Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 25

Įrodymai rodo, kad COVID-19 vakcinos NEVEIKIA

(Paranormal) Aiškėja vis daugiau įrodymų, patvirtinančių, kad paskubomis sukurtos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos neveikia. Daug šių įrodymų pateikia Ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), Amerikos nacionalinė visuomenės sveikatos agentūra ir viena iš pagrindinių federalinių tarnybų, pasirašiusių dėl vakcinų. (Susiję su šia tema: Svarbiausi mokslininkai paskelbė tyrimą, kuriame įspėjama dėl COVID-19 vakcinų, reikalaujama nedelsiant nutraukti skiepus).

CDC direktorė daktarė Rochelle Walensky anksčiau pripažino, kad COVID-19 vakcinos neužkerta kelio viruso perdavimui.

"Tai, ko jos nebegali padaryti, yra užkirsti kelią perdavimui", - spaudos konferencijoje sakė Walensky. Ji bando nukreipti dėmesį nuo šio fakto teigdama, kad vakcinos veikia "nepaprastai gerai", apsaugodamos žmones nuo sunkių susirgimų.

Šis CDC teiginys rodo, kad net vadinamiesiems medicinos ekspertams sunku toliau pateisinti vyriausybės vykdomą skiepijimo kampaniją.

"Pagrindinė žiniasklaida, didžiosios technologijų korporacijos ir mūsų vyriausybė suvienijo pastangas, kad atlygintų už reikalavimų laikymąsi ir sugėdintų bei marginalizuotų jų nesilaikymą", - rašo libertarų politikos apžvalgininkas Levas Rokvelas (Lew Rockwell). "Dar niekada nebuvo tokių pastangų įkalbinėti, manipuliuoti baime ir bausti žmones, kad jie imtųsi eksperimentinio gydymo."

Dauguma naujų COVID-19 atvejų ir mirčių Amerikoje yra visiškai paskiepyti

Iš visos šalies gaunami pranešimai, kad dauguma naujų COVID-19 atvejų ir mirčių yra tarp visiškai paskiepytų asmenų.

Vermonte 76 proc. mirčių nuo COVID-19, apie kurias pranešta rugsėjo mėn. buvo visiškai paskiepyti. Ši valstija nuolat didžiavosi, kad joje yra didelis skiepijimų skaičius ir mažas hospitalizacijų bei mirčių skaičius. Tačiau viskas pasikeitė, kai rugsėjo mėn. pasirodė duomenys apie jos patirtį, susijusią su protrūkiais po vakcinacijos.

Remiantis šiais duomenimis, rugsėjo mėn. nuo COVID-19 mirė 33 Vermono gyventojai. Tik aštuoni iš jų buvo neskiepyti. Šiuos duomenis pateikė Vermonto sveikatos departamentas.

Tokia pati situacija susiklostė ir kitose Naujosios Anglijos dalyse, kuri gyrėsi turinti vienus didžiausių skiepijimo rodiklių šalyje. Masačusetse UMass Memorial Health vadovas pripažino, kad valstijos regioninėse ligoninėse sulaukiama beveik 20 kartų daugiau COVID-19 pacientų nei birželį, dauguma jų - paskiepyti.

Visiškai paskiepyti žmonės visoje šalyje suserga koronavirusu. Situacija tapo tokia rimta, kad jos nesugebėjo paneigti net CDC.

Buvęs CDC direktorius daktaras Robertas Redfildas (Robert Redfield) neseniai pripažino, kad daugiau kaip 40 proc. nuo COVID-19 mirusių žmonių Merilende buvo visiškai paskiepyti.

"Daugelį žmonių gali atrodyti, kad tai yra retas atvejis, kai miršta visiškai paskiepyti žmonės, - sako Redfildas. "Man teko būti Merilendo valstijos gubernatoriaus Larry Hogano (Larry Hogan) vyresniuoju patarėju. Per pastarąsias šešias-aštuonias savaites daugiau nei 40 proc. mirusių žmonių Merilande buvo visiškai paskiepyti.

Šį komentarą Redfildas išsakė atsakydamas į klausimus apie neseniai mirusį buvusį valstybės sekretorių Koliną Pauelą (Colin Powell). Jis mirė nuo COVID-19 komplikacijų, nors buvo visiškai paskiepytas.

Visi šie sveikatos departamentų ir vadinamųjų visuomenės sveikatos ekspertų visoje šalyje surinkti duomenys įrodo, kad teiginys, jog šiuo metu yra "neskiepytųjų pandemija", yra neteisingas.

"Jei vakcinos veikia kaip prevencija nuo infekcijos, tuomet skiepytieji neturi dėl ko nerimauti", - rašo Rokvelas. "Jei vakcina neapsaugo nuo infekcijos, tuomet paskiepytiesiems išlieka tam tikra rizika, o neskiepytieji būtų mažiau linkę rinktis vakciną, kuri neveikia gerai."

Sužinokite daugiau apie tai, kaip eksperimentinės ir mirtinai pavojingos COVID-19 vakcinos neapsaugo žmonių nuo koronaviruso, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Tarp šaltinių yra ir šie:

SgtReport.com

NationalFile.com

CitizenFreePress.com

VermontDailyChronicle.com

Townhall.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.01.2022 laikas 00:09 Laidotuvių direktorius Jungtinėje Karalystėje atskleidė, kad niekada nemačiau tiek daug mirčių

Laidotuvių direktorius Johnas O'Looney (John O’Looney), dirbantis Milton Keyneso (Milton Keynes) šeimos laidojimo paslaugų įmonėje Milton Keynese, Anglijoje, neseniai duotame interviu portalui kla.tv pasidalijo informacija, kad neregėtai daug miršta 20-ies, 30-ies ir 40-ies metų amžiaus...

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:23 Neįprastas snygis Artimuosiuose Rytuose atnešė ir džiaugsmo, ir nelaimių

Ketvirtadienį Jeruzalę ir rytinę Viduržemio jūros dalį padengė sniego kilimas, nes reta audra šventąjį miestą pavertė žiemos stebuklų šalimi, tačiau sukėlė rūpesčių Sirijos pabėgėliams regione.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:17 Egipte užfiksuota šalčiausia žiema per dešimtmetį
Šių metų žiemos sezonas Egipte buvo šalčiausias per pastarąjį dešimtmetį, o temperatūra buvo 8 °C žemesnė už vidutinę sezono temperatūrą.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 22:13 Jeruzalėje, Izraelyje, iškrito retas sniegas

Ta pati audra, kuri šios savaitės pradžioje paralyžiavo Graikiją ir Turkiją, 2022 m. sausio 27 d. atnešė retą sniegą į Jeruzalės miestą Izraelyje.

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 19:42 Istorijos paslaptys. Ekvadoro požeminių labirintų pėdsakais
1965 metais Argentinos etnologas, vengrų kilmės Juan Moricz su vietinių indėnų pagalba Ekvadore, Morona Santiago provincijos rytinėje dalyje aptiko didelį požeminį labirintą. Jame rasta nemažai unikalių artefaktų, iš kurių J. Moricz surinko nemažą kolekciją....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 15:03 Receptai | Patiekalai Dešrelės mielinė tešloje su sūriu orkaitėje
Ši mielinė tešla yra nerealiai skani, labai puri ir ilgai lieka minkšta. Aš mėgstu tokių dešrelių tešloje prikepti savo šeimai, vaikams įdedu į mokyklą, o vyrui į darbą, kai atsibosta visi kiti įprasti patiekalai....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 10:01 Receptai | Patiekalai Dešrelės bemielėje tešloje su kefyru ir sūriu - gamintos keptuvėje
Kartas nuo karto taip norisi visiškai paprasto naminio maisto. Jokių mandrų receptų, jokių ingredientų, kurių reiktų ieškoti parduotuvėse, o viskas būtų šalia. Kartais tam labai tinka dešrelės. Šis patiekalas bus būtent toks....

Skaityti daugiau

28.01.2022 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Rinkitės šį receptą! Sultingas jautienos karbonadas

Sakysite, kad tai neįmanoma. Bet dar ir kaip įmanoma. Žinoma, jei tik viską teisingai padarysite, tik tuomet karbonadai iš kietos mėsos bus sultingi ir labai skanūs. Aš su jumis šį kartą pasidalinsiu savo paslaptimis kaip tai padaryti.

...

Skaityti daugiau