Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 27

Kanados slaugytojai informatoriai teigia, kad daug žmonių miršta pasiskiepiję, o ligoninės pilnos visiškai paskiepytų

(Paranomal) Dvi Kanados slaugytojos tapo informatorėmis ir žurnalistams papasakojo, ką matė Vakcinacijos nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos metu. Tarp jų - žmonės, mirštantys pasiskiepiję, ir ligoninės, pilnos visiškai paskiepytų žmonių, sergančių COVID-19 virusu.

Erica Beardsley iš nedidelio Pontiako miestelio Kanados Kvebeko provincijoje 11 metų dirbo slaugytoja. Neseniai ji atsistatydino iš darbo po to, kai darbdavys įpareigojo ją pasiskiepyti.

Kanadoje vykusiame proteste prieš įpareigojimą skiepytis ji kalbėjosi su žurnalistu apie tai, ką siaubingo matė dirbdama slaugytoja per COVID-19 pandemiją.

"Fiziškai mačiau, kaip žmonės surakina pagyvenusius žmones ir skiepija juos prieš jų valią, o jie šaukia "Ne", - sakė Beardsley. "Mačiau, kaip atvyksta savižudžiai pacientai ir... kai jie jau mirę, juos ištiria dėl COVID. Kodėl? Kodėl mes juos tiriame dėl COVID?"

"Buvau liudininkė, kaip daug žmonių mirė nuo širdies priepuolių netrukus po vakcinos", - tęsė ji. "Esu mačiusi persileidimus praėjus penkioms dienoms, keturioms dienoms po vakcinos".

Beardsley paaiškino, kad tai stebėtinai dažnas reiškinys, nors ji kilusi iš miestelio, kuriame gyvena tik apie 5 000 žmonių.

"Aš dirbu mažoje ligoninėje, nedidelėje ligoninėje. Dirbau visuose aukštuose, - sakė Beardsley. Ji sakė dirbusi ilgalaikės priežiūros, bendrosios priežiūros, skubios pagalbos skyriuje ir net savo ligoninės išorinėje klinikoje. "Mačiau visko."

"Neturiu ko prarasti, neturiu ko slėpti. Jie norėjo įpareigoti mane skiepytis vakcina, o aš atsisakiau. (Susiję: "Aš norėjau pasiskiepyti nuo vakcinos: Havajų sveikatos apsaugos pranešėjas sako, kad matė daugiau žmonių, mirusių nuo COVID-19 vakcinos nei nuo viruso).

Kita slaugytoja, dirbanti Švento Mykolo ligoninėje Toronte, tvirtina, kad ligoninėje pilna visiškai paskiepytų COVID-19 pacientų.

"Ar ligoninės pilnos COVID pacientų?" - klausė vienas žurnalistas.

"Ligoninės beveik pilnos paskiepytų žmonių", - atsakė slaugytoja. "Jie grįžta į ligoninę dėl to, kad buvo paskiepyti".

"Vadinasi, norite pasakyti, kad paskiepyti žmonės dabar yra ligoninėje?" - paklausė žurnalistas.

"Taip, ne tik Švento Mykolo ligoninėje, bet ir visame pasaulyje", - atsakė slaugytoja. "Štai kas grįžta į ligonines šiuo metų laiku, kai ligoninėse turėtų būti jų mažiausia, yra paskiepyti žmonės."

Visus jų pasisakymus žiūrėkite čia:

Kvebekas riboja vakcinų skeptikų žodžio laisvę, uždrausdamas protestus prie mokyklų ir ligoninių

Daugybė žmonių visoje Kanadoje, tarp jų ir daug sveikatos priežiūros darbuotojų, protestuoja prieš skiepų privalomųjų skiepų įvedimą. Šie protestai kilo visoje šalyje prieš tai, kad žmonės būtų verčiami vartoti eksperimentines ir mirtinai pavojingas vakcinas.

Kad šie protestai neišsiplėstų, Kvebeko nacionalinė asamblėja priėmė įstatymą, draudžiantį protestus prieš skiepus prie ligoninių, mokyklų, vaikų priežiūros centrų, COVID-19 tyrimų klinikų ir masinio skiepijimo centrų.

Įstatymo projektas, vadinamas 105-uoju įstatymu, buvo priimtas ketvirtadienio popietę, praėjus vos kelioms valandoms po to, kai jį pristatė premjero pavaduotoja ir visuomenės saugumo ministrė Genevieve Guilbault.

Įstatyme aiškiai uždrausta rengti bet kokius su COVID-19 pandemija susijusius protestus, kurie vyksta arčiau kaip 50 metrų nuo minėtų įstaigų.

Įstatymo pakeitimu taip pat uždrausta rengti su pandemija susijusius protestus 50 metrų atstumu nuo profesinių koledžų ir suaugusiųjų švietimo centrų.

Kita pataisa leido rengti protestus 50 metrų atstumu nuo šių įstaigų, jei protestai susiję su darbo sąlygomis.

Protesto organizatoriams, pažeidusiems naująjį įstatymą, gresia bauda nuo 1 000 iki 6 000 CA$ (788-4 728 USD).

Bet kuris protestuotojas, pagautas "gąsdinantis" ar "grasinantis žmonėms, įeinantiems į šias įstaigas ar išeinantiems iš jų, taip pat gali būti nubaustas nuo 2 000 iki 12 000 CA$ (1 576-9 456 $).

Įstatymo projektas buvo priimtas vienbalsiai, o visos opozicinės Nacionalinės asamblėjos partijos išreiškė paramą protestų ribojimui.

Priemonės galios tik 30 dienų. Tačiau vyriausybė pasilieka teisę atnaujinti šiuos žodžio laisvės apribojimus, kol provincijoje galios COVID-19 įsakymas dėl nepaprastosios padėties.

"Suprantu, kad sunku apriboti teisę protestuoti, bet, atvirai kalbant, yra ribos", - sakė Kvebeko premjeras Francois Legault.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip vyriausybės visame pasaulyje bando pasinaudoti COVID-19 pandemija, kad apribotų vakcinų skeptikų, sveikatos laisvės gynėjų ir neskiepytų žmonių laisves, skaitydami naujausius Vaccines.news straipsnius.

Šaltiniai:

BitChute.com

GlobalNews.ca

Montreal.CTVNews.ca

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau