virusą "ieškoti kito sprendimo", kaip toliau plisti žmogaus organizme. Taip sukuriami koronaviruso variantai.

"Būtent variantai yra vakcinacijos produkcija ir jos rezultatas", - sakė jis.

"Tai matote kiekvienoje šalyje, tai tas pats", - pridūrė Montagnier. "Po vakcinacijos kreivės seka mirčių kreivė. Atidžiai tai stebiu ir atlieku eksperimentus... su pacientais, kurie po skiepijimo susirgo koronarine liga."

Naujų povakcininių variantų atsiradimas įrodo, kad Montanjė teorija teisinga

Į Jungtines Amerikos Valstijas pateko mažiausiai du nauji COVID-19 variantai. Medicinos mokslininkai dabar mano, kad šie du povakcininiai variantai gali būti blogesni už jau labiau užkrečiamą delta variantą.

Vienas iš naujausių variantų yra lambda variantas. Jau yra žinoma apie 1 500 COVID-19 atvejų, kuriems būdingas lambda variantas po vakcinacijos.

Mayo klinikos Vakcinų tyrimų grupės direktorius daktaras Gregory Polandas (Gregory Poland) paaiškino, kad lambda variantas yra pavojingesnis, nes yra labai užkrečiamas ir lengvai perduodamas.

Tyrimai taip pat rodo, kad lambda variantas, neutralizuodamas COVID-19 antikūnus, gali nualinti natūralų žmonių, kurie buvo užsikrėtę COVID-19 infekcija, imunitetą.

Polandas nurodė, kad lambda variantas šiuo metu lemia beveik 90 proc. visų COVID-19 atvejų Peru "ir iš tikrųjų pradėjo plisti Pietų Amerikoje".

Kitas susirūpinimą keliantis variantas yra toks naujas, kad jam vis dar nepriskirta graikiška raidė: B.1.621 variantas. Jis buvo aptiktas šių metų pradžioje Kolumbijoje.

"Neseniai jis sukėlė protrūkį slaugos namuose Belgijoje ir nuo jo mirė septyni žmonės, kurie buvo visiškai paskiepyti", - sakė Polandas. Jis ypač susirūpinęs dėl B.1.621, nes šiuo metu jis sudaro apie vieną procentą visų atvejų JAV ir devynis procentus visų COVID-19 atvejų Majamyje, Floridoje.

Dabartiniai B.1.621 tyrimai rodo, kad jis turi panašių mutacijų kaip ir beta variantas. Tai kelia nerimą sveikatos priežiūros specialistams, nes, jų manymu, naujasis variantas gali turėti panašių imuninės sistemos išvengimo savybių.

Tačiau šis variantas vis dar yra pernelyg naujas. Jo trajektorija priklausys nuo to, kaip toli jį gali perduoti visiškai paskiepyti asmenys ir kaip dažnai jis gali mutuoti plintant per žmones. Vis dėlto jo imuninės pabėgimo savybės taip pat gali prisidėti prie būsimų pokyčių.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip COVID-19 vakcinos palengvina naujų ir mirtinesnių koronaviruso variantų vystymąsi, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

HumansAreFree.com

WFLA.com

News.Yahoo.com

MedPageToday.com

Straipsnio autoriaus Arsenio Toledo nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite mokslu?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau